adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

Yabanci sitelerde arastirirken ilginc birsey buldum. Yumurtlamadan 5 gun ve ya daha once yapilmis korunmasiz tek iliski erkek sansini yuksek oranda arttirirmis. Bu da ortalama olarak, adet sonrasina denk geliyor. Ve peygamber efendimiz sav. bunu yuzyillarca oncesinden haber vermis. Bence denemeye deger. Ben yapacagim zaman bu yontemi deneyecegim. Yine bir yabanci sitede, bununla ilgili bir konu acmislar.Regliden sonraki gun korunmayip hamile kalanlarin cinsiyeti sorulmus. sadece 6 kisi cevap yazmis ama yazanlarin hicbirinin kizi olmamis.

herşey Allahtan tabide bu erkeğin kromozomlarıyla alakalı bişey bilindiği gibi artık ne denk gelirse kadında sadece x kromozomu var zaten erkeğin y kromozomuyla denk gelirse erkek x le denk gelirse kız ...elde olan bişey değilki ...

kuzenim bu dönemde hamile kalmış..bakalım cinsiyeti belli olunca yazarım....

Yabanci sitelerde arastirirken ilginc birsey buldum. Yumurtlamadan 5 gun ve ya daha once yapilmis korunmasiz tek iliski erkek sansini yuksek oranda arttirirmis. Bu da ortalama olarak, adet sonrasina denk geliyor. Ve peygamber efendimiz sav. bunu yuzyillarca oncesinden haber vermis. Bence denemeye deger. Ben yapacagim zaman bu yontemi deneyecegim. Yine bir yabanci sitede, bununla ilgili bir konu acmislar.Regliden sonraki gun korunmayip hamile kalanlarin cinsiyeti sorulmus. sadece 6 kisi cevap yazmis ama yazanlarin hicbirinin kizi olmamis.

canım benımde kardeşim aynen o şekilde olmuşitemızlendikten sonra 3. gün ilişki olmuş ve yeni öğrendiler cinsiyetini erkekmış.ama benımde ilk kızım tahmınen adet bitimi oldu ama kız.

canım benımde kardeşim aynen o şekilde olmuşitemızlendikten sonra 3. gün ilişki olmuş ve yeni öğrendiler cinsiyetini erkekmış.ama benımde ilk kızım tahmınen adet bitimi oldu ama kız.

Canim zaten tup bebek haric hicbir yontem yuzde yuz sonuc vermiyor. normalde yuzde 50 iken bazilari 60 -70-80 artiriyor. Ama bu adet sonrasi tek iliskiyle hamile kalanlarin erkek orani ciddi yuksek.

bikere cinsiyeti babanının genii yanii spermii belirliyormuş...kız veya erkegi..
aklinialirimsmile

ben de tam yumurtlama günümde ve ondan 1 gün sonra ilişkiye girdim
benim bebiş de erkek

Arkadaşlar anladığım kadarıylaa artıkk
Yumurtlama zamnında ve 1 gün sonra hamile kalırsann veeeeeeeeee adetten sonra 2 gün içerisinde kalınırsa erkekk oluyoooo
Adetten sonraa sık ilişkii olmıcakk yani reglle kadar birdee

.............................................

Son düzenleme:
herşeyi yaradanın elindedir. En iyisini o bilir. bende oğlan olmasını çok istiyorum. bi tane kızım var.Bende yöntemleri araştırıyorum. geçen ayy çalışmalar boşa çıktı. adetten hemen sonra deniyecem. kısmetse olur..:eek:

kizlar ben yeni uye oldum kiz erkek farketmez ama insan 1 kizi birde oglusu olsun ister,kimi adetten hemen sonra hamile kalinirsa kiz diyo kimide tam tersini soyluyo anlayamadim aslini ben valla.kimi adetten hemn sonra iliski olmus bebek kiz olmus kimininde tam tersi erkek olmus

o hadislerin yaninda kaynaklari da yazsaydi cok daha iyi olurdu.
bilemiyorum, sahsi yorumum sadece, biliyorsunuz peygamber sav in erkek evlatlari yasamadi uzun sure. kizlari vardi ve kevser suresiyle allah onu mujdeledi.
allahin elcisi, kizlara da erkeklere de esit deger vermiyor muydu, kizlar ve erkekler allah katinda allahin kullaridir, esittir. direkt uydurma demek istemiyorum, demiyorum da ama hadis sanki biraz daha aciklanmali, ne demek istedigi ve kaynak verilmeliydi.
kiz erkek hic onemli degil, saglikli olsun bebeklerimiz insaallah

hayırlıca ve saglıklıca erkek olur inşallah...isteyen herkesin....Rabbim gönlümüze göre versin

benimde bir kızım var.İkincisine bunu denicem.Allah erkek çocuğuda hayırlısı ile tatmayı nasip ederse bakalım..Gerçekten yapıpta olan arkadaşlar varsa merak ediyorum...

bence en son denenecek yöntemlerden biri.....azimet bence yumurtlama gününü bul...

evet benimde regl den sora olmuştu bebeğim Allah'ın izniyle erkek olacak, doğumumada az kaldı bekliyoruz hayırlısıyla

ayşe cim adetten sonra hergün mü beraber oldunuz eşinle...ne mutlu Allah bize de tattırı o duyguyu inşallahh..

X