Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Saçlıların Paylaşım Alanı..

ben nadir olan doğal sarışınlardanım.35 yaşındayım ve saçımı hiç boyatmadım
Bnde doğal sarışınım.Doğal sarışınların bölümü ayrı olmalı bnce,röfle diolar balyaj diolar hiçbişey anlamıorm:bbo:

bende doğal sarışınım gerçi bu kadar açık değil ama ben koyu renk boyuyorum sıkılıp valla...kızıl kahve patlıcan moru,şu anda bakır sarı diye bir renk ama baya koyu bakır kahve gibi duruyor...sanırım kimseye yaranılmıyo...:)))

resizemedium.jpg
ben boyle istiorum rofle ama kimse yapamio

Baha delisi saç rengin çooooook güzel.Avatarında gördüğüm.Özel mesajla rengini yollayabilir misin .)

artık bende sarıyım yakında güzel bir resim çeker eklerim

Ben de 5-6 senedir röfle yaptırıyordum, sonra 2 yıl kadar ara verdim röfleler uçta kalınca da kestirdim tamamen kendi doğal rengim kaldı.(rengi koyu kumral bu arada). Sonra 2 ay önce tekrar röfle yaptırdım, yanımda örnek resim götürmeme rağmen istediğim gibi olmadı. :çok üzgünüm: Çizgi çizgi duruyor, ayrıca yaşımı çok büyük gösteriyor. Şimdi biraz uzadı diplerden. Artık düz boyaya geçmek istiyorum. Evde kendi boyayan arkadaşlar var mı acaba ? fisfisfis Saatlerce oturup röfle yaptırmaktan çok sıkıldım, parası da cabası. benneyaptımki Mesela Loreal'in 9.1 küllü sarı sı falan var, kullanan arkadaşlar var mı ? Ben röflenin üzerine boyasam kötü mü olur ? Nolur yardım edin. :sm_confused:

twetty84 canım sen palette yoğun açıcıyla açıyorum demişsin ben 3 yıl önce bir kere açmıştım saçım koyu kumral saç tupturuncau oldu resmen ruslara döndüm ama meğerse üzerine sonradan sarı boya yapmak lazımmış senin turuncu olmuyormu

bende koyu kumral saçtan paletteyle başladım boyamaya 2 ay önce 7.0 numara aldım koyu oldu geçen ay 8.0 aldım yani açık kumral diğerinin akmış rengi gibi oldu biraz daha açılıyor yavaş yavaş şimdi acaba üzerine yine açık kumral mı boyayım yoksa 9.0 sarımı alyım diyorum boyarsam size yazarım ama turunculuk oluyorsa yavaş yavaş açın bence

Ben de 5-6 senedir röfle yaptırıyordum, sonra 2 yıl kadar ara verdim röfleler uçta kalınca da kestirdim tamamen kendi doğal rengim kaldı.(rengi koyu kumral bu arada). Sonra 2 ay önce tekrar röfle yaptırdım, yanımda örnek resim götürmeme rağmen istediğim gibi olmadı. :çok üzgünüm: Çizgi çizgi duruyor, ayrıca yaşımı çok büyük gösteriyor. Şimdi biraz uzadı diplerden. Artık düz boyaya geçmek istiyorum. Evde kendi boyayan arkadaşlar var mı acaba ? fisfisfis Saatlerce oturup röfle yaptırmaktan çok sıkıldım, parası da cabası. benneyaptımki Mesela Loreal'in 9.1 küllü sarı sı falan var, kullanan arkadaşlar var mı ? Ben röflenin üzerine boyasam kötü mü olur ? Nolur yardım edin. :sm_confused:

Arkadaşlar lütfen yardımmmm :çok üzgünüm:

bende koyu kumral saçtan paletteyle başladım boyamaya 2 ay önce 7.0 numara aldım koyu oldu geçen ay 8.0 aldım yani açık kumral diğerinin akmış rengi gibi oldu biraz daha açılıyor yavaş yavaş şimdi acaba üzerine yine açık kumral mı boyayım yoksa 9.0 sarımı alyım diyorum boyarsam size yazarım ama turunculuk oluyorsa yavaş yavaş açın bence

rofle var sacimda ama sarisini tutturamiolar az sari var aralarda ben daha slk istiorum

