Gitmek mi zor kalmak mı?

Öffff ya. Biz kadinlar niye ne zaman birakacagimizi bilmiyoruz. Ailesi seni istemiyordu, yipranmaya basladigin an birakacaktin. Caniniz dram mi cekiyor? Zaten kötü tecrüben olmus. Aha adamin da karakteri bu. Ailesinin doldurusuna geliyor iste. Engelleme tusunu kullan. Ve bundan sonra kafani daha cok calistir. Yara alan insanlarin daha cok kafasini dinlemesini tavsiye ederim hep. Yumsak yürekli olmak iyi olmuyor her zaman
Defalarca terk ettim gitti geldi yalvardı yakardı. Ailem de ailesi istemiyorsa bu işten hayır gelmez dedi. Mecnun gibi peşimde gezdi son 2 ay taş kesildim kazadan önce kapımdan ayrılmadı yine affetmedim ama insanız zor zamanlarda merhametime yenik düştüm cezası bu ağır laflar oldu

Kısacası onlar zalimken mazlum oldular ben bana yapılanları affetmedim diye dünyanın en kötüsü...

Defalarca terk ettim gitti geldi yalvardı yakardı. Ailem de ailesi istemiyorsa bu işten hayır gelmez dedi. Mecnun gibi peşimde gezdi son 2 ay taş kesildim kazadan önce kapımdan ayrılmadı yine affetmedim ama insanız zor zamanlarda merhametime yenik düştüm cezası bu ağır laflar oldu

Ben söyle düsünüyorum: ciddi niyeti olsaydi ailesini ikna edip alip kapina gelip ailenden isterdi. Su uzata uzata bir yere getirip sonra "ailemi kiramam" diye vazgecen o kadar cok oluyor ki. Bir tanidigim dügün günü böyle terk edildi. Aile bosanmis ve cocuklu diye istemiyordu. Kina gecesi bile yapildi. Ama dügün sabahi haber geldi dügün iptal damat vazgecti diye. Sen düsün. Boş beddualarini kendine saklasin. Diyelim birseyin karmasi tuttu, o zaman herkes kendi isledigi günahini düsünsün. Seni rahat biraksin bundan sonra hödük

Herkes klasik engelle unut gibi konu sahibinin aklıma bile gelmeyecek dahice çözümler sunmuş.Burda gerçekten konuya farklı bir açıdan bakıp değerlendirmişsiniz ve çok akılcı👏
Çünkü en nefret ettiğim konular ailelerin dedikodusunu yapanlar. Çok itici oluyorlar. Ve sonu da işte bu konu da gördüğümüz gibi kötü bir şekilde bitiyor.

Şimdilik yine evli değiller olayların dışında istese durabilir konu sahibi. Ama evlenince olayların tam göbeğine oturacak. Bile bile kendini ateşe atmanın mantığı yok. Aşkından ölse yinede bitirmeli bu saçma sapan ilişkiyi. Hayır birde msj atıyor senin yüzünden diye. Vicdan azabı çektiriyor manyak...

Onun derdi vicdan azabı çektirerek konu sahibi kendine çekmek bence ama beddua ederek hata yapmış salak 😂

Yok 1 ay evli kalmıştım

Ya bak olayı çok drama ediyorsun kaç yaşında kadınsın kendine gel

Adam seninle kullanmak için beraber evlenme niyeti yok peşine de takılır bedava kadın bulmuş para vermeden seks veren.

Evlenmek isteyince de ailem istemiyor der bu kafa yapısındaki erkekler hep aynı taktik uygular saf olma

Kendine gram saygın varsa bitirirsin kafanda yoksa kullanılırsın

Kullanıma lafını sevmem sekste ama sizinki resmen öyle boşanmış kadın açık kapı kullanayım resmiyet isteyince de boşanmışsın diyeyim diyen bir kitle erkek var.

Ailelerde çocuklarının kardeşlerinin p.. venğidir.

Cennette p.. venkler el kaldırsın diyince analar el kaldıracakmış lafını hiç duymadınız mı ?

Yahu ben saf abim bile beni arayıp su kıza çok pişman de dedi de aradım 😄 napim Yaradanına kurban abimin 🙈 onun için herşeyi yaparım, Kızlar da kardeşi bile işin içinde demek ki pişman dediler 😅

Neyse ben de el kaldırıcam cennete belli oldu 😅

Son düzenleme:
Ya bak olayı çok drama ediyorsun kaç yaşında kadınsın kendine gel

Adam seninle kullanmak için beraber evlenme niyeti yok peşine de takılır bedava kadın bulmuş para vermeden seks veren.

Evlenmek isteyince de ailem istemiyor der bu kafa yapısındaki erkekler hep aynı taktik uygular saf olma

Kendine gram saygın varsa bitirirsin kafanda yoksa kullanılırsın

Kullanıma lafını sevmem sekste ama sizinki resmen öyle boşanmış kadın açık kapı kullanayım resmiyet isteyince de boşanmışsın diyeyim diyen bir kitle erkek var.

