Forever Aloe Vera Di Macunu kullanan var m?

bayanlar çok çeşitli diş macunu muhabbeti olmuş.önemli olan ne biliyor musunuz...hangi diş macunuyla fırçalarsanız fırçalayın ve diş ipi yapılınca tabiki kanama ve diş eti problemleri ortadan kalkar.ancak ;market ürünlerinin hepsinde florür var.bu da ağız kanserine sebep oluyor.ben sebeple bahsetmiş olduğunuz forever ın diş macununu temin etme fırsatı yakaladım.hatta gelişinden almak için üye bile oldum.çünkü bunun dışında çok çeşitleri ürünlerinden fayda gördüm.içerisindeki aloe vera özü de diş eti problemimimin daha çabuk iyileşmesini sağladı.bu bir gerçek.diş ipi ile de destekliyorum tabiki.ilgilenen varsa yardımcı olabilirim arkadaşlar

Konuyu görünce yazmadan edemedim. Benim yıllardan süregelen diş eti problemim vardı. Sürekli kanama olurdu. Yaz başında forever diş macunu aldım. Birincisini bitirdim şu an ikincisini kullanıyorum. Bu macunu kullanmaya başladığımdan beri nerdeyse hiç diş eyim kanamadı hatta diş etimde şişlik vardı ve doktor antibiyotik kullanmamım söyledi ancak bebek emzirdiğim için kullanmadım. Şuan diş etimdeki şişlik de gitti.Ben çok memnunum tavsiye ederim sizlere de.

X