Tüp Bebek Merkezleri irenbe-izmir tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran var mı

:44:
Bende irenbede tedavi gördüm.İlk tüp bebek denemem negatifti.Şimdi dondurulmuşlarla denedim.Sonuç belli değil.
İrenbe konusunda söyleyebileceklerim çok temizbir yer,çalışanları ilgili.Ama yoğunluktan dolayı son bir kaç randevu haricinde hep çok bekledim.Tedavim konusundada daha çok açıklama beklerdim.Negatif sonuç aldığımda ve nedenlerini sormaya gittiğimde çok iyi karşılanmadımı.Şimdi mecburen dondurulmuşları kullanmak istedim.Yoksa bir daha gitmeyi düşüneceğim bir yer değil.
Tabi herkez benim gibi olmayabilir.Herşey gönlünüzce olsun.

ilk denemem irenbe den ahmet beyle oldu cv si iyi doç başarılı bi adam,sorularınıza cevap veriyo ama ya tlf ekranına bakıyo yada bilgisayar ekranına daha sizin görüşmeniz bitmeden sıradakini almak için sabırsızlanıyo,yinede ilk denemem di olmadı,6 embriyom oluştu 4ü donduruldu 2sinide geçen hafta aynı klinikte DİLEK ASLAN yaptırdım.kadın eli dedim belki el değişir tutar dedim.son derece pozitif capcanlı bi kadın.transferden sonra odasına indiğimizde yani bunu ben istedim pek hoşlanmamış gbydi.iş bitti die mi düşündü yada herkes çekip gidioor mu ben bilemiyorum.onun ellerinden umutluyum ben.ne biliiim çok becerekli bi kadına benzettim onu.ama önemli olan benim 2.denemem ve bunları İRENBE DE yaptım.esasında bunun yeri İST arkadaşlar JİNEPOL,ŞİFA,ALMAN HASTANESİ BİDE BAHÇECİ bunlardan birine gideceksin.ben sonucu size mutlaka yazacam.yaşı 40a yaklaşöış ve tüp bebek düşünenler artık uzmanlaştım bana razetr@gmail.com adresinden mail atın yaşadıklarımı paylaşıp yönlendireyim

Kızlar bende irenbede tedavi oldum 2asilama 1tup bebe 2.dondurlmus tedavi ve şükür rabbime bnm 2tane kimyasal gebeliğim var araştırma konusunda pek ilgilenmiyorlar fakat bnm Dr aral bey ben kendisinden çok memnunum hiç degistrmedim Dr ümü çok yogun oldukları doğru çok ilgililer yani bnm Dr um enkazından öyle ben biraz zorbir hasayım da delirtiyorum kesin onları çok soru soruyrm çok araştırıyorum bilmem ki beni kovmalari yakındır irenbeden:KK9::KK9:

bende 4 yıl önce irenbede şansssız bir deneme yaşadım maalesef . benim doktorum dilek aslandı ben tedavi süresince neden yıllardır çocuk sahibi olamadığımı dilek hanıma sorduğumda (okadar tahliller sonucunda) benim sebebi açıklanamayan grubuna girdiğimi söyledi ve uzun prototkol denemem oldu .bende ilaçlarımı ecz. akrabamızdan temin ettim diye epey bozuldular anlaşmalı ecz. gitmemem işlerine gelmedineyse sonuç olumsuz oldu .aradan geçen 4 yılda maddi yönden toplanamdığım için bekledim ve anca ocak ayında tekrar deneme kararı aldım araştırdım bu sefer eni konu bu sefer tongaya basmak istemiyordum sonuç ne olursa olsun sonunda dr. israerl aruh beyle deavm etme kararı aldım şu an transferin 10, günündeyim sonucumu bilmiyourm ama helal olsun aldıkları paraya çok konuşan biri değil dr. bey ama işinin ehli olduğu her halindern belli ekibi harika ben şu ana kadar çok memnunum heee bu arada sebepsiz ifertilite değilmişim yumurta rezervim az ve kalitesizmiş bu denememde kısa protokol uygulandı umarım hayırlı olur olmzza artık dr.um israel bey...

ben de irenbede tedavi oldum ama benim doktorum ahmet seçkin beydi. tüm kontrollerimi özel muayenehanesinde yaptı. yumurta toplama ve transfer için gittim irenbeye . ilaçlarımı izmir dışında oturduğum için bulunduğum yerden aldım. doktorum ne dediyse o kadar para verdik . doktorumuz kan testi yaptırdı onun da parasını almadı. yani ben doktorumdan çok memnundum . irenbede zaten doktorumun hemşiresi ilgilendi benimle . çok muhatap olmadık ordaki çalışanlarla. kısacası şu embriyologları iyiymiş duyduğum kadarıyla ama doktorları hakkında bi yorum yapamam....

Slm bayanlar bende adet bekliyorum inşallah ocak ayında baslicaz Rabbim Her kese nasip etsin

irenbe de tedavi olanlar ve memnun olanlar kimler bilgi verirmisiniz ?

X