Eşimin ailesi geliyor

Merak etme seni doğduğuna pişman edecek gelinde kimseyi değil seni bulur. Bu pişman ederim bilmem ne yaparım laflarını bi geçin. Yeryüzünün ağası sen değilsin burdan ahkam kesme boş boş bence. Allah sizleri düşmanımin başına vermesin anca insanlara saldırma peşindesiniz. Aman ezdirmeyeyim kendimi diye insanları ezme peşindesiniz. Ne ez ne ezil insan ol yeter
Eminim eminim öyledir evet evet. 😂

Erkekler "gibi" özel biricik olmayı öğretmiyorum hanimefendi. Oğluma da sen özelsin biriciksin demiyorum. İnsan olarak her bireyin özel olduğunu ama herkesin faklı kimlikleri olduğunu belirtiyorum. Kızıma "sen erkekler gibisin, erkeklerle esitsin gibi" uydurulmus kaliplarla değil. Sen kadın olarak farklısın, o ise erkek olarak farklı. Sorumluluklarin, fıtratin, yapın, fiziksel ve ruhsal farklılıkların var diyorum. Bir erkek ve kadın olarak eşit değil birbirimize denk olmalıyız diyorum. Böyle de yetiştirmeyi uygun görüyorum. Ne erkek ne kadın aşağılık değildir. Rahman olan Allah iki tarafı da üstün yaratmistir.
Allah çocuğunuzun yardımcısı olsun . İnşallah ilerde kendini eğitir . İyi ki her çocuk okula gidiyor

X