Pudra, Fondöten, Kapatıcılar nivea ideal finish pudra kullanan varmı?

cicilibicili87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
333
4
36
nivea ideal finish powder almak istiyorum? Sivilce yapmadığını sölediler acaba doğru mu? Kullanan varsa yazarsa sevinirim yanihihoyyyt

Benim cildimde yağlı olduğu için basit marka ürünler kullandığım zaman çabuk sivilceleniyor.Yıllardır nivea mat kullanıyorum sivilce yapmıyor ayrıca mat olduğu için parlamada yapmıyor ama daha önce kullandığımın kutusu değişmiş içeriğide mi değişmiş anlayamadım.Eskisi gibi değil önceki gibi memnun değilim.Küçücük bi parçayla tüm yüzüne sürüodun hem mükemmel kapatıodu yağlanma yapmadan hemde sivilce çıkacak die korkum yoktu.Tekrar bi araştırma yapmam gerekli benimde

ben flormarın kullanıyorum renginden çok memnunum ama yedekte dursun diye sivilce yapmayan başka pudra arıyodum kuzenimde kullanıodu silmeden yatıodu genede sivilce yapmıodu sen hala kullanıomusun acaba canım?

benim cildim yağlı bu pudrayı kullandım ama öyle pek bi kapatıcılıgı yok ama parlamayı önlüyor ve sivilce cıkartmıyor

sanırım bu pudradan alacağım, bir iki kere kullanma fırsatım oldu parlama yapmıyor, sivilce çıkarmıyorsa da bu iyi . 20tl ye buldum :) fondöteni nasıldır acaba

ben bunu kalem çekmeden önce göz kapaklarıma sürüyorum süper bir şey... normalde yağlı göz kapaklarım vardır, normal göz kremi ve güneş kremini sürdükten sonra üzerine bunu uyguladığımda kalemin 16 saat bozulmadan kalabildiğini gördüm, tavsiye ederim..

sanırım bu pudradan alacağım, bir iki kere kullanma fırsatım oldu parlama yapmıyor, sivilce çıkarmıyorsa da bu iyi . 20tl ye buldum :) fondöteni nasıldır acaba

canım 20 tl bulup aldıysan iyi ben 30'a almıştım. ben memnunum sivilce yapmıyor hiç bazen silmeden yatıyorum hiç sivilce falan olmuyor... yalnız kapatıcılığı biraz az cildi çok bozuk olan almasın derim ben :KK34:

X