Kahve Falı

Meraklıcım yaaa
sayfa 86 da eşimin falını yüklemiştim acaba ona bakılabilir mi hala??
ayın 12. sinde yüklemişim olur mu ki???

kızlar hiç anlayan yokmu başka faldan yafff ben anlasam bakıcam hepinize ama :emir_bebek: meraklıya yüklenmeyelim sadece

kızlarrr bi sakin olunneyvahedigeldismileohaoldumsmiletamam elimden geldiğince tek tek falınıza bakmaya çalışcamm.

evolet ne tuttu kız dediklerimdne biri mi çıktı yoksambilmiyorumkismile

teşekkürler meraklıııı
bir ara eşim içinde içer eklerim
Ağzına sağlııık opuyorumnanaktan

rica ederim tatlımm:KK66:

cnm tekrar teşekkür ederim bebek konusundaki söylediklerin gerçekten doğru deneme halindeyiz.Allahım hayırlısını nasip etsin.diğer söylediklerini işe yordum.direk işle iligili ve doğru tespitler.ben bide hakikaten çok net çıkmamıştı fotolar ama eline diline emeğine sağlık.çok teşekkürler.a.s.Bu arada bebeğim dediğin gibi erkek olursa sana muhakkak yazıcam.

Son düzenleme:
cnm tekrar teşekkür ederim bebek konusundaki söylediklerin gerçekten doğru deneme halindeyiz.Allahım hayırlısını nasip etsin.diğer söylediklerini işe yordum ben bide hakikaten çok net çıkmamıştı fotolar ama eline diline emeğine sağlık.çok teşekkürler.a.s.

:Saruboceq:inş.bbişinz olurda sağlıkla gelir cnmolumunekankayizsmile:içelim:

meraklı benım falımada bakar mıısın daha oncede koydum bakılmadı bu kez baksanız olur mubayanssulusmile

Eklentiler

• $Görüntü007.jpg
    $Görüntü007.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 33
  • $Görüntü010.jpg
    $Görüntü010.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $Görüntü012.jpg
    $Görüntü012.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 31
  • $Görüntü013.jpg
    $Görüntü013.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 21
meraklı benım falımada bakar mıısın daha oncede koydum bakılmadı bu kez baksanız olur mubayanssulusmile

cnm misafir gelicekte acelye gelmesin şimdi.gece onlar gittikten sonra bakmaya çalışırım:KK66:

bu arada ayça-27 cnm falın yarına kaldı kusura bakma işlerim çıktı dışarıdaydımm.

esmer şekerim bakarım tabii ama sende bana bakkkk nolur yaaakaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

cnm misafir gelicekte acelye gelmesin şimdi.gece onlar gittikten sonra bakmaya çalışırım:KK66:

bu arada ayça-27 cnm falın yarına kaldı kusura bakma işlerim çıktı dışarıdaydımm.

esmer şekerim bakarım tabii ama sende bana bakkkk nolur yaaakaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

bakarım tatlım,bu hafta bana atarsın bir ara özele birde son gelişmeleri yaz bana bende sana,yollarım resimleri olumunekankayizsmile

X