Slip Mayo giyen Erkek mi, Şort giyen Erkek mi daha çekici?

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
45
slip mayo giyen kaldımı bilmem ama bana gore cok itici duruyor sizce hangisi daha cekici bir erkekde kaydirigubbakcemile2

slip mi iykkkk
tabiki sort we kısa olmucak solee dizlerin birazcıkın ustunde we darda olmıcak

valla fiziği düzgün olsun da ,hepsi yakışır sırnaşık şey

eskiden filmlerde goruyoz erkekler slip mayo giyiyomus tam goruntu kirliligi tip de yok hicbirinde :KK70:

böyle şey guzel dizlerıne kadar uzun sortlar super duruyor,
tam kalca kısmından da kocaman bı yazı gecmısse deymeyın keyfıme,

erkek dedıgın boyle güzel olur,

bence de dize kadar şort giysinler

one öyle slip mayolar ayyy iğrenç akannehir insanın göz zevkini bozuyor görüntü kirliliği resmenkaydirigubbakcemile3

ben uzun dize kadar şortları beğeniorm en çokta bu adama yakışıo

matthew mccanoughey

matthew_mcconaughey_abs-2.jpg

ben uzun dize kadar şortları beğeniorm en çokta bu adama yakışıo

matthew mccanoughey

matthew_mcconaughey_abs-2.jpg

hahaha hemen o resmi nereden bulup cıkarıverdın vallahi helal olsun :)))
eve yakısmıs göbek kasları da şahaneymiş.
:dance:

tabiikide şort..düşük bel olcak dizinde olcak popo kısmı oturcak beli iplilerden olcak lastikli olmicak :)))))

tabiikide şort..düşük bel olcak dizinde olcak popo kısmı oturcak beli iplilerden olcak lastikli olmicak :)))))

katılıyorum acayıp seksi gelıyor bana bu tarzda erkekler,slip giyenler ise bır o kadar iğrenç.

tabikide şort hani isterse beli lastikli olabilir, dallı güllü kumaşıda olabilir yeterki,slip olmasın hele hele ten rengi giyen manyakları gördükten sonra.........

slip mayo giyen erkeği çekici bulan bi bayan olabilir mi ki :bbo: gerçi zevk meselesi ama..gerçekten berbat ve iğrenç duruyo

ıyyy o ne öyle insanın gözüne gözüne sokar gibi kafamçokkarıştı en çekicisi tabii ki beyaz don naniknanik

X