Uyurken ağızdan sıvı akması olan var mı?

lal_00

sonsuza dek seninle
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
386
3
42
kıslar uyurken yada sabah kalktığınızda sizde ağzınızdan sıvı akıntısıyla karşılaşıyormusunuz nedeni ne olabilir fikri olan varmı?

nedeni ağzı açık uyumak cnm ağzım açık sızınca bana da oluyorkaydirigubbakcemile2

Burundan nefes almayı engelleyen problemler,bazı mide ve yemek borusu problemleri,parazitler bu sorununuzun sebebi olabilir. KBB Uzmanına muayene olmanızı öneririm. (Kızlar internette bir bayan sormuş bu soruyu, doktor bu şekilde cevaplamış. umarım yardımım dokunur.)

bende ağzım açık uyuyorum ve bazen yastığım ıslak uyanıyorum.

bu durum daha çok dişini fırçalamayanlarda oluyomuş ve bende hergün fırcalamam umarım nedeni budur

akıyor evet
hatta gece yarısı uyanıyorum diyorum suratımı kim ıslattı silip uyuyorum mirmirmirmir

Mide ve bağırsak problemlerinde daha çok görülen bir durum.Mutlaka muayene olun.

Eşimde çok oluyor bu durum . Yorumlara bakılırsa da mide ve bağırsak deniyor. Zaten mide poblemimiz var. Demekki ona bağlıymış. Dr. gitsek iyi olacak.

nedeni ağzı açık uyumak cnm ağzım açık sızınca bana da oluyorkaydirigubbakcemile2

arkadaşım ağzı açık yatmayla alakası yok ilgisiz yorum yapıp milleti yanlış bilgi verme bakın ağızdan sıvı akmasının bi çok nedeni olabilir bunların başındada dişlerin yanlış çıkması hormalama ve yatış pozisisyonları vardır ayrıca kişinin yedikleride çok önemlidir ağzından sıvı akan kişi her akşam ağzını fıröçalamıyorsada bu bi neden olabilir bunlarıda göze alarak bi diş hekimine baş vurmalısın cnmyerimseniben

kaç defadır yazıcam yazmadım başlıgı görünce miğdem kalkıyoakannehir

bana da bazen oluyor, çok sinir bozucu bi durum. Valla evlenemem ben bu sorunumu çözmeden :)

X