Kzlar, size danyorum?

caramino

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
161
6
benım 3 yıla yakındır bı lılıskım var bırbırımızı cok sevıyoruz. sonumuzda nıkah masası bı gıdısle. Cevremdekı erkeklerınde bana ılgısı var bıraz acıkcası bende bazen hoslanıyorum ama ona ıhanetmı olur dıe dununup hemen kacıorum o konulardan. Sızınde oluyomu bole yanı baska bırınden hoslanma gıbı
Dedıgım gıbı ben askımı cok sevıyorum ondan baskasıyla olcagını sanmıyorum. yardım edın dusuncelerınız benım ıcın onemlı

begenilmek herkesin hosuna gider ama hayallerinizde onlardan biri yer aliyorsa evet ihanet olur bu.

yok ya ne hayalı asla dedıgım gıbı sadece hosuma gıdıo yanı sonra unutup gıdıorum. unutamıycam tek erkekte erkek arkdsım ama ole dusunmek bıle ıhanete gırer dıe korkuyorum. ,Cok kıskancsevgılım. erkek arkdısm olmasın ıstıyo haklıda erkek arkdslrımda bı zaman sonra muhabbetı ılerttmeye calısıo omu haklı ben mı anlamadım

Beğenilmek elbette herkesin hoşuna gider...
Ama bu çok kısa süreli olur gülüp geçersin...
Bende çevremde dikkat çeken biriyimdir ilgi görmek hoş olsada hemen savunmaya geçerim.
Ortam müsaitse erkek arkadaşımdan bahsederim.İlgi hoşuma gider ama ilgilenen kişi asla.

yok ya ne hayalı asla dedıgım gıbı sadece hosuma gıdıo yanı sonra unutup gıdıorum. unutamıycam tek erkekte erkek arkdsım ama ole dusunmek bıle ıhanete gırer dıe korkuyorum. ,Cok kıskancsevgılım. erkek arkdısm olmasın ıstıyo haklıda erkek arkdslrımda bı zaman sonra muhabbetı ılerttmeye calısıo omu haklı ben mı anlamadım

Anladığım kadarıyla seninde ilgilenen kişi değilde bir anlık ilgi hoşuna gidiyor.
Bunun ihanet olduğunu sanmıyorum karşı taraftan kaynaklanan bir durum.
Tavrını koyarsın ama bir anlık hoşuna gider.
Buna kayıtsız kalabilecek bir bayan yoktur sanırım.
Bir banada buğün çok şıksınız demek bile bir ilgidir bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya hıc erkek arkdısm olmasın ıstıyo. ne okuldan ne ısten. o boyle sıktıkca bende olsun ıstıyorum ama sadece arkds nasıl bı kız arkadsım varsa erkekte olsun ıstıyorum ama o ıstemıo dıe bende ıstemıyorum artık

bence de bütün bayanlar beğenilmekten hoşlanırlar çünkü gururu okşayan bi durum bu ihanet olacağını da düşünmüyorum tatlım sonuçta sen karşıdakinin duygularına karşılık vermedikçe veya ne bileyim başbaşa biyerlere gitmedikçe vs.

ya hıc erkek arkdısm olmasın ıstıyo. ne okuldan ne ısten. o boyle sıktıkca bende olsun ıstıyorum ama sadece arkds nasıl bı kız arkadsım varsa erkekte olsun ıstıyorum ama o ıstemıo dıe bende ıstemıyorum artık

Neden bu tutum içinde olurlar gerçekten anlamıyorum.
Benim çok iyi anlaştığım erkek arkadaiarım vardır.
Hepsi sevgilimi bilirler hatta zaman zaman dert yanarım.
Bende onları dinlerim.Çok yakın arkadaşımla sevgilimi tanıştırdım çokda iyi anlaştılar.
Sevgilimin öyle çok yakını olan kız arkadaşı yok ama olsa tanışmak ve aramın iyi olmasını isterim.Bir ilişkide güven çok ama çok önemli.Heleki ciddi bir adım atılmamış ilişkilerde daha ilk zamanlardan itibaren başlayan kısıtlamalar varsa ileride nasıl bir hal alır inanın bilmiyorum.Bazı bayanlar bunu kıskançlık,sevgi gösteri olarak nitelendirebilirler ama bence sadece kocaman bir güvensizlik örneği.

