bal+tarçın+çörek otu yemeye başladım adetim uzadıda uzadı

River

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
410
0
38
bu ay adetimin 2.günü bal+tarçın+çörek otuna başladım adetim bitmek bilmiyor geçen hafta perşembe öğlen hastalanmıştım bugün hala geliyor belki buakşam son olur yada yarın sizce bu karışımla bir ilgisi varmıdır daha önceden böyle olmuyordum:uhm:

bu ay adetimin 2.günü bal+tarçın+çörek otuna başladım adetim bitmek bilmiyor geçen hafta perşembe öğlen hastalanmıştım bugün hala geliyor belki buakşam son olur yada yarın sizce bu karışımla bir ilgisi varmıdır daha önceden böyle olmuyordum:uhm:

bu karışım bazılarının yumurtalıklarında kistler oluşturmuş canımcım. dikkatli ol ve bir kereden fazla kullanma bence..sengözlerimebaksanab

bu karışım bazılarının yumurtalıklarında kistler oluşturmuş canımcım. dikkatli ol ve bir kereden fazla kullanma bence..sengözlerimebaksanab

yaaaa :1shok: bunu hiç duymamıştım bak sağol canım inşallah kötü bişey olmaz 12 günü tamamlayayımda bidahaki aya zaten doktor yolları görünecek gibi :çok üzgünüm:

sanmıyorum bi zararı olacağını sadece daha kaliteli yumurta için içiliyo hiç bi zararını göreni duymadım açıkcası ama bunlarla hamile kalanlar çok..

sanmıyorum bi zararı olacağını sadece daha kaliteli yumurta için içiliyo hiç bi zararını göreni duymadım açıkcası ama bunlarla hamile kalanlar çok..

bal çörekotu tarçın topiğinde ben 3 kişi saydım, kisti olmayıp da bu karışımdan sonra nur topu gibi kist sahibi olan. üşenmezsen sen de say arkadaşım topik orda.buyrunnnnnnnnn

bal çörekotu tarçın topiğinde ben 3 kişi saydım, kisti olmayıp da bu karışımdan sonra nur topu gibi kist sahibi olan. üşenmezsen sen de say arkadaşım topik orda.buyrunnnnnnnnn

napcan kistlileri bebeklenenleri say kistler geçer bi ilaçla..
herkesde aynı etkiyi göstercek diye bişey yok insanları yanıltmaya gerek yok deneyen görsün minicik umutlara sarılmış insanları korkutmanın ne anlamı var olacaksa zerre kadar tarçın da mucizeye sebep olur olmıycaksa kimse bi şey yapamaz sen yorma kafanı..

ben de bu karışımı 2 ay yedim...hiç kistim yoktu dr küçük küçük kistlerimin olduğunu söyledi sanırım bana da bu karışımdan oldu :bbo:

napcan kistlileri bebeklenenleri say kistler geçer bi ilaçla..
herkesde aynı etkiyi göstercek diye bişey yok insanları yanıltmaya gerek yok deneyen görsün minicik umutlara sarılmış insanları korkutmanın ne anlamı var olacaksa zerre kadar tarçın da mucizeye sebep olur olmıycaksa kimse bi şey yapamaz sen yorma kafanı..

ben kafamı yorarım arkadaşım, insanların sağlığı söz konusu burda. bunun için sen de kafanı yorsan iyi edersin. bazı kistlerin çocuğu düşürdüğünü bilirsin sanırım. hiç biri olmasa da ben kist+bebek sahibi olmaya cesaret edemedim açıkcası. :uhm:bu arada aylarca kürü kullanıp bebeği olmayan da var orda bi bakarsan. metabolizması düzgün, yumurtlamasında sorun olmayan sağlıklı bireylerde bu kürleri kesinlikle önermiyorum. bile bile sağlığınızı bozmayın derim ben. ayrıca kür hiç bilimsel diil. çok istiyorsanız saraçoğlunun emek verilmiş araştırılmış kürlerini deneyin. adam dünyada da ödül alıp duruyor..

ben de bu karışımı 2 ay yedim...hiç kistim yoktu dr küçük küçük kistlerimin olduğunu söyledi sanırım bana da bu karışımdan oldu :bbo:

evet bozom da en yakın örnektir. reel ispatı..sengözlerimebaksanab

bu bi ürün değil bende pazarlamacısı değilim kullanan insanlar da aptal değil mantıklı kendileri karar alıp uygulayan insanlar sen kim olarak önermiyosun bitki uzmanımısın doktor musun hem bitkiye karşıyım diyosun kür mantıksız diyosun hem saraçoğlu diyosun..bende kitabı var ve çok güvendiğim kürleri var özellikle incir kürüne ve soğan kürüne şahitim..ben bitkiciyim çok da faydasını görüyorum..3 yıldır bu siteyi takip ediyorum ve bir çok faydasına şahit oldum..senin gibi bilimsel takılıp da saklı saklı kullananları da biliyorum..komiksin sadece..

bence tartışmanıza hiç gerek yok her bitki herkese ii gelicek diye şart yok ki herkesin bünyesi farklıdır....sana iyi gelen bitki bana iyi gelmiyebilir...

bu bi ürün değil bende pazarlamacısı değilim kullanan insanlar da aptal değil mantıklı kendileri karar alıp uygulayan insanlar sen kim olarak önermiyosun bitki uzmanımısın doktor musun hem bitkiye karşıyım diyosun kür mantıksız diyosun hem saraçoğlu diyosun..bende kitabı var ve çok güvendiğim kürleri var özellikle incir kürüne ve soğan kürüne şahitim..ben bitkiciyim çok da faydasını görüyorum..3 yıldır bu siteyi takip ediyorum ve bir çok faydasına şahit oldum..senin gibi bilimsel takılıp da saklı saklı kullananları da biliyorum..komiksin sadece..

