Piercing, Hızma Çene piercing'm

victoria_seras

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
162
7
dün akşam çeneme piercing yaptırdım e haliyle dudağımda birazcık şişlik var barı uzun fakat yemek yiyemiyorum barı sürekli dişime takılıyo ne yapmam lazm şişlik inerse düzelirmi lütfen yardım edin

percingin buyuk gelmıstır ondan dişine takılıyordur dar bir piercing al ama onun yer yapması asıl canını yakan deldirmek diil. 3-4 gün içinde yer yapar o sonrada bişiciğin kalmaz

İlk başlarda benim de takılıyordu ısırıyordum yemek yerken çok acıyordu. Sonradan alışıyorsun ama o zamana kadar neler çektim. kaydirigubbakcemile3

Merhaba;
Çenenin ortasına mı yoksa sağ yada sol tarafınamı deldirdin? Bende istiyorum ama korkuyorum sakata gelmeyelim.

ben bu konuyu 8 ay önce açmıştm ya unutmuşum kusura bakmayın :) 30 tlye deildirmiştim şişlik 1 haftada indi bi kaç ay taktım zaten tamamen iyileştikten sonra sıkıldım çıkardım deildirmek isteyenler yakışacağını düşünüyolarsa deldirsinler bence ama dolgun dudaklarda daha yakışıyo bnce dudağın altında çok sexi duruyo

Benim ki sağ tarafta idi tatlım. Fakat çıkardım. Delik kaldı, geçmiyor. sempatiksalakcinni

Canım işte benide iz kalması düşündürüyor. Nasılsa ömrümün sonuna kadar takmıycam ya, böle 1 2 senelik zevk için tam yüzün orta yerinde delik: ) Bi arkadaşımda gördüm 4 senede hiç kapanmamış ve çok kötü duruyodu eyvahedigeldismile

Naapsam bilemedim, deldirmesi kolayda..

Canım işte benide iz kalması düşündürüyor. Nasılsa ömrümün sonuna kadar takmıycam ya, böle 1 2 senelik zevk için tam yüzün orta yerinde delik: ) Bi arkadaşımda gördüm 4 senede hiç kapanmamış ve çok kötü duruyodu eyvahedigeldismile

Naapsam bilemedim, deldirmesi kolayda..

Geçmiyor canım haberin olsun. Tekrardan deldirmek istiyorum aslında... :KK1:

X