Sorun bende mi?

Şey yap illa birileriyle konuşmak istiyrsan tanışma siteleri var ordan bul birisini gizle kimliğini vakit geçsin diye konuş tanış:)) o arada zmaan geçer
Deme öyle anısı var…hahaha şey aklıma geldi ex kişisiyle de bu yüzden kavga ediyorduk konuşmuyoruz çok diye adam meğerse beni uyutup geceleri o tanışma sitelerinde karı kız kovalıyormuş onlarla sohbet ediyormuş ne konuşuyordunuz dedim psikolojik sorunlarımı anlatıyordum dedi burada kendiyle 5 dk fazla muhabbet etmek için kavga çıkaran ben…tanımadığı kızlara psikolojik sorunlarımı anlatan o koca yürekli adam…travmadır bende asla birine bu kötülüğü yapmam…

Hep derim aşka ayırcak vakitleri her zaman vardır hava da kara da deniz de kendinizi kandırmayın kızlarrrr 😂🤝

Merhaba buraya bunları konuşup güvenenileceğim objektif kimsem olmadığı için yazma kararı aldım .Ben sevgilimin bana çok fazla vakit ayırmamasından çok şikayetçiyim son zamanlarda ve artık sık sık bu konu yüzünden kavga etmeye başladık.Şöyle ki Erkek arkadaşım da ben de 25 yaşındayız ikimiz de çalışıyoruz o mesai olarak çalışıyor ben nöbet tutuyorum.Aramızda 2-3 saatlik bir mesafe var ayda bir kez görüşebiliyoruz.Ben nöbet usulu çalıştığım için bir gün çalışıyorum sonraki 3-4 günüm boş oluyor.Çok küçük bir ilçede yaşıyorum o boş günlerimi dolduracak kimsem yok o yüzden heyecanla sevgilimin işten çıkış saatini bekliyorum.Onunla dertleşmek konuşmak gülmek saatlerce muhabbet etmek istiyorum o ise işten yorgun argın dönüyor döner dönmez bana 40dksını ayırıyor.Sonra gidip uyuyor ya da spora gidiyor gece yarısı oluyor zaten sonra tekrar uyuması gerekiyor.Çalıştığı günler benimle toplasan 1-2 saat falan konuşuyor.O zaman haftasonunu bekliyim diyorum haftasonu uyumak istiyorum diyor akşama kadar uyuyor kendine vakit ayırıyor arkadaşlarını arıyor bilgisayar vs oynuyor o zaman da toplasan 1-2 saat konuşuyoruz.Kendisi oyun oynarken görüntülü arıyor beni onu beraber vakit geçirmek sayıyor ben onu izliyorum o bilgisayara dalıyor konuştuğum şeyi duymuyor bile.Neyse dedim kavga dövüş onu da kabullendim şimdi resmi tatile girdi memleketine gitti bu sefer belki vakit ayırır sohbet ederiz dedim şimdi de ailemin yanındayım arkadaşlarımı uzun zaman sonra gördüm dinlenmek istiyorum diyip çalıştığı günlerden daha az vakit ayırmaya başladı.Mesela beni araya sıkıştırıyor arkadaşlarıyla geceye kadar buluşuyor uyumadan yarım saat öncesini bana ayırıyor uykulu uykulu ne kadar konuşabilirsek işte.Ya da markete gitmeden falan arıyor yolda giderken.Dün de Ben onu beklerken o gitmiş önce arkadaşını aramış 40dk sohbet etmiş saat olmuş gece 1 beni arıyor yarım saat sonra uykusu gelecek biliyorum uykulu uykulu benimle konuşuyor .Artık kendimi çok yalnız hissediyorum bazen de konuşurken başka şeylerle ilgileniyor telefona bakıyor hissediyorum dalgın dalgın konuşuyor ama inkar ediyor tabi ki.Öyle bir savunuyor ki kendini ben mi abartıyorum acaba yeterli mi konuşuyoruz diyorum.Bir de şuna gıcık oluyorum ben konuşkan biri değilim ama onun yanında buluşunca hep konuşasım geliyor arabada yanında bir şeyler anlatırken beni hiç dinlemiyor sürekli başka şeylere gidiyor aklı uzun uzun bir şey anlatırken birden duruyorum eee sonra demesi lazım demiyor beni dinlemiyor dakikalarca susuyorum niye sustun demiyor.Kaç kez konuştuk dikkatimi yola verdiğim için dedi ama mekanlarda otururken de bir şey anlatmaya başlarsam dinliyor gibi duruyor ama birden konuyu değiştirip bambaşka bir şey söylüyor söylediklerimle alakasız.ya da birden telefona bakıyor benim anlattığım şey yarım kalıyor o arkadaşlarıyla mesajlaşıyor.Şimdi yine kavga ettik o horlayarak uyurken ben kime danışsam bilemedim burası aklıma geldi.Sizce abartıyor muyum ya da bana gerçekten ilgisi yok mu?Bence insan sevdiği insanı can kulağıyla dinler o dünyanın en saçma şeyini bile anlatsa dikkatle dinleyip yorum yapıyorum sorular soruyorum ,iletişimle ilgili problemi mi var karakteri mi böyle üretim hatası mı var bu çocukta yoksa ben mi kafama takıyorum acaba
Evet abartıyorsunuz, sizi bu kadar önemsemeyen bir insana değer vererek abartıyorsun, hayatının orasına burasına sizi sıkıştıran adama başrol vererek abartıyorsun. Adama ben artık yokum desen 2 gün sonra arayıp nerde kalmıştık diycek o kadar yani siz hala abartıyormuyum?