Hey hey heyyyy!! Orda dur bakalım! Hanfendi hanfendi önce üslubunu değiştir benimle yazışırken zira haddini aşıyorsun! Sen kim oluyorsun falan demek sana düşmez! O ne sert ve ne bayağı cevaplardır öyle ki yapılan bir yorumu işin erbabı gibi hesap sorarcasına eleştirme hakkını kendinde buluyorsun??? Titre ve kendine gel! Zira senin gibi kendini bilmez birine yazacağım son cevaptır bu. :eek:lmaz:

Bitkiye karşıyım gibi birşey söylediğimi de nereden uydurdun be kardeşim? Ben araştırmadan yapılan ve kime ait olduğu bilinmeyen kürleri fütursuzca kullanmayın diye uyardım sadece insanları. Herkesin aklı ve mantığı vardır haşaaa akıl vermek ve nasihat etmek haddime değildir fakat konu sahibi arkadaş gibi sıkıntıları olanlar da mevcuttur. Cevabım onlaradır. Hem ayrıca bu bir paylaşım sitesiyse herkes her düşündüğünü söylemekte özgürdür (Saygı sınırları içinde elbette) (!).

Bal-çörekotu-tarçın karışımı kimin kürüdür, kim hazırlamıştır ve kim yaymıştır belli değildir. Buyrun internet deryası önünüzdedir, araştırın. Ben bilimsel olmayan ota, samana, çöpe karşıyım hanımefendi! Amaaaa İbrahim Adnan Saraçoğlu gibi dünya çapında ünlü, başarılı ve saygın bilimadamlarına benim de saygım ve güvenim sonsuzdur. Ayrıca bayan çok bilmiş; incir ve soğan kürleri de İbrahim Adnan Saraçoğlununun kürüdür aynen pek çok olumlu örnekle sonuçlanmıştır ve sitesi ona dua edenlerle doludur. Her gün yeni şifacının musallat olduğu şu günlerde insanlar her duyduklarını dener oldular ve araştırmadan her çeşit kürden, detoks yönteminden medet umar oldular. Dikkat edersen Saraçoğlu gibi saygın bilimadamları her kürünün altına; ''Önce hekiminize danışınız'' ve ''Bu kürler asla tedavi amaçlı değildir'' diye yazan küçük notlar eklemiştir. Demek ki işin vebali büyüktür ve tedbirli olmakta fayda vardır. İçin için, onu bunu kullanın kullanın bişey olmaz diyecek kadar da büyük vebali üzerime alacak kadar ne işin erbabıyım ne de cahil cesaretim var canım üzgünüm. Araştırmadan hiç bir kürü kullanmayın der, bu polemik dolu topikten bir daha yazmamak üzere iznimi isterim efenim..Beni anlayan zaten çooooook önceden anlamıştır..
buyrunnnnnnnnn

Kızlar eğer regliniz ve ovulasyonunuz düzenliyse başka bir kür kullanmayın derim, benim e akıntım vardır ne de başka bir şey ve reglim çok düzenlidir maşallah, bal tarçın çörekotunu kullandığım iki sefrde de regl sürem uzadı ve bi garip oldu, o nedenle regl ve ovulasyon sorunu olanlara bir şey diyemem ama böyle sorununuz yoksa boşuna düzeninizi şaşırtıp strese girmeyin.

Kızlar çok tatsız tartışmalar olmuş kırmayın birbirinizi lütfen sadece fikirlerinizi almak istemiştim :çok üzgünüm:
Ben kullanmayı bıraktım bu arada nolur nolmaz çünkü bu ay bi garip oldu uzadı baya adetim teşekkürler fikirleriniz için:1hug:

ben geçen ay denedim ve bende 4cm kist yaptı... yumurtam çatlamamış. dikkatli olun çok üzgünüm.

ben de adetin 2.günü başlamıştım kullanmaya ve seninki gibi adetim bitmek bilmedi.normalde 7.gün banyo yapardım onu kullanırken taa 11.gün olmuştu ve hala leke leke geliyodu.kullanmayı bıraktım diğer gün kesilmişti.benimde adetimi uzatmıştı,bi daha da kullanmadım.

valla arkadaslar herkeste farkli etki yapiyor olabilir bu.Bende bu ay kuru uyguladim ve bugun gecikmemin 6.gunundeydim,buradaki yazilari okuyunca korktum acaba benimkidemi kur yuzunden gecikti diye ama aksam test yaptim ve sonuc pozitif.uygulamamin ilk ayi idi bir zararini gormedim sukur faydasini gormus olabilirim.

valla arkadaslar herkeste farkli etki yapiyor olabilir bu.Bende bu ay kuru uyguladim ve bugun gecikmemin 6.gunundeydim,buradaki yazilari okuyunca korktum acaba benimkidemi kur yuzunden gecikti diye ama aksam test yaptim ve sonuc pozitif.uygulamamin ilk ayi idi bir zararini gormedim sukur faydasini gormus olabilirim.
bu kürü nasıl uyguladın canım

X