Lekeler, Çiller Lea f beyazlatıcı krem (set)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

damages

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
149
7
arkadaşlar bu kremi kullanan varmı kendi sitesinde pek olumlu yoular var ama hiç eleştiri olmamamsından dolayı güvenemedim kullanan varsa eğer lütfen buraya yorumunu yapsın mirmirmirmir:Saruboceq:

koskoca internet aleminde bir yorum yapan yok burda yorum yapan yine yok
hiçmi alan olmadı bunu ??

cevap biraz geç olacak ama nekadar güvenirsiniz bilmiyorum.kendi sitesinde ürün yorumları kısmında var
satıcı da çok güzle cevaplar vermiş ve kullananlar aşırı memnun.ben alıcam en kısa zamanda.

kaenka kozmetik sitesine girip lea f beyazlatıcı gündüz kremini ordan ürün yorumları kısmını tıklayın ...

Reklamında dedigi gibi 2 ton açılma falan yalan.1,5 aydır kullanıyorum farkedılır derecede bi açılma olmadı...

birde ÜNT (japonlar beyazlığa önem verir)nin ürünlerine bakın orda da cilt beyazlatıcı ürünler var.kalite bir yere benziyor.bende alıcaktım ama açelya aklımı karıştırdı doğrusu şimdi ne yapacağımı bilemiyorum...

....shopunt....

Kızlar bellı belırsiz bir açılma var gibi ama kimse farketmedi ne desem yalan olur,o yüzden ısteyen kullansın görsün.

olmazmı denize düşen hesabı atladım bende ilk kulanımda sanki baya baya ii geliyo gibi amaabi 20 gun sonra falan cilt altında küçük yağ kistciklerii oluşuyooo ve daha hasas bir cilde sahip oluyorsunn tam anlamıyla fıyaskoyduu illada denicem dersen ben yarım bıraktım yollarım sana ama kımseye tavsiye etmıyorum aman arkadaşlar sakınnn bu arada gene en iyisi salyangoz özlü kremler ve doğal sabunlarr birdee ii ve doğal kil maskeleriEn Büyük TÜRKİYE

hiç kimseye bu ürünü tavsiye etmiyorum arkadaşlarr aman diyimm ben kullandım daha berbat ettii aman uzak durunEn Büyük TÜRKİYE

Bu leke kremleri sanırım hep aynı etkiyi yapıyor.Ben de pahalı bir markanın leke kremini kullandım yüzüm iyice kabardı,komedonlar belirginleşti.Kremi bırakınca bir süre sonra bu durum da hafifliyor. Yok mu gerçekten de başka kötü etki yapmayanı bunların :26:

Türkiyede bir ilk diyorlar o kadar eminler ki kendilerinden , kullanıcı yorumları ise harika ama en doğru yorumlar kk'da...

kızlar ben 3 aydır bu kremi kullanıyorum set olarak aldım 114 liraydı indirimdeydi.
şuana kadar hiç bi değişiklik olmadı.ne bi beyazlama ne de lekelerin kaybolması söz konusu değil.
bu konuyu siteye bildirdim ama vicdanımız çok rahat diye cevap yollamışlar sadece.
sitedeki yorumlar hep olumlu ama dikkat ederseniz bir yorum yazmak isteseniz yazamıyorsunuz.
bu kremi almayın ,paranıza yazık!

bende kullanmıştım zamanında sanki arko kremi kutuya koymuş göndermişler gibiydi yada pudra ekleyip karıştırmışlar da diyebilirim
hatta bi gün şöyle bi hata yaptım kremi sürüp foto çekinmeye gittim krem tabaka halinde yüzümde çıkmıştı yani geçici bir beyazlık sonrasında kendi ten rengim bence para dökmeyin boş yere

X