Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

aklıma bi şey geldi bu nurem cadısı var ya bana eşşek dedi biliyon mu :a015: :gitme: :sinifsinif:

neyi vuraydım gı birsürü mesaj bıraktım sana gördünmü napıon nasılsın

sen üzülme yarın velisini çağırır şikayet edriz olumu:mymeka:

yokki mesaj hep bakıyom ama biraz sonra gelir herhalde

bacım ben sana o kadar mesaj gönderdim ama gitmemiş galiba. yafs bi de senin mesajlarının altında konuşmayı takip et yazmıyoooo ben senin özeline girip atmıştım demek becerememişimm sırnaşık şey ama sitaree bacıya gönderdiğimde o alıyoo :uhm:

ya kafayı yiycem sen 29 ysşında mısın? yaşıtım yane yok be şaka mı bu di iki çocuğun var bende abla falan diycedim kaydirigubbakcemile3 kendimden utandım :kedi:

bacım ben sana o kadar mesaj gönderdim ama gitmemiş galiba. yafs bi de senin mesajlarının altında konuşmayı takip et yazmıyoooo ben senin özeline girip atmıştım demek becerememişimm sırnaşık şey ama sitaree bacıya gönderdiğimde o alıyoo :uhm:

blmiyomki bacım seçenekleri hep açtım bidaha bakıyım:1no2:

ya kafayı yiycem sen 29 ysşında mısın? yaşıtım yane yok be şaka mı bu di iki çocuğun var bende abla falan diycedim kaydirigubbakcemile3 kendimden utandım :kedi:

ya hiç bakıp okumadınmı profilimi ne zannetin ben daha gencim yaşlı olsam buda ne işim var çatlak olabirim ama aynı zamanda genç bir bayaaaaaaaaaanımzemuszemus

bacu senin mesaj alma yerin kapalı kesin sitaree de konuşmayı takip ediyooo. kendi hatası yüzünden bize çemkiriyo bi de sırnaşık şey sırnaşık şey gamyoncuiremsu

:bbo:
bacu senin mesaj alma yerin kapalı kesin sitaree de konuşmayı takip ediyooo. kendi hatası yüzünden bize çemkiriyo bi de sırnaşık şey sırnaşık şey gamyoncuiremsu

baktım açık gıııııııCADIARZUişaret koyduğunda açık olmuyomu

Son düzenleme:
bacular eşim geldi çıkıyom ben yarın sabahtan akşama kadar burda olucam allahtan bişey çıkmazsa olurmu öptüm hepiniziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bazı kadınlarda gebelik belirtilerinden biride miğde bulantısı değil miğde yanması olabiliyomuş çok az kişide görünmüş ama değişik bir belirti daha dur daha neler öğreneceğiz:bbo:

bazı kadınlarda gebelik belirtilerinden biride miğde bulantısı değil miğde yanması olabiliyomuş çok az kişide görünmüş ama değişik bir belirti daha dur daha neler öğreneceğiz:bbo:

ben burda çok gördüm mide yanması şikayetini mide kazınması diyorlar bide göğüs ucunda kaşıntı biri bunu dedi mi kesin diyorum

gıızz hala mesaj gönderilmiyo annamadım ben senin mesajını ya. bi de ben iki gün felan önce de gönderdim onlarda gelmemiş heral

HAKLIYIZ KADINIZ HAMıŞ OLMAK HAKKIMIZ BU GÜN YARIN ÖBÜR AY MUTLAKA KAZANACAĞIZ EYTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTturkbayragi

X