bence de bütün bayanlar beğenilmekten hoşlanırlar çünkü gururu okşayan bi durum bu ihanet olacağını da düşünmüyorum tatlım sonuçta sen karşıdakinin duygularına karşılık vermedikçe veya ne bileyim başbaşa biyerlere gitmedikçe vs.

basbasa bı yere gıtsem yalnıs mı olur ama arkads muahbbetıyle yanı

basbasa bı yere gıtsem yalnıs mı olur ama arkads muahbbetıyle yanı

Yeni tanıdığın biriyse bence yanlış olur.
Çünkü karşı tarafın senin için ne düşündüğünden emin olamazsın.
Ama yıllardır tanıdığın huyunu suyunu çok iyi bildiğin sevgilinden öncede hayatında var olan biriyse o zaman sorun yok demektir...

tabiki ihanete girmez bu...
başka birilerini beğenedebilirsin ... zaten üstüne basa basa
söylemişsin ondan başkası olmaz diye ..

erkeklerin hepsi böyledir hem...karısı da olsa sevgilisi de
olsa başka kızları beğenir hoşlanırlar hem de senin yaptığın gibi
vicdanen hiçbi suçluluk hissetmezler...
sevgilin normal erkek arkadaşın olmasın istiyor ya onun kız arkadaşı yok mu peki?
çifte standart olmaz senin olmayacaksa onun da olmasın...

Gecenlerde oprtaokul arkdısmla karsılastık bıgun takılalım dıo aslında bende ıstıyorum degısıklık olur dıe ama erkek arkdsım var dıe hep bı kısıtlama getırıyorum kendıme

Onun yoksa senin olmicak diye bir kural yok canım ya.
Kendine güveniyorsan sevdiğin insanında güvenmesini sağlıcaksın.
Güvenmiyorsada yolu açık olsun.Evlendiğinizde eve kapatıp dışarı çıkmıcaksın derse çıkmıcak mısın?
Her söylediğine ok dersen o ilişkinin ne anlamı kalır.Mantıklı olsa yine bir derece ama çok anlamsız...

:) beklıyorum zaten ondan bole bısey ama onu cok sevıyorum hep haklı cıkıo ne zaman bıseye kızsa sonucta hep o haklı bende bısey dıyemıyorum tabı

:) beklıyorum zaten ondan bole bısey ama onu cok sevıyorum hep haklı cıkıo ne zaman bıseye kızsa sonucta hep o haklı bende bısey dıyemıyorum tabı

Örnek vermen mümkün mü?
Belkide haklı değil ama öyle gösteriyor.
İnsan seviyorken gözü hiç bir şey görmüyor.
Bekliyorum diyorsun ve kabul ediyorsun ilginç.lülülülülülü

Cok sevıyorum cunku:)
o cocukla konusmanı ıstemıyorum dıo ben konusuyorum sonradan bende anlıyorum cocugun nıyetı baska arkds muhabbetının dısına falan cıkmaya baslıo

Cok sevıyorum cunku:)
o cocukla konusmanı ıstemıyorum dıo ben konusuyorum sonradan bende anlıyorum cocugun nıyetı baska arkds muhabbetının dısına falan cıkmaya baslıo

Hepsi mi öyle.:uhm:
Canım sen zaten kabul ediyorsun bu durumu.
Seviyorum diyorsun o zaman şikayet etmek yok-tatlicadiarzu-

Ya sıkayet etmıyorum zaten ama hanı konusursan yalnısmı olur dıorum erkek arkdslarımla

vallahı ıhanet olmaz ..
bırısını begenmek hoşdur kaldıkı yeme ıcmede ıhanet olur yakında..
bukadar masum olamam vallahı..
ama o anda hmm baktı hoş derım gecerım egerkı sevgılım varsa ve cıddıysek ve hoş dedıgım kısı baska zamanda aklıma gelırse dusunce gucu ıle kendımı sevdıcemı aldatmıs dusunurum..
ama bırı ve yakısıklı bırı ıse hoşuma gıder

X