Ailelerde çocuklarının kardeşlerinin p.. venğidir.

Cennette p.. venkler el kaldırsın diyince analar el kaldıracakmış lafını hiç duymadınız mı ?

Yahu ben saf abim bile beni arayıp su kıza çok pişman de dedi de aradım 😄 napim Yaradanına kurban abimin 🙈 onun için herşeyi yaparım, Kızlar da kardeşi bile işin içinde demek ki pişman dediler 😅

Neyse ben de el kaldırıcam cennete belli oldu 😅
Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi niyetle yaptığınıza eminim ama karşımdaki kişi tek başına eve istemeye gelmek ve ailesinden gizli nikah yapmak için de defalarca ısrarcı oldu ilişkiyi uzatan bendim çünkü ailem ailesiz bir evliliğe karşıydı. Ben ailesinin ve kendisinin hayata bakışını kültürünü denk bulamadığımdan dolayı çatışma yaşayacağımı hep düşündüm kaçtım. Hatta ailesi bu kız seni oyalıyor evlenmicek diyordu ve buna inandırmışlardi. Meslek olarak seni kendine uygun bulmuyor beğenmiyor tarzında söylemler oldu. Yani eve kabul etmedim uzun bir süre. Uzadıkça da kopuslar oldu. Annemle tanışmak için gun hadi ayarla hadi görüşelim derdi. Annesiyle bem tanıştıktan sonra istemeye gelmek için sürekli gün belirlememi istedi ama ben annesinin konuştuktan sonraki enerjisini tavirlarini sevemedim ileride başıma bela olacağını bildiğimden uzattım. Aramızda sexe dayalı bir ilişki yoktu. Son iki aydır tabiri caizse 100 km yolu gelip kapımda 5 dk görüşmek için beklerdi. Kırsal kesimde büyüyen biri. Açıkçası işimin konumumun ondan üstte olması nedeniyle gurur kaynağı olarak istediğini düşünüyorum. Yada bipolar bozukluk gibi psikolojik hastalığı olduğunu.

Son düzenleme:
Ailemden vazgeçerim lafına inanmadığım içinde uzattım çünkü ilk eşimden idmanliydim kotuleselerde asla vazgeçmiyorlar. O aksini idda etti ama yine vazgeçmedi 😅

Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi niyetle yaptığınıza eminim ama karşımdaki kişi tek başına eve istemeye gelmek ve ailesinden gizli nikah yapmak için de defalarca ısrarcı oldu ilişkiyi uzatan bendim çünkü ailem ailesiz bir evliliğe karşıydı. Ben ailesinin ve kendisinin hayata bakışını kültürünü denk bulamadığımdan dolayı çatışma yaşayacağımı hep düşündüm kaçtım. Hatta ailesi bu kız seni oyalıyor evlenmicek diyordu ve buna inandırmışlardi. Meslek olarak seni kendine uygun bulmuyor beğenmiyor tarzında söylemler oldu. Yani eve kabul etmedim uzun bir süre. Uzadıkça da kopuslar oldu. Annemle tanışmak için gun hadi ayarla hadi görüşelim derdi. Annesiyle bem tanıştıktan sonra istemeye gelmek için sürekli gün belirlememi istedi ama ben annesinin konuştuktan sonraki enerjisini tavirlarini sevemedim ileride başıma bela olacağını bildiğimden uzattım. Aramızda sexe dayalı bir ilişki yoktu. Son iki aydır tabiri caizse 100 km yolu gelip kapımda 5 dk görüşmek için beklerdi. Kırsal kesimde büyüyen biri. Açıkçası işimin konumumun ondan üstte olması nedeniyle gurur kaynağı olarak istediğini düşünüyorum. Yada bipolar bozukluk gibi psikolojik hastalığı olduğunu çünkü kafasında kurduğu şeylere de inanan bir tip

Aileden gizli nikah bile manipüle Yani sen anca aileden gizli evlenilebilecek bir kadınsın diyor

Bırak abla artık bu sakız gibi ilişkiyi siz mutlu olamazsınız bitir hoca bitir

liseli olsanız güzel aşk hikayesi olurdu ama 30 dan sonra sadece ergen irisi hikayesi

Sağlam bi adam bul kendine bu salaklarla uğraşma

Ailemden vazgeçerim lafına inanmadığım içinde uzattım çünkü ilk eşimden idmanliydim kotuleselerde asla vazgeçmiyorlar. O aksini idda etti ama yine vazgeçmedi 😅

Bu da ergen düşünce kim ailesinden vazgeçer ne olursa olsun ailen kalıyor yanında buna inananda suç ilkinde inanmışsın bari bu sefer inanma

Kesin bitirmezsen yine peşine takılır sen set çekeceksin gerekirse numaranı değiştireceksin

Drama yapma artık buna da izin verme

Sağlam birini bulmadan evlenme

Bu da ergen düşünce kim ailesinden vazgeçer ne olursa olsun ailen kalıyor yanında buna inananda suç ilkinde inanmışsın bari bu sefer inanma

Kesin bitirmezsen yine peşine takılır sen set çekeceksin gerekirse numaranı değiştireceksin

Drama yapma artık buna da izin verme

Sağlam birini bulmadan evlenme
Sağlam biri var mı gerçekten ben hep çürüklere denk geldim normal erkek göremiyorum etrafta.

