Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

Avonun super shock ve super full maskarası arasında kalmıştım.ilkini aldım pişman oldum keske süper full u alsaydım.kirpiklerim çok kısa olduğu için o daha iyi olurdu.onun dişleri daha kısa çünkü.

ben 15-16 yaşımdan beri avon kullaıom şuan 30 lu yaşlardayım gayet ii sonuç yane. oriflame tam manasıyla iğrenç yaa bi halta yaramıo kremleri kapatıcı almıştım o neydi ya su gibi transparan olmayan kapatıcı heralde. iadesi de illet bi iş elinde kalıo kötükedihüso

ben 15-16 yaşımdan beri avon kullaıom şuan 30 lu yaşlardayım gayet ii sonuç yane. oriflame tam manasıyla iğrenç yaa bi halta yaramıo kremleri kapatıcı almıştım o neydi ya su gibi transparan olmayan kapatıcı heralde. iadesi de illet bi iş elinde kalıo kötükedihüso

gülfem oriflame sattığm için sölemiyorum ama eskiden beri oriflamenin daha kaliteli olduğunu söylerler.o yüzden satmaya başladım zaten.oriflame organiktir ve hayvanlar üzerinde denenmez

:eek:lmaz:bnde avondan bi çok ürün denedim ama oriflame kadar memnun kalmadım.mesela avonun farları göz kalemleri ve parfümleri hiç kalıcı deil çok kez pişman oldum bi çok arkadaşımda bnmle aynı kanıda

bende avonu hiç beyenmiyorum yüzümü mahvetti:umursamaz: orilamedan çok memnunum tüm ürünlerini kullanıyorum:lepi:

ben bugüne kadar hiç avon kullanmadım ama annemden biliyorum geçenlerde göz kremini almış ve sürersürmez balon gibi şişmiş gözleri aynı zamanda kızarmış sonra kremi teyzeme vermiş teyzemde hiç bu şekilde reaksiyonlar olmamış :))) anlayacağınız herkesin cilt tipi farklıdır kardeş olsanız bile....

2sinin ürünlerinden de aldım zaman zaman.nedense avona daha fazla sempati duyuyorum.memnun kaldığım ürünler de,kalmadıklarım da oldu.genelinden memnun kaldım diyebilirim.cilt bakım ürünü hiç almadım 2 markadan da.makyaj malzemesi,duş jeli gibi şeyler aldım.asıl sorun ürünleri görmeden alıyor olmak.renkleri deneyemiyorsunuz,bazen de dergideki renkler yanıltıcı olabiliyor.

valla ben eşime önce outspoken fergie koklattım sonra treselle koklaaattım treselleyi daha cok beğendi
fergie yi ben de pek beğenmedim

kiras_06 çok güzel anlatmışın çok teşekkürler bende oriflame danışmanı oldum daha yenii öncede avon temsilcisiydim kazanamıyordum oriflame geçtim bide bunu denicem,sorularımı sorayım ben sana eşimi de kayıt yapsam ne kadar kazamnırım onundamı sipariş girmesi gerekiyor benim kazanmam için yani başka üyeler de bulabilirim eğer biraz kazanacaksam ama onların sipariş girmeleri şart mı?yeni başladım ya ben bu işe biraz kazanmak istiyorum ki eşim neden girdin ki bu işe demesin kazandığımı görsün istiyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

canım kusura bakma lütfen ben daha yeni gördüm msjını
eşini kayıt yaparsan onun adına da sipariş girmeniz gerkiyor senin kazanabilmen için

kiras_06 çok güzel anlatmışın çok teşekkürler bende oriflame danışmanı oldum daha yenii öncede avon temsilcisiydim kazanamıyordum oriflame geçtim bide bunu denicem,sorularımı sorayım ben sana eşimi de kayıt yapsam ne kadar kazamnırım onundamı sipariş girmesi gerekiyor benim kazanmam için yani başka üyeler de bulabilirim eğer biraz kazanacaksam ama onların sipariş girmeleri şart mı?yeni başladım ya ben bu işe biraz kazanmak istiyorum ki eşim neden girdin ki bu işe demesin kazandığımı görsün istiyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

canım yaptıgın kayıtlardan sipariş girdiğin sürece sana faydası var ama kayıt yaparsan hepsinden de sipariş alabilrsen
zamanlr gerçekten iyi paralar kazanabilirsin
bn bu ay 10 üye yaptım şimdi sipariş almaya gamyoncuiremsu çalışıyorum onlardan

kızlar avon ya da oriflame bunlar kozmetik ürünleri yani dolayısıyla bunların temizleyicisiymiş yok kremiymiş bence denemeyin bile ben de yıllarca kullandım hiç bir faydasını görmedim... parfümleri için ya da makyaj ürünleri için bi sakınca yok ama cilt için kullanıcağız diğer ürünler size çözümden çok sorun oluşturur...

avona tövbe ettim, bir daha asla.
avon temsilciligine 3 ay önce falan basladim, keske baslamasaymisim
kullandigim ürünler tüm vücudumda yara, sivilce yapti

yüz icin günes kremi almistim, yüzümü yakti, denize girince esimle yüzümüz nasil yandi anlatamam
vücut losyonu derimi nemlendirecegine kuruttu resmen
dus jeli vücudumun her yerinde sivilce yapti
bayanlarin "özel yeri" icin olan temizleme mendilleri ve deodaranti sivilce ve yara yapti
sivi far almistim, igrenc ötesi cikti
bir tane krem almistim dirsekler, ayaklar icin, hayatimda kokladigim en kötü kokulardan biriydi ve hicde ise yaramadi

ben bir daha asla avondan siparis vermicem, memnun kaldigim 2- 3ürünü var ama avona o kdr kizginimki onlari bile kullanmak gelmiyor icimden

X