Bu ne böyle ya ilişki mi bu? Sen tek taraflı ilişki yaşıyorsun adamın her şeye bir kılıfı var maşallah ne iş günü vakit ayırıyor ne hafta sonu ne de tatillerde... Böylesiyle uğraşılır mı ne ömrünü çürütüyorsun? Zaten bir bağınız yok bırak gitsin o çok değer verdiği arkadaşlarına. Emin ol seven insan bir şekilde müsaitlik yaratarak sevdiği kadına yazıyor ya bu adamın seni sevip değer verdiğini düşünmüyorum kusura bakma.

Benim konuştuğum biri vardı kızım ben lavoboda bile yazarım demişti bazende hiç ayarları yok bunların ya çok değer veriyorlar ya hiç hahah. Bu arada boş biri değildi çalışan ve spora da giden biriydi sosyaldi de. 😂

Uzak mesafe ilişkisi ise altından herşey çıkabilir bu arada görüşme olmazsa ve uzatılırsa (ciddi bir adım atılmazsa yani) bitmeye mahkumdur.

Benim konuştuğum biri vardı kızım ben lavoboda bile yazarım demişti bazende hiç ayarları yok bunların ya çok değer veriyorlar ya hiç hahah. Bu arada boş biri değildi çalışan ve spora da giden biriydi sosyaldi de. 😂
İşte bu olmalı ya bence :KK70: ♥ tamam dozunu kaçırmamak lazım tabi ama konu sahibinin sevgilisinde hiçbir çaba yok

Aynen öyle bugün dedim zaten çalışıyorken tamam diyorum haftasonu tamam diyorum tatilin oluyor ona da tamam diyorum e ben ne olucam dedim kurban olduğum hiç mi vakit ayırmıyorum diyor.Bana yetmiyor diyorum kaç saat konuşacağız ki diyor.Verimli 5 dk bile yeter diyorum dalgaya alıyor işi
5 dakika yeter demeyeceksin arkadaşlarına ayırdığın vakiti bana ayır gitme diyeceksin derdim ama bu çocuk anlamaz gencecik kızsın uğraşma tabi karar yine senin anlattıklarına göre yorum yapıyoruz biz

İşte bu olmalı ya bence :KK70: ♥ tamam dozunu kaçırmamak lazım tabi ama konu sahibinin sevgilisinde hiçbir çaba yok

Abartı zaten sevmem love bombing beni hiç etkilemez mesela. Ama hoşlanınca da
İnsan dozunda tadında iletişimde olmak ister hani ne ile ilgilenirsen ilgilen kapalı alanda balkona çıkıp hava almak gibi geliyor sevgili ile konuşmak. Sevildiğini hissetmen gerek.
İlgi yok olmaz sadece başka yere kayar diye düşünüyorum. Ama evde ki bulgurdan da olmayayım mentalitesi hakim bazı iki yüzlü karşı cinste 😂

Günde 1-2 saat konuşmak gayet yeterli aslında daha fazlası geyiğe giriyor işin aslı…
Burda az konuşma olarak gördüğünüz sorundan daha büyük bir sorun var o da siz konuşurken sizi dinlememesi…
Ben bu davranışı ancak bu saygısızlığı hak edenlere yapıyorum ama sevgiliye/eşe yapmak onun hayatında bir öneminiz olmadığını gösteriyor.
Bir de siz çok konuşa konuşa bir şeyleri tüketmişsiniz gibi geldi bana, ortada keşfedilecek bir gizem kalmayınca maalesef onun hayatında da ‘merkez’ olmaktan çıkıyorsunuz. Siz de çıkarın derim