Bitti:) ama hırs oluştu içimde kendilerini ha mazlum beni zalim görmeleri sinirlerimi bozuyor. Karşılığını veremedim içimde kaldı

Yanlış anlamayın ama asla mental olarak 30 lu bir kadın değilsiniz

Olgunlaşmak için uğraşmanız daha güzel olur

Bu hırslar 15 yaşında kalmalıydı

Bu konuda kendinizi düzeltin lütfen

Ben anonim bi hesabım sadece iyi olun diye söylüyorum

30 lu yaşlarındaki bir kadın böyle adamları çekmez üzülmez hırs yapmaz

Sağlam biri var mı gerçekten ben hep çürüklere denk geldim normal erkek göremiyorum etrafta.

Böyle ergenlerle takılırsan göremezsin mesajını başkası yazmış gibi oku ve tavsiye ver o zaman anlayacaksın

Yanlış anlamayın ama asla mental olarak 30 lu bir kadın değilsiniz

Olgunlaşmak için uğraşmanız daha güzel olur

Bu hırslar 15 yaşında kalmalıydı

Bu konuda kendinizi düzeltin lütfen

Ben anonim bi hesabım sadece iyi olun diye söylüyorum

30 lu yaşlarındaki bir kadın böyle adamları çekmez üzülmez hırs yapmaz
Yoo haklısınız etraftaki arkadaşlarım bile fazla saf bulurlar beni. Hemen acıyıp merhamete bağlıyorum önümde iki ağlayınca malesef

Yoo haklısınız etraftaki arkadaşlarım bile fazla saf bulurlar beni. Hemen acıyıp merhamete bağlıyorum önümde iki ağlayınca malesef

Cool olmak için kişisel gelişim videoları kitapları fln okuyun ❤️

Redpill tayfası 30 lu yaşlardaki kadınlardan çok korkarlar çünkü 30 lu yaşlardaki kadınlar manipüleye gelmezler bozuk adamı bi günde bozup atarlar.

Sizde 30 lu yaş olgunluğuna gelmek için çalışın 😉

Böylelikle böyle ergenuslara bi günde tekme atar asla üzülmezsiniz

Canım kendim diyin kendinizi sevme yolculuğuna çıkın gerisi gelir

Bu adam seni bırakmaz ama engel ol zamanını da enerjini de yiyecek hem suçlayacak zaten 1 evlilik yasamissin tekrar stres dolu hayatı çekme
Kendini kurtarmak ancak senin elinde heryerden sil mesajları fotoğrafları bitir kendin içinde aaglamakli müzik dinlemek yerine eğlenceli diziler bul izle
Kendini kurtar tekrar yazdım

Ölüm Allah'tandır. Sizinle ilgisi yok. Ahınız tutsa görümce adayının eşi boşanabilirdi o şekilde dul kalabilirdi. Adam ölmüş zamanı bitmiş sizin olaylarınıza denk gelmiş sadece. Kendi Ailnize güveniyorsanız tekrar aynı şeyleri yaşayıp bagışıklık kazanırlar diyosanız kalın o zaman. Sevgilinizin bozuk psikolojisini düzetlmek için ailenizi harcayın yani. İlişkinizin sonunu aslında sizde biliyorsunuz.

Ölüm Allah'tandır. Sizinle ilgisi yok. Ahınız tutsa görümce adayının eşi boşanabilirdi o şekilde dul kalabilirdi. Adam ölmüş zamanı bitmiş sizin olaylarınıza denk gelmiş sadece. Kendi Ailnize güveniyorsanız tekrar aynı şeyleri yaşayıp bagışıklık kazanırlar diyosanız kalın o zaman. Sevgilinizin bozuk psikolojisini düzetlmek için ailenizi harcayın yani. İlişkinizin sonunu aslında sizde biliyorsunuz.
Ben kız için onunda dul kalmayacağı ne malum dediğimde adamlar mutlu istediğin kadar konuş demişti bende adamın ömrü ne kadar biliyor musun belki kaybedecek yada başkasına aşık olup bir anda çekip gidecek demiştim o ölecek belkide demem başıma kaldı yani sabah akşam o cümleyi hatırlıyormus beyefendi

X