eşimin ailesinin baskısı beni sıkıyor

ssolin

voice
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
3
0
eşimle 4 yıllık evliyiz ama onla hiç bir sorunumuz yok fakat ailesinin baskısı devamlı üzerimde onların suyuna gitmesem devamlı surat yapıyolar bende huzur bozulmasın diye onların suyuna gidiyorum çalışmak istiyorum çocuğu bahane ediyolar yok durmaz suratları asılıyo benim körelmemi istiyolar artık sıkıldım ne yapmalıyım

surat asarlarsa assınlar çokta tın...sen eşinle anlaşabildikten sonra gerisi boş..onlar niye burnunu sokuyor senin çalışmana...
o hakkı nerden buluyorlar...eşin çalışmana ne diyor...çalışırsanda bakıcı felan tutarsın..

Son düzenleme:
Seni esin baglar güzelim....o calismana gezmene tozmana vs. vs. birsey demiyorsa...siz hemfikirseniz, anlasiyorsaniz hicte tinlamam yerinde olsam...

Sirf her dediklerine he dedigin zaman, sirf huylarina suylarina gittigin zaman iyi gelin olacaksan hicte olma....seninde kendine göre kisiligin arzu ve isteklerin var...onlarin kuklasi degilsinki:kahve:

Esinle konusmalisin bence....ailesinin bu tutumuna Dur demeli..süprizzzzz

Bu arada calismak icin cocugnu kayinvalidene baktirmak istiyorsan ve oda anlasilir bir sekilde bakmak istemedigni belli ediyorsa, yapacak tek sey iyi bir bakici veya kres aramaktir....cünkü bana göre bakmak istemiyor diye kizmaya hakkin yok...istemezse istemez...zorlayamazsin....eger öyle ise kimseye eyvallah etme arkadasim...kendi isini kendin gör.:nazar:

surat asarlarsa assınlar ayol.. Sen kendı gelısımıne bak. Benım kayınvalıdem de tam tersı okulumu bıtırmemı ogretmenlıge baslamamamı ıstıyor dun beraber gıttık meb e. Kayınpederım yorumsuz genelde esım de calısmamı ıstıyor ama sosyal bır ınsan oldugumda acayıp degısıyor.Kendını koreltmen ıcın elınden gelenı de yapsalar sen yıne de yılma canım.Ilerıde onların suratı yuzunden yapamadıgın seyler ıcın uzulmektense sımdı yap ve uzul.

esinim ailesi,komsular,arkadaslar,ailem,esim....vs ...vs derken hayat bi bakiyorsun gecivermis..
sen o bu su diyerek yillari geride birakmissin...
sonra keskelerin baslicakk..keske calissaydim,keske milletin baskisini takmasaydim diye...
en iyisi yapmak istediklerini erteleme ve kimseyi takma..

çokta oh iyi yapıyorum gibi takılmadan doğru bildiğini yap derim....
hem zamanla gözleri alışacaktır....kendimden bir örnek vereyim,ben herkesi dinlerim ama sadece kendi bildiğimi yaparım....

X