Merhaba buraya bunları konuşup güvenenileceğim objektif kimsem olmadığı için yazma kararı aldım .Ben sevgilimin bana çok fazla vakit ayırmamasından çok şikayetçiyim son zamanlarda ve artık sık sık bu konu yüzünden kavga etmeye başladık.Şöyle ki Erkek arkadaşım da ben de 25 yaşındayız ikimiz de çalışıyoruz o mesai olarak çalışıyor ben nöbet tutuyorum.Aramızda 2-3 saatlik bir mesafe var ayda bir kez görüşebiliyoruz.Ben nöbet usulu çalıştığım için bir gün çalışıyorum sonraki 3-4 günüm boş oluyor.Çok küçük bir ilçede yaşıyorum o boş günlerimi dolduracak kimsem yok o yüzden heyecanla sevgilimin işten çıkış saatini bekliyorum.Onunla dertleşmek konuşmak gülmek saatlerce muhabbet etmek istiyorum o ise işten yorgun argın dönüyor döner dönmez bana 40dksını ayırıyor.Sonra gidip uyuyor ya da spora gidiyor gece yarısı oluyor zaten sonra tekrar uyuması gerekiyor.Çalıştığı günler benimle toplasan 1-2 saat falan konuşuyor.O zaman haftasonunu bekliyim diyorum haftasonu uyumak istiyorum diyor akşama kadar uyuyor kendine vakit ayırıyor arkadaşlarını arıyor bilgisayar vs oynuyor o zaman da toplasan 1-2 saat konuşuyoruz.Kendisi oyun oynarken görüntülü arıyor beni onu beraber vakit geçirmek sayıyor ben onu izliyorum o bilgisayara dalıyor konuştuğum şeyi duymuyor bile.Neyse dedim kavga dövüş onu da kabullendim şimdi resmi tatile girdi memleketine gitti bu sefer belki vakit ayırır sohbet ederiz dedim şimdi de ailemin yanındayım arkadaşlarımı uzun zaman sonra gördüm dinlenmek istiyorum diyip çalıştığı günlerden daha az vakit ayırmaya başladı.Mesela beni araya sıkıştırıyor arkadaşlarıyla geceye kadar buluşuyor uyumadan yarım saat öncesini bana ayırıyor uykulu uykulu ne kadar konuşabilirsek işte.Ya da markete gitmeden falan arıyor yolda giderken.Dün de Ben onu beklerken o gitmiş önce arkadaşını aramış 40dk sohbet etmiş saat olmuş gece 1 beni arıyor yarım saat sonra uykusu gelecek biliyorum uykulu uykulu benimle konuşuyor .Artık kendimi çok yalnız hissediyorum bazen de konuşurken başka şeylerle ilgileniyor telefona bakıyor hissediyorum dalgın dalgın konuşuyor ama inkar ediyor tabi ki.Öyle bir savunuyor ki kendini ben mi abartıyorum acaba yeterli mi konuşuyoruz diyorum.Bir de şuna gıcık oluyorum ben konuşkan biri değilim ama onun yanında buluşunca hep konuşasım geliyor arabada yanında bir şeyler anlatırken beni hiç dinlemiyor sürekli başka şeylere gidiyor aklı uzun uzun bir şey anlatırken birden duruyorum eee sonra demesi lazım demiyor beni dinlemiyor dakikalarca susuyorum niye sustun demiyor.Kaç kez konuştuk dikkatimi yola verdiğim için dedi ama mekanlarda otururken de bir şey anlatmaya başlarsam dinliyor gibi duruyor ama birden konuyu değiştirip bambaşka bir şey söylüyor söylediklerimle alakasız.ya da birden telefona bakıyor benim anlattığım şey yarım kalıyor o arkadaşlarıyla mesajlaşıyor.Şimdi yine kavga ettik o horlayarak uyurken ben kime danışsam bilemedim burası aklıma geldi.Sizce abartıyor muyum ya da bana gerçekten ilgisi yok mu?Bence insan sevdiği insanı can kulağıyla dinler o dünyanın en saçma şeyini bile anlatsa dikkatle dinleyip yorum yapıyorum sorular soruyorum ,iletişimle ilgili problemi mi var karakteri mi böyle üretim hatası mı var bu çocukta yoksa ben mi kafama takıyorum acaba
İlişkinizde ciddi sorunlar başlamış bu şekilde devam ederse ayrılık yakın.
1. 2_3 saatlik mesafe uzak değil, ailelerden ayrı yaşıyorsunuz ayda bir görüşme çok az.
2. Günde 3 saat konuşma yeter adam burada haklı, sizin boş vaktiniz çok fazla diye can sıkıntısından adama sarmissiniz. Tek başınıza da yapacak birşeyler bulabilirsiniz. Keyifli vakit geçirebilirsiniz.
3. Karşı taraf için ilişkiniz sıradanlaşmış çaba dahi sarf etmiyor. Tatilde yanınıza gelmek yerine memlekete gitmiş. Birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. İlişkinin heyecanı gitmiş.

