İstihareye yatıp kocasını rüyasında gören var mı ?

hep derler ilk kalacağın evde o evin anahtarını yastığın altına koy.kendisini görürsünüz diye.ben bunu 3 kez yaptım.lisedeyken yaptığmda liseyi.ünw deyken 2 kez ünw yi gördüm.ama kişi görmedim.okuldan biriyle evlencen heralde dediler.şuan evlenmeyi düşündğüm kişi ünw den.ama gerçekten doğru bişey mi bilmiyorum.

istiare de yaptırdım 1 kez.pembe renk görmüşler olumlu mu olumsuz mu bilmiorum :KK43: sonuçta bildiğim 7 kez yapılması gerekiomuş.bşka yapabilen birine yaptırmyı düşünüyorum. zemuszemus

Peki bu istihareyi kimler yapabilir? Kuzenime yaptirmak istiyorum o benim icin yatsa olurmu ? kendiside zaten hafiz bide 6nci hissi cok kuvvetlidir..

İstihare namazı kılıp sonra eşini rüyasında gören sonra tanışıp evlenen var mı ? anlatır mısınız. Namazın nasıl kılındığını bilmiyorum.

çok zor ve zayıf bi ihtimal bence hakikaten temiz kalpli olmak lazım hatta evliya gibi olmak lazım...basıma gelmedi siz deneyin tabi belli olmaz...
ben eşimle tanıştığımda rüyamda nun evini görmüştüm ve şu an o evde yaşıyorum her seyiyle rüyamdakinin aynısı....yani görülebilir rüyalara inanırım...istihare duası internetten bulunabilir...
yalnız gördüğünüz adama kafayı takıp onunla karşılasıcam diye aman beklemeyin sizi psikolojik olarak etkilemesin..

çok zor ve zayıf bi ihtimal bence hakikaten temiz kalpli olmak lazım hatta evliya gibi olmak lazım...basıma gelmedi siz deneyin tabi belli olmaz...
ben eşimle tanıştığımda rüyamda nun evini görmüştüm ve şu an o evde yaşıyorum her seyiyle rüyamdakinin aynısı....yani görülebilir rüyalara inanırım...istihare duası internetten bulunabilir...
yalnız gördüğünüz adama kafayı takıp onunla karşılasıcam diye aman beklemeyin sizi psikolojik olarak etkilemesin..

yorum için teşekkürler.

slm ..
ben istihare namazımı kıldm duasını okudum ve yattım flort ediodk o zamn .. renk görülürmüş.. ama ben eşimi gördüm ben gelinliklerle o damatlkla ve nikah masasına otrdk.. inanıorm senesi olmadan ewlendk:)

ben istihareye yatmadım ama eşimle ilk görüşmemizden yaklaşık 15 gün önce rüyamda eşimi görmüştüm ve onu hiç tanımıyordum istemeye geliceklerini bile bilmiyordum
büyük bir ormanda çıkışı arıyordum savaş gibi bir şey varmış
birisi geldi ve benimle kardeşlerime önderlik edip bizi o ormandan çıkardı
bu rüyadan 15 gün sonra aileler bizi tanıştırmak için bizim evde buluştular eşim odaya girdiği anda şok olmuştum
karşımda rüyamdaki insanı görünce küçük dilimi yutacak gibi oldum
evlenme konusunda rüyamı kendime işaret sayarak düşünmeden evet dedim
iyikide evet demişim 11 yıldır hanemden huzur eksik olmadı

hep derler ilk kalacağın evde o evin anahtarını yastığın altına koy.kendisini görürsünüz diye.ben bunu 3 kez yaptım.lisedeyken yaptığmda liseyi.ünw deyken 2 kez ünw yi gördüm.ama kişi görmedim.okuldan biriyle evlencen heralde dediler.şuan evlenmeyi düşündğüm kişi ünw den.ama gerçekten doğru bişey mi bilmiyorum.

istiare de yaptırdım 1 kez.pembe renk görmüşler olumlu mu olumsuz mu bilmiorum :KK43: sonuçta bildiğim 7 kez yapılması gerekiomuş.bşka yapabilen birine yaptırmyı düşünüyorum. zemuszemus

e profilinde evli yazıyor :nazar:

ben istihareye yatmadım ama eşimle ilk görüşmemizden yaklaşık 15 gün önce rüyamda eşimi görmüştüm ve onu hiç tanımıyordum istemeye geliceklerini bile bilmiyordum
büyük bir ormanda çıkışı arıyordum savaş gibi bir şey varmış
birisi geldi ve benimle kardeşlerime önderlik edip bizi o ormandan çıkardı
bu rüyadan 15 gün sonra aileler bizi tanıştırmak için bizim evde buluştular eşim odaya girdiği anda şok olmuştum
karşımda rüyamdaki insanı görünce küçük dilimi yutacak gibi oldum
evlenme konusunda rüyamı kendime işaret sayarak düşünmeden evet dedim
iyikide evet demişim 11 yıldır hanemden huzur eksik olmadı

tüğlerim diken diken oldu. böyle şeylere inanırım.

