sırt ağrısı

arnvt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
44
0
kızlar ben 21 martta doğum yaptım 1 ay sonra sırtım çok ağrımaya başladı hala devam ediyo gece bile ağrıyor epidurel anestezidenmi acaba aranızda bu durumu yaşayan varmı bazen korkuyorum bende bişeymi var die rahatlamam için fikirlerinize ihtiyacım var:uhm:

Canım bı ortopedı doktoruna gıt benımde oyleydı 2 tane gÜl gıbı fıtıgım Çıktı geÇmıs olsun

canım bende de bel fıtığı başlangıcı vardı 5 sene önce sonra geçmişti hamilelikte tekrar başladı benim de doğumdan sonra çok çok arttı ben de epiduralden zannettim ama bel fıtığı başlangıcı dedi yine dr egzersiz verdi baya iyi geliyor yaptığım zamanlar bencede bi ortopedi dr una git

tam belide değil sırtım ağrıyo bazen nefes almakta bile zorlanıyorum

bence epiduralden olsa belin ağrırdı canım sen yinede doktora git başka bişeyden de olabilir nefes almakta falan zorlanıyorsan ciddi bişeydir belki

Benimde genel aneteziyle oldu doğumum ama sırt kemiğim daha doğrusu omurilik kemiğim bazen sırtıma doğru-bazen belime doğru ağrıyor. Ortopediye gittim röntgen çekti belimde eğrilme varmış.. Egzersiz ve merhem verdi. Biraz hafifledi gibi....
Hormonlardanda olabilirmiş. Öyle olursa geçici birşeymiş.

X