İlişkinizde ciddi sorunlar başlamış bu şekilde devam ederse ayrılık yakın.
1. 2_3 saatlik mesafe uzak değil, ailelerden ayrı yaşıyorsunuz ayda bir görüşme çok az.
2. Günde 3 saat konuşma yeter adam burada haklı, sizin boş vaktiniz çok fazla diye can sıkıntısından adama sarmissiniz. Tek başınıza da yapacak birşeyler bulabilirsiniz. Keyifli vakit geçirebilirsiniz.
3. Karşı taraf için ilişkiniz sıradanlaşmış çaba dahi sarf etmiyor. Tatilde yanınıza gelmek yerine memlekete gitmiş. Birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. İlişkinin heyecanı gitmiş.
Aslında şöyle her buluşma çok masraflı oluyor kalacak yer sorunu vs var ikimizin kararıydı ayda bir haftasonu buluşmak yoksa yatırım yapamayacaktık ,dediğim gibi gelse bile kalacak yeri yok günübirlik yanıma uğrayacaktı masraf yapmasın diye ben istemedim memlekete ben de gidicem bir kaç gün sonra orada yine buluşacağız zaten .2. Maddeye ben de katılıyorum sanırım sorun benim fazla vaktimin olması

Aslında şöyle her buluşma çok masraflı oluyor kalacak yer sorunu vs var ikimizin kararıydı ayda bir haftasonu buluşmak yoksa yatırım yapamayacaktık ,dediğim gibi gelse bile kalacak yeri yok günübirlik yanıma uğrayacaktı masraf yapmasın diye ben istemedim memlekete ben de gidicem bir kaç gün sonra orada yine buluşacağız zaten .2. Maddeye ben de katılıyorum sanırım sorun benim fazla vaktimin olması
Kendinize hobi edinin bulunduğunuz ilçe küçükmüş imkanlar azdır ama en basiti bir dikiş nakış kursu vardır anlatabildim mi(evlendikten sonra fark ettim) ☺️ benim hoşuma gidiyor birşeyler üretmek, illa dans kursu, resim atölyesi gibi birşeye ihtiyaç yok. Veya puzzle yapabilirsiniz siz sevgilinize vakit ayiramazsiniz😂
Ve en önemlisi erkeğin peşine düştüğü ilişki kıymetlidir dünyanın en güzeli de olsanız tapar gibi sevdiğinizde adamın gözünde kıymetiniz kalmaz.
Boşuna dememişler deveye diken .... devamini siz getirin, eğer seviyor ve ayrılmak istemiyorsanız duygusal değil mantıksal hareket etmeniz gerekiyor.

İletişim veya üretim hatası değil dümdüz ilişkiniz yok sizin. Ayrılmak isteyip bittiği yere kadar diye devam ediyor. Sıkılmış çok belli. Sevgi de yok ortada. Muhtemelen boş vaktin var diye de iyice ona sardın daha da sıkıldı

Aynı ilde değiliz maalesef beraber gidemeyiz.Ben çok küçük bir yerde yaşıyorum kendimle yapabileceğim bir aktivite yok arkadaşlarım artık kendi halinde buluşamıyoruz.O da bunu söylüyor zaten sen çok boş kalıyorsun ben senin kadar boş değilim kendine uğraşı bulsan bu kadar problem etmezsin diyor
Vallahi aslında doğru söylüyor. Gerçekten günde 1/2 saat yeterli bence de. Eğer o 1/2 saatte güzel sohbet muhabbet ediyorsanız tamam. Yani uyduruk konulardan ya da kavgayla 4/5 saat konuşacağıma güzel bir 1/2 saat sohbet benim için okey

Sen onu çok seviyorsun ama o seni çok sevmiyor.normal seviyor mu ondan da şüpheliyim.gerçeklerle yüzleşme vakti gelmiş maalesef.sen de hissediyorsun.

X