Bende nişanlanmadan önce bu istihare namazını denemiştim..
Rüyamda Rahmetli olmuş dedem bana bir gömlek verdi..Kırmızı yeşil sarı Ebruli gibi dallı güllü bir gömlek onu giymiştim..
E tabi evlilik bu mutlulukta oluyor,sıkıntılarda..Ama ben rüyaya göre de karar vermemiştim..
sanırım seni aydınlatabilmişimdir Losapcım :dilcikar:...kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bende nişanlanmadan önce bu istihare namazını denemiştim..
Rüyamda Rahmetli olmuş dedem bana bir gömlek verdi..Kırmızı yeşil sarı Ebruli gibi dallı güllü bir gömlek onu giymiştim..
E tabi evlilik bu mutlulukta oluyor,sıkıntılarda..Ama ben rüyaya göre de karar vermemiştim..
sanırım seni aydınlatabilmişimdir Losapcım :dilcikar:...kaydirigubbakcemile5

losap ??? :uhm:

Bende eşimle flört döneminde istihareye yatmıştımm .rüyamda sadece eşimi görmüştüm o kadarını hatırlıyorum:uhm:aslında benim yaptıgım daha farklı bişidi burdan yazsam size saçma gelir kaydirigubbakcemile3

bende eşim için yapmıştım..beyaz bir gelinlik giymiştim ve mavi çiçek vardı gelinlikte
birde arkadaşım için yapmıştım.. onunda üstünde mavi bir gecelik vardı ve evinin içi de çok aydınlıktı hatta gözlerim kamaşıyordu..ikimizde evlendik şükür mutluyuz

bende yatmıştım bundan bir sene önce umutsuz bi haldeyken ve gelinliğimi gördüm nişanlımın yüzünü görmedim ama boyu pozu herşeyiyle oydu ve gelinliğimin aynısınıda 2009 katologunda gördüm:) çoook şaşırmıştık kankimle ben:)

Kizlar istihare namazi eyer yapacagin herhangi birseyde bilé sana ruyanda renklerle hayirlimi hayirsizmi oldugunu dair bir isaret mesela evlenmek yada ilk istemeye gelindigi zamanda bu namazi kilip yatiyosun ondan sonra gordugun renklere gore ruyayi degermendiriyosun ama bence baskasi deyil sen yaticaksin istihareye

Hiç böyle bir şeyi aklımın ucundan bile geçirmedim.Zaten öyle olaağanüstü yeteneklerim yoktur. :smiley-cool:

Benim bildiğim kırmızı uğursuzluk demek ama bir arkadas allı güllü bir gömlek giydiğini tez zamanda evlendiğini mutlu olduğunu yazmış. Renklerden ziyade içine doğanlar mı önemli?

kırmızı ve siyah kötü ,yeşil ve beyaz iyidir
kırmızı ise o kişinin evleneceği kişi hayırlı değildir..renkler önemli tabii ki

eşimle biz tanışmadan önce arkadaşları biriyle tanıştırmak istemişler oda çok içine sinmemiş tdaha tanışmadan istihare namazı kılayım demiş. ve rüyasında beni görmüş 3 gün aynı şekilde. ve o bayanla tanışmaya gitmemiş. sonra başka bir evli arkadaşı (eşi de benim arkadaşım) benimle tanıştırmak istemişler fotografımı göstermişler eşim şok olmuş. tabi bir ay içinde nişan düğün. çok şükür hayatıma

tamamen resetledim :KK70: .. o kadar yazılan arkasında saçma olmuş... istahare türkçe anlamını okuyun o zaman daha içten dua edeceksiniz... Tabiki insanın içine ne gelirse onu yapacak... belki hiç birşey görmecek... çünkü rabbim öğrenmesini istememez belki..
edilen dualar mutlaka kabul oluyor....
renklere bel bağlamayın şartlandırmayın kendinizi...
dua ettiniz zaten sizin için en hayırlısı olucak merek etmeyin...

Son düzenleme:
X