İzmir'deki Falcılar

Özelden cevap verme hakkım henüz yok...Nergizin numarası bende de yok... Gerçi karşıyaka bana çok uzak... Ama iyiyse gidebilirim... Birde önceki e-maillerde Urla da Murattan bahsedilmiş... Numarasını bilen varsa özelden gönderebilir mi bana? Veya başka birinin no.sunu... Anladığım kadarıyla fal cafelerdeki falcılar pek tutturamıyor... Serkan mailime dönmedi... Onun telefon numarasını da alabilirim özelden... Yani kısacası iyi bir falcı arıyorum... Yardımlarınızı bekliyorum...

Nergiz'e bir kaç gün sonra gidicem, dönüşte haberleri paylaşırım :))

selam kızlar çok uzun zamandır forumu takip ediyorum sizi.bendede takıntı haline geldi bu fal olayı.gitmediğim yer kalmadı.nergize bende gitmek istiyorum.ne zaman gidiyorsunuz?telefonunu banada gönderebilirmisinizzzzz çok ama çok önemli.şimdiden teşekkürler...:KK16:

Merhaba kızlar, bugün küçükparka gittim. Telve kafeye uğradım. Hiç baktırmak yoktu aklımda, birden baktırasım geldi. Kalktım gittim. İki kişi vardı fal bakan. Bana yardımcı olan kıza sordum hangisi iyi diye. O da tamamen elektrik meselesi ama ikisi de iyidir. Onu ya da diğerini seç diyemem sen karar ver dedi. Ben de yeşilli bayan olsun dedim. İsmi Asiye'ymiş. Bu hanıma baktırdım telve kafede ve şok geçirdim. Kısa baktı ama hepsi nokta atışı. Tavsiye ederim size. Ben kahve içtim ama kahveye hiç bakmadı kart seçtirdi. Onlara baktı. Az önce eve geldim ve hala şok içindeyim gerçekten...

Son düzenleme:
aylin cnm sana gokçeyi oneririm bu arada bi ikinci falci ariyorum onerisi olan

Gokcenin bilgilerini ozelden alabilirmiyim. 50 tl ucreti ve telefon ile bakiyordu sanirim. Sen memnun kaldin mi... nergiz ile ilgili donusleri merakla bekliyorum.

kızlaarr nergizin numarasın ı yazabılırmısınız şimdi gidiceeem lütfeen

gokçe abla antalyada telefonla bakiyor çapraz iskambil ve tarot karisimi bakiyor 50 tl daha once birebir de baktirdim masayi kapliyor kartlarlab

pelin7 ve kleo35 e teşekkkürler numara için.bugün nergiz hanıma gittim.kendisi gerçekten çok tatlı bir insan.olumsuz gördüğü şeyleride söyledi sadece beklentileri değil.bazı öneriler ve tarihler verdi.bekleyip görücez.bir tanesi çok yakın 3 gün.yine yazıcam.20-25 dak kadar sürdü.ama memnun kaldım.şu an favorilerim sibel ve nergiz hanım.bu arada gökçe hanımıda deniycem en yakın zamanda

X