Bebek Beslenmesi 1 yaşından sonra akşam yemekleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
1 yaşını geçen bir kızım var dr menü erdi akşam yemeği demiş geçmiş aklımada gelmemiş orda ne bu akşam yemeği demek sizler neler veriyorsunuz paylaşırmısınız

akşam bizler ne yiyorsak o demek istemiş dr, genelde bu ifadeyi kullanıyorlar zaten
1 yaşından sonra sofrada ne varsa ondan yemeleri gerekiyor, yemek alışkanlığı için de önemli bu
sebze yemeği, et yemeği, köfte, tavuk, bulgur pilavı, çorba vesaire, artık o gün menüde ne varsa o
1 yaşından sonra ben özel yemek pişirmedim kızıma pek ama yemekleri yine az tuzlu, az salçalı ve baharatsız yapmaya gayret ediyorum hala

akşam bizler ne yiyorsak o demek istemiş dr, genelde bu ifadeyi kullanıyorlar zaten
1 yaşından sonra sofrada ne varsa ondan yemeleri gerekiyor, yemek alışkanlığı için de önemli bu
sebze yemeği, et yemeği, köfte, tavuk, bulgur pilavı, çorba vesaire, artık o gün menüde ne varsa o
1 yaşından sonra ben özel yemek pişirmedim kızıma pek ama yemekleri yine az tuzlu, az salçalı ve baharatsız yapmaya gayret ediyorum hala

çok teşekkürler canım. öğlen yemeklerinde çorba yediği için bende hala mamamı diye düşündüm

erdi akşam yemeği demiş geçmiş aklımada gelmemiş orda ne bu akşam yemeği demek sizler neler veriyorsunuz [/COLOR]kız bu ne demek inan hiç bişi anlamadım bu yazından.ama arkadaşların yorumlarından anladım neyseki
akşam biz ne yiyorsak oğlumda onu da yiyor.ama benim oğlum 3 yaşında bir yaşındayken de oğluma özel menü hazırlıyordum.bizim yediklerimiz ona ağır geliyordu 1 yaşındayken.
genelde köfte,zeytin yağlı sebze yemekleri,nohutlu yayla çorbası,tarhana çorbası,tavuklu çorba,yani oğlum 1 yaşındayken genelde vitaminli çorba ağırlıklı besleniyordu.sebze yemekleride kıymalı ıspanak,zeytin yağlı kabak yemeği ve pırasa.tabiki tuzunu ve yağını 1 yaşındaki çocuğa göre ayarlıyordum.[/B]

acele yazıp atlamışım v harfini.bende kendi yediklerimizden vermek istemiyorum. zaman zaman baharat kullanabiliyoruz yağı fazla gelebilir diye ayrı bir şeyler yapıyorum kızıma yada kaşık maması veriyorum

X