Bilen var m? Sa Meme de ince sz gibi ar

yasminxxx

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
186
1
44
arkadaşlar benim zaman zaman sağ memede ince sızı gibi bi kaç dakika süren ağrım oluyo sonra farkettim sağ kolumda uyuşuyor sizce neden olabilir korkmaya başladın inanın mirmirmirmir

bu tarz bi agrı bende de var ya sağ gögsümde cok kısa suruyo bişey saplanıomus gibi sora geçiyo bende cok tedirginim

smsyh aynı dediğin gibi bşy saplanıyormuş gibi oluyor bende nette çokta güzel şeyler okumadım kimsede bi yorum yazmamış galiba bi bizde var:teselli:

bendede var kızlar acaba nedırkı bu.benım kuzene soruyorum dr kendisi bişey yoktur korkma dıyor kötü bişey olsa ağrı yapmaz dıyor ama yetınmedım ultrason çektırdım çok sukur bişi çıkmadı ama neden oluyor hala çözebilmiş değilimm:umursamaz:

bende doktora gitmek istiyorum bunun için göğüs hastalıklarınamı gitmek gerekir sizce :uhm: geçen gün arkadaşıma anlattım oda kalp doktoruna görün bence dedi sizce hangi branşa gideyim:uhm:

evet bende doktora gidicem en kısa zamanda göğüs hastalıkları mıdır bilmiorm bende cerrahi meme hastalıkları da var CADIARZU

genel cerrahta bakar.benimde sağ göğsümde var ama bir türlü cesaret edipte gidemiyorum doktora..

tedirginim bnde gidicem bi en azndan içim rahatlar bir gün boyunca sık sık oldugu zmn oluyodu şu bi kaç gündür hiç agrı yok amaCADIARZU

bendede var bu durum benimde sag gogsum de oluyor. usutme ile alakali olabilir diye dusunuyorum

ağrı meme dokusunda ise genel cerrahi ye gitmek gerekir. ağrı varsa kötü birşey yoktur denilir ama o kötü şey ağrı yapan enfeksiyonla birlikte de ilerleyebilir. o yüzden ihmale gelmez. ağrınız derinde ise bu kas tutulması olabilir.sağ kol ve omuz ağrısı da buna eşlik ediyorsa fizik tedavi bölümüne gitmekte fayda var.ben de buna yakın bi durum oldu. tendinit denilen bi kas hastalığı geçirdim. fizik tedavi ile iyi netice aldım. geçmiş olsun diliyorum....

Valla benimde iki gündür ayni tarif ettiginiz sizi var sag gögsümde. Agri olunca kötü birsey yoktur büyük ihtimalle deniyormus ya hani, bu gögüs icin mi gecerli yoksa vücudun heryeri icinmi?

kızlar tedirgindm ya bn gittim doktora şimdilik korkulcak bişey yok dedi daha ultrason sonucuma da bakıcak ama ilerde problem çıkarabilirmiş yapısıyla alakalı fln dedi sık sık takip et dedii

mrb canlarım..
bunu öğrenmenin tek yolu eğer 40 yas altıysanız meme usg eğer üstüyseniz mammografi+meme usg çektırmeniz.tabiki kendı başınıza değil bir genel cerrahiye muayne oldukdan sonra sizi yonlendırecek kişi odur.
çok geçmiş olsun sevgiler...

bendede vardı kızlar benzer bi ağrı
gittim dra
fibrokistik meme yapım varmış
bi de sol göğsümde 3 mm çapında kist çıktı
ilaçla tedaviye başladık
korkulcak bişi değil dedi ama bilemiyorum yani

ağrı meme dokusunda ise genel cerrahi ye gitmek gerekir. ağrı varsa kötü birşey yoktur denilir ama o kötü şey ağrı yapan enfeksiyonla birlikte de ilerleyebilir. o yüzden ihmale gelmez. ağrınız derinde ise bu kas tutulması olabilir.sağ kol ve omuz ağrısı da buna eşlik ediyorsa fizik tedavi bölümüne gitmekte fayda var.ben de buna yakın bi durum oldu. tendinit denilen bi kas hastalığı geçirdim. fizik tedavi ile iyi netice aldım. geçmiş olsun diliyorum....

evet ya benim kaburgama ağrı saplanıyor.kilitleniyor sanki.eşim üşütüyorsun ondan oluyor diyor ama..

arkadaşlar bu bende de var yaa..
bazen kolum uyuşuyor.. göğsümün ucuna ince bir ağrı giriyor. yani öyle can yakıcı birşey değil ama psikolojik olarak fena rahatsız ediyor beni..
her gün yarın doktora gidicem diyorum ama bir türlü fırsat olmuyor.. korkuyorum da bir yandan..

Benim de sol göğsümde var ama cesaret lazım doktora gitmek için.Aslında ihmal etmemek lazım ama

X