Implantasyon (yerleşme kanaması tecrübesi olanlar buraya lütfen!!

Herkese merhaba. Adetimden bir hafta önce çok ince çizgi gibi srı kahverengi lekeler gördüm. Sonra adetime iki gun varken az miktarda kahverengi kanama
başladı. Adetimden bir gun önce kırmızı kanama geldi ama baya yogundu normalde bukadar yogun olmaz. Ve agrılı olur biraz. Hiçbir agrım gogus hassaiyetid e olmadı. İkinci gunde birden kesildi. Bugun tekrar kahverengi kanama geliyor. Ama hala ağrı yok. Ben anladım. Üstüne görme bu şekilde olan var mı?

Merhaba arkadaşlar birşey danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. 20 Eylül’de erkek arkadaşımla bi yakınlaşmamız oldu. İçime boşalmadı ama bazı şüphelerim var az miktar da olsa kaçmış olabilir mi diye. O tarihten sonra ekim ayında tam zamanında adet gördüm ilk gün hiç sökülmedim ama bir gün sonra söküldüm ve 8 gün sürdü adetim yani normal şekilde. Şimdi yine adet dönemim geldi iki gün varken kahverengi bi leke vardı hastalandım zannettim peçeteye silerken kahve leke geldi sadece iki gün sonra söküldü 3 gündür de baya geliyor. hamilelik olabilir mi ? Eczaneden bi test alsam doğru sonuca ulaşabilir miyim

mrb arkadaşlar.benim yerleşme kanamam daha doğrusu lekem bir gün sürdü.hatta bir saatliğine pazara gidip gelmiştim döndüğümde lavaboda farkettim.o gün aynı adet olacakmışım gibi karnım ağrımıştı peşine kahverengi leke gelmişti.birdaha da hiç leke gelmedi.adet başlangıcım 1 hazirandı.28 günde bir olurum.bazen 1-2 gün önce de olur.genelde adetlerim düzenlidir ve yerleşme kanaması 24 haziranda gelmişti.yani adet başlangıcından tam 24 gün sonra.umarım aydınlatıcı bilgiler vermişimdir.
benim de buna benzer oldu
gebe miyim bilmiyorum ama
korkuyorum da yanlış birşeyler mi var acaba diye
reglime 8 gün kala kahverengi lekelenme oldu bir kere oldu sonra şimdilik birşey yok normal e döndü gibi
rengi açık kahveydi
sancilarim da oluyor ara ara regl sancisi gibi
normalde ben regl olmadan sancım olmaz asla ara dönemde böyle akinti da olmaz
acaba gebe miyim ?

X