bikini bölgesi için yardım!!!

kafestekiguvercin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
47
0
nasıl anlatsam bilemiyorum biraz ayıp olucak ama
benim bikini bölgemin aşası yani o tüm bölge çok kalın tüylerle kaplı. 12 yaşımdan beri jilet kulladım düşünün hali. ama artık jilet tahriş ediyor. ne yapsam bilemedim,makina kullanamıyorum oraya çoook ama çok acıyo,daha önce hiç ağda yapmadım. çok kalın tüyler napıcam ben?

kuaföre git orda sir ağda yaptır.utanılcak bir şey yok bunda.sir ağda makinaya göredaha az acıyor ve kuaför pratik olduğu için hemencecik bitiveriyor..kaydirigubbakcemile2

kesinlikle ya kuaförde sir ağda yaptır (ama acıların en büyüğüne hazır ol canım. ama muhteşem olcak emin ol) ya da pansuman eldiveni var ya, eczanelerde falan satılıyo, onla kendin al. tut kökünden kopar. ilk bikaç kez çok acı çekiyosun ama ben bu yolla tüylerimi çok çok çok aza indirdim. çok mutluyum şu anda. :)

bunlardan önce eczaneden emla krem al. ağdacıya gitmeden 2 saat önce kremi iyice sür o bölgene
üzerini streçle kapat. en üstünede havlu kağıtlardan koy. giy çamaşırını bekle o şekilde. 2 saatin dolmasına yakın ağdacına git, orda peçeteyle bir güzel temizle o bölgeni. acı falan duymadan tertemiz olsun. çıkıncada bana dua et :lepi:
bu arada emla kremin ücreti 28 tl.

Aynı sorun bende de vardı.2 sene boyunca bikini bölgesine iğneli epilasyon yaptırdım.Şimdi o bölgede hiç kıl kalmadı ama canın çok yanıyor.Herkes dayanamayabilir.Sen de lazer epilasyonu deneyebilirsin.Benim bulunduğum şehirde lazer henüz yoktu.Ayrıca birdaha kesinlikle jilet kullanma.Jilet çok daha artırıyor.

X