Sakarya da öğrenciye kiralık

macherie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
165
0
35
bayanlar kardeşimde benimle aynı üniversiteyi kazandı yurt cıkmadı ona ayrı ayrı kalmaktansa beraber eve cıkmak daha mantıklı geldi eğer tanıdığınız bildiğiniz adapazarında merkez yada serdivanda kiralık ev varsa yazın lütfen? 1+1 yada 2+1 olabılır?? eşyalıda olursa süper olur vallahiii:sm_cool::sm_cool: evimizi tutarsak çaya beklerizzzzbuyrunnnnnnnnn

hayırlı olsun öncelikle inşallah....
aklıma not ettim, bir şeyler bulursa m haber vereceğim inşallah... sevgiler...

canım ya bulamadınmı daha ev...benimde aklımda olsun da özel yurt daha uygun olmazmıki....

haydec abla arıyoruz bı kac tane 1+1 bulduk esyalı 300 e pazar gunu bakmaya gıdıcez babamla, aslında ben devlet yurdundayım bı sorunumda yok cok rahat yerım ama kardesıme cıkmadı devlet yurdu e ozel yurtlarda 3 bucuk mılyar cıvarı ayda 350 falan yatırcaz bide harclık? e banada yolluyolar? baya masraflı olcak en azından 300 ıkımızın bırden kırası olcak? ama keske yurt cıkasydı da boyle ugrasmasaydıkmafoldumben

Şirinevler mah. şafak sk ta var sokağa girin bakkal var bakkalın yanında 3 katlı yeşil ev tam açık adres veremiyorum kusura bakma cok güvenilir bir aile, akrabamın komşusu umarım tutulmamıştır ve size uygundur terminalin orda güllük camii var karsısında bim market var ev o sokakta .

Şirinevler mah. şafak sk ta var sokağa girin bakkal var bakkalın yanında 3 katlı yeşil ev tam açık adres veremiyorum kusura bakma cok güvenilir bir aile, akrabamın komşusu umarım tutulmamıştır ve size uygundur terminalin orda güllük camii var karsısında bim market var ev o sokakta .

canım cok tesekkurler adapazarına yarın yada pazartesı gıdıcem ugrarım mutlaka sımdılık bıtane kestırdık gozumuze ama yınede bakarım cok sagolla.s.

ınş tez zamanda bulursunuz canım, ev aramak zordur. Kolay gelsin opuyorumnanaktan

X