Arkadaşlar lütfen yardımmmm :çok üzgünüm:

cnm yaa,sana ne desem diye düşündüm ama,
şimdi saçların röfle,dipleri koyu kumralCADIARZU

ben evde yaptıım işlemleri söliim yine sana,geçen kış yıllardır röfle olan saçlarımı ,çikolata kahveye boyadım,
3 kez aynı renge boyadım,tabii röflelerim anca kapandı,
sonrasında,rengimin açık olmasını istediim için lorealin dore sarısına boyadım,
saçımın rengi güzel oldu ama dore olan boyalar açıcı içerdii için, çok yıprattı,
bi süre dinlendirdim saçımı,boyada iyice aktı tabii,
daha sonra palette natural colorsun bal köpüğüne boyadım,çok güzel kalıcı bi renk,
ama amonyak içerdiinden çok zararlı olduunu duydum ,o yüzden boyamın markasını değiştirmeye karar verdim,
loreal casting bal köpüğünü aldım onu deniyecem,
bi düşün derim,sence, sanada yakışacak bi renkse tavsiye ederim,vereliniortak

arkadaslar ben sacımı l'oreal 8.1 boyamak istiyorumm deneyen warsaa desinnn lutfennnn

loreal alma güzel olmuyor
wella kollestonun 8.1 ini öneririm
sacın koyuysa diplerden 1 cm bırak cunku kızarık olur turuncu olur
kafa derısı sıcak ya orada boya daha cabuk etkı eder
hadı sonucu bıldır
2.3. uygulamada sacın tam o kutudakı renk olur cok guzel bır renktır
boyada welladan sasma

evde kendine sarı boya yapan ve renk tutturan varmı?
birde saçı yıpratmayan sarı renk olan saç boyası markası varmı arkadaşlar

var da, hemen olmuyor sacın ne renk?
2.3. boyamada ıstedıgın renk olur asama asama acılır yanı
gercı ben artık kumral kullanıyorum ama
eskiden cok boyardım sarıya:lepi:

cnm yaa,sana ne desem diye düşündüm ama,
şimdi saçların röfle,dipleri koyu kumralCADIARZU

ben evde yaptıım işlemleri söliim yine sana,geçen kış yıllardır röfle olan saçlarımı ,çikolata kahveye boyadım,
3 kez aynı renge boyadım,tabii röflelerim anca kapandı,
sonrasında,rengimin açık olmasını istediim için lorealin dore sarısına boyadım,
saçımın rengi güzel oldu ama dore olan boyalar açıcı içerdii için, çok yıprattı,
bi süre dinlendirdim saçımı,boyada iyice aktı tabii,
daha sonra palette natural colorsun bal köpüğüne boyadım,çok güzel kalıcı bi renk,
ama amonyak içerdiinden çok zararlı olduunu duydum ,o yüzden boyamın markasını değiştirmeye karar verdim,
loreal casting bal köpüğünü aldım onu deniyecem,
bi düşün derim,sence, sanada yakışacak bi renkse tavsiye ederim,vereliniortak

loreal casting bal köpüğü rengine ben de baktım netten. Bana açık renkler daha çok yakışıyor. Bir dene bakalım, sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum. Ben cesaret edemiyorum. Acaba alıp önce saçımın görünmeyecek bir yerinde denesem mi diyorum. Karar veremedim. Çok sağol canımmm düşüncelerin için. kaydirigubbakcemile5

prensesfb koyduğn fotoya bayıldm.bu boya mı acaba yaa boyaysa hangi tonda bi sarı ?? altın sarısı diil sanrm.yıllarca böle bi sarı istedm hiç bi kuaför yapamadı en sonunda koyuya boyadm şimdi de evde kendim sarıya dönmeye çalışıyrm :))

gule gule kullan canim roflemi boyami oldu

çok sağol canım röfle yapıldı ilk defa bunu çok beğendim etrafımdakiler de hasta oldu.zaten benim görüp beğendiğim arkadaşım söylemişti çok güzel yapıyor bu kuaför diye .ilk kez gittim ama gerçekten memnun kaldım

X