Bebeğim meme emmeyi bırakmak istiyor.

inci34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
2
1
53
2 aylık bir oğlum var.ilk ay kilo kaybı ve uyku sorunu olduğu için mamaya geçirdi doktorumuz ama şu an meme emmeyi bırakmak üzere.Meme verince şiddetli ağlamaya başlıyor.Uykusu ve kilosu çok güzel ama meme emmiyor.Mama verince susuyor.Ne yapmam gerekir.tskler..

canım benim kızımda 2 aylık olucak benimkide memeyi almak istemiyo emmek istemiyo ama bende ağlamadan emziriyorum ağlamaya başladımı almıyo sinirleniyo hiç almıyo ve verdimmi daha çokl ağlıyo ama ağlamasını beklemiyorum hemen emziriyorum ve emiyo bence sende uykuluyken yada yeni uyanmışken emzirmeyi dene ağlamaya başladımı sinirlenebilir almak istemez mama onu doyurduğu için ve biberonla veriyosan seni bırakabilir sadece mama verme arad zorlada olsa memeni ver ama sakinken ver

canım pompa ile sağarak vermeyi deneyebilirsin. biberon bebeklere daha kolay geldiği için meme emmeyi çabuk bırakabiliyorlarmış. emmek zahmetli iş sonuçta. hem senin sütünün kesilmemesi için hemde bebeğinin içmesi için kendi sütünü de sağarak biberonla verebilirsin.

ewet canım sağarak vereblrsin uykusunda vereblrsin yeni uyandığında.mücadeleyi bırakma.

X