Düğün İzmir de düğün yapanlar ya da yapacaklar buraya!!!

aprile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
18
0
İzmir düğün salonları hakkında tavsiye ve bilgi istiyorum düğün yapanlar nerde yaptı yapacaklar nerelere bakıyorlar paylaşırsanız çok sevinirim opuyorumnanaktan :Saruboceq:

merhaba cnm izmirin neresinde düşünüyosun düğünü,ve ne kadar maliyetli ben genel araştırma yaptığım için bu konularda sana fikir verebilirim.

merhaba cnm izmirin neresinde düşünüyosun düğünü,ve ne kadar maliyetli ben genel araştırma yaptığım için bu konularda sana fikir verebilirim.

Canım pınarbaşı,altındağ,bornova dışı her yer olabilir.Maliyeti güzelliğine göre değişebilir,düğün salonu güzel olursa verilebilir.Ayrıca şu an için kır düğünü düşünüyoruz,İnciraltı hamak ve buca gölete baktık beğenmedik.

ben kararsızım kendim üçkuyularda oturuorum ama içime sinsin heryerde olabilir ama tabii güzelbahçe tarafı gibi düşünüorm sen nedersin var mı tavisye edeceğin biyer:tomato::dance:

Canım pınarbaşı,altındağ,bornova dışı her yer olabilir.Maliyeti güzelliğine göre değişebilir,düğün salonu güzel olursa verilebilir.Ayrıca şu an için kır düğünü düşünüyoruz,İnciraltı hamak ve buca gölete baktık beğenmedik.

bende oraları hiç beğenmiyorum ve gereksiz pahalılar :çok üzgünüm:

biz buca gölette yel değirmeninde kır düğünü yapıcaz,kişi başı 25 tl ve oldukça muazzam bi yer,ve istediğin saate kadar eğlenebiliyorsun...birde mendereste nazar boncuğu diye bir yer var şehrin dışında kalmış bi yer ,aslında orası kır düğünü yapılması için acayip ideal...oraya da bi bakabilirsin...biz uzak istemedik içkili dönüş zor olmasın die.

ben dün bakmaya başladım yaa nerdeyse tüm cumartesiler dolmuş.bugunde gölete hancıya falan bakıcam.güzel bi yer bulursam yazarım yarın

biz pazar günü temmuz ayı için son cumartesi yani 31.07.2010 u tuttuk başka gün yokmuş ancak şimdi bir çalışma yapıyorlarmış kır düğünü için ayrı bir yer hazırlıyorlarmış isteklere göre ayırabilirim ama şimdilik tüm c.tesileri doldurdum dedi yasemin hanım. ve inanılmaz ilgililer asla aklında birşey kalmıor

30 poz foto
video çekimi
barkovizyon
pasta
meşrubat
halk dansları gösterisi
yel değirmeninden gelen misafirlere el sallıyorsun (gelin ve damada özel bir bölüm)
ve en güzeli kır düğününün olacağı yere faytonla geliorsun muhetşem bir gösteri oluyor.
her anını videoya çekiorlar

ve en en en önemlisi inanılmaz motive ediorlar insanı asla aklınızda soru işareti kalmaz

HANCI / GÖLET

SONUNA KADAR TAVSİYE EDERİM.

hayırlısı olsun

sakın hamakta yapmayın. arkadaşımın kardeşi orda evlendi, acayip kazıkmış. herşeyden ayrı ayrı para alıyorlarmış...

biz pazar günü temmuz ayı için son cumartesi yani 31.07.2010 u tuttuk başka gün yokmuş ancak şimdi bir çalışma yapıyorlarmış kır düğünü için ayrı bir yer hazırlıyorlarmış isteklere göre ayırabilirim ama şimdilik tüm c.tesileri doldurdum dedi yasemin hanım. ve inanılmaz ilgililer asla aklında birşey kalmıor

30 poz foto
video çekimi
barkovizyon
pasta
meşrubat
halk dansları gösterisi
yel değirmeninden gelen misafirlere el sallıyorsun (gelin ve damada özel bir bölüm)
ve en güzeli kır düğününün olacağı yere faytonla geliorsun muhetşem bir gösteri oluyor.
her anını videoya çekiorlar

ve en en en önemlisi inanılmaz motive ediorlar insanı asla aklınızda soru işareti kalmaz

HANCI / GÖLET

SONUNA KADAR TAVSİYE EDERİM.

hayırlısı olsun

fiyat olarak kaca anlastınız canım

bizde yazın gölette hancıya sorduk nişanlımla,segins'e yapılanların aynısını söylediler 5200den aşagı 1 kuruş inmedi c.tesi günü için.

bizde yazın gölette hancıya sorduk nişanlımla,segins'e yapılanların aynısını söylediler 5200den aşagı 1 kuruş inmedi c.tesi günü için.

canım biz 350 kişiye + 30 kişi eklediler 5000 tlye anlaştık ekstra her gelen 100 kişi içinde 750 tl alacaklar vereliniortak

Benim evlenmeme daha 2 sene var o zmnada buralarda bulursam sizi iyi olurdu opuyorumnanaktan
Şimdiden hevesliyim yaa yazdıgınız yerlere bakıorum nasıl die sadece hamak kır düğün salonunu görmüştüm orayı biliorum kaydirigubbakcemile3

ızmir Konak'ını tavsiye ediyorum arkadaşlar harika bir yer çok ilgililer Ekonomi Üniversitesinin karşısı Balçovada oraya bakmadan geçmeyin derim. Herkese mutluluklar bnm nişanım orda oldu ve ben çok memnun kaldım.

Bizde 15 Mayıs için Bordo Yeşil Restaurant'ı tuttuk.Daha önce yapanlar memnun kalmış ama bakalım kısmet tabiki :)

Selam kızlar.
Biz günümüzü aldık. 19.09.2010 ıncraltı Beyaz Ev'de yapıyoruz. Kızlar mutlaka görüşmenizi isterim. Biz Tolga bey ile görüştük inanılmaz derecede ilgili biri. hala yar arayanınız varsa mutlaka görüşmenizi tavsiye ederim.
Adres: 10/4 Sokak No:13 ınciraltı/ızmir (D.E.Ü.'nin tam karşısında)
Tel: 278 78 79

İzmir Konak'ını tavsiye ediyorum arkadaşlar harika bir yer çok ilgililer Ekonomi Üniversitesinin karşısı Balçovada oraya bakmadan geçmeyin derim. Herkese mutluluklar bnm nişanım orda oldu ve ben çok memnun kaldım.

ben de oraya bayıldım hayalimdeki yer ama pahalı :KK43:

X