Diş beyazlatma?

egeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
46
0
dişlerim zaten beyaz ama daha beyaz olmasını istiyorum yani reklamlardaki gibi ama lazerin zararları var sanırım lazerden sonra çok sıcak ve soğuk şeylere dişler tepki gösteriyomuş sanırım lazerle dilerini beyazlatan bir arkadaşımdan duydum hatta bi kere dişi bile çatlamış sanırım çok soğuk bişeymi yemiş sıcak bişeymi yemiş herneyse porselen kaplamada yaptırmadan bu diş beyazlatmanın bir yöntemi yok mudur ??

dişlerim zaten beyaz ama daha beyaz olmasını istiyorum yani reklamlardaki gibi ama lazerin zararları var sanırım lazerden sonra çok sıcak ve soğuk şeylere dişler tepki gösteriyomuş sanırım lazerle dilerini beyazlatan bir arkadaşımdan duydum hatta bi kere dişi bile çatlamış sanırım çok soğuk bişeymi yemiş sıcak bişeymi yemiş herneyse porselen kaplamada yaptırmadan bu diş beyazlatmanın bir yöntemi yok mudur ??

opalassence beyazlatma sisteminin hem ev hemde ofis tipi ikisinide çok rahat bir şekilde uygulatabilirsiniz.herhangi bir sorun yaşamazsınız.
sağlıklı günler

selam kıslar,bende istiyorum dişlerimi temizletmek ama doktorlar sanırım dişleri kazıyolar bi etkisi olurmu hiçbi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim..

geçmiş olsun
dişlerinizde oluşan bakteri plağı,diş taşı ve yiyeceklerden oluşan lekelenmeleri detertraj yaptırarak çok rahat temizletebilirsiniz.temizleme işlemi sırasında herhangi bir ağrıda hissetmezsiniz.

ben fiyatlarını öğrenmek istiyorum aslında diş ağartma işleminin

Bilgilendirme için teşekkürler... Peki herhangi bir şartı var mı diş beyazlatmanın? Yani dişlerden herhangi birinde çürük varsa yine de uygulanabiliyor mu?

valla benim eşim yaptırmıştı geçen sene,
ama sigara çay,kahve içiyorsanız pek bir faydası yok,
sadece çektiği eziyet ve giden parasıyla kaldı.

opalassence beyazlatma setlerini güvenli bir şekilde uygulatarak istediğiniz beyazlığa ulaşabilirsiniz

maalesef ya beyazlatma yptıracaksınız yada kaplama.yalnız opalessence ev ofis tipleri olan beyazlatma setleri var bunları rahatıkla uygulatabilirsiniz.hiçbir sorunda yaşamazsınız

opalescence beyazlatma setleri ile anlaşmalısınız galiba. arkadaşlar böyle seylere gelmeyin dişlerinizi beyazlatıcam derken minesi zedelenir. burda reklam yapıyor başka amacı yok belli

X