Evde lazer epilasyonu yapanlar

Son damla

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2021
22
2
24
Mrb arkadaşlar ben evde yapacağım lazer epilasyon almak istiyorum alıp kullanan varmı varsa bana biraz bilgi verebilir atışı kaç olmalı ise yariyormu diye cevaplarsanız sevinirim

Kullandığınız sürede yarıyor evet. Ben 5-6 seans yapmıştım azalmış bazı yerler tamamen kelleşmişti. Bazı sebeplerden aksattım çat çut eskisi gibi çıktılar, düzenli yapmanız lazım yani.

Atışı bilmiyorum başka markaların bilmem kaç milyonluk atışlı ürünleri de vardı ben güvenemedim Philips aldım

Kullandığınız sürece işe yarıyor. Ben bir sene boyunca söyledikleri şekilde kullandım. Bacaklarımı artık 3 ayda bir alıyorum, koltuk altımı 2 ayda genitali ayda bir devam ediyorum

Evde kullanacağız cihaz lazer epilasyon cihazı değil, İPL, tüylerin geç çıkmasını sağlıyor. Lazer gibi aynı sonucu vermez, uzun bir süreden sonra her 2/3 aya bir tekrarlamak lazım. Güzel bir alternatif :)

Evde kullanacağız cihaz lazer epilasyon cihazı değil, İPL, tüylerin geç çıkmasını sağlıyor. Lazer gibi aynı sonucu vermez, uzun bir süreden sonra her 2/3 aya bir tekrarlamak lazım. Güzel bir alternatif :)
Bilmiyorum artık kullanayimda göreceğim sonuçları

Kullandığınız sürede yarıyor evet. Ben 5-6 seans yapmıştım azalmış bazı yerler tamamen kelleşmişti. Bazı sebeplerden aksattım çat çut eskisi gibi çıktılar, düzenli yapmanız lazım yani.

Atışı bilmiyorum başka markaların bilmem kaç milyonluk atışlı ürünleri de vardı ben güvenemedim Philips aldım
Lazer epilasyondan memnun musun Philips ten bende 2 marka arasında kaldım braun ve Philips

Bende remington sonsuz atis vardi. Hala var. Gebelikten once butun tuylerim bitmisti. 6 ayda 1 filan cikanlara tais yapıyordum bi 6 ay daha cikmiyordu.Gebelikle birlikte yapamayinca hepsi geri geldi. Sonra tekrar zaman ayiramadim yaomaya. Bir kosede atıl vaziyette duruyor.
Etkinlik iyi ama yapmasi cook uzun suruyor.

X