Kanser/anksiyete

angeldeath12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
31
5
26
yaklaşık 4 senedir covidden sonra sol kolum ve memem ağırır bi süre dışarı çıkamadım kustum falan filan arabalara bakamadım çarparlar diye sabah akşam annem babam ölecek diye ağladım 3 sene de antidepresan içtim bunlar psikolojik boyutu o süreçte hep sol kolum sol elim sol kürek kemiği ön tarafla berabe sol boyun ağrım gidegit arttı inanın günün her saati ağrım var sadece uyurken hiçbir ağrım olmuyor hiç ağrı hissetmiyorum kalkıyorum hemen karnım şiş sırtım tutulmuş boynum kolumu oynatma derecemle ağırmaya basliyo sol memem özellikle ucu sanki ağrı orada toplanmış kıyafete değse hemen kalkıyo yani gün içinde hep bunlar ile uğraşıyorum sürekli bayılacak gibi hissetme dışarı çıkamama ve ağrılar

doktorlara gittim midemde bakteri memede fibrokist boyunda 2 küçük fıtık çıktı

hayatım bitmiş durumda daha ne yapabilirim bilmiyorum burada konuşmak iyi geliyor bana akıl verin lütfen

çok seneler önce babamda böyleymiş bu arada babam 55 yaşında hala sürekli dizi ağırır onunda ama dizinin kemiği bitmiş onun ağrısı gerçek, kimi görsem hangi kanser hastasını sol kolunun ağırdığını halsiz olduğunu söylüyor ben kendimi kanser sanıyorum 4 senedir gidegit artan ağrı başka ne olabilir ki sizce beniö sorunum ne

Fibrokist tehlikeli bişe değil sanırım. Diğer sıkıntılarınız da geçmiş olsun ama tedavisi olan şeyler. Benim mememde de var kistler. Kadınların çoğunun memesi fibrokistik zaten, homojen meme az. Doktora gittiyseniz, gerekli taramalardan geçtiyseniz kendinizi biraz da telkin etmeniz lazım. Terapi alıyor musunuz konuyla alakalı? Durumunuz fizyolojik değil, psikolojik daha çok çünkü. Ve her sene 1 kez checkup yaptırın. Hem sağlıklı olduğunuzu bilirsiniz kafa olarak rahatlarsınız, hem de gerçek anlamda takip edersiniz kendinizi.

X