2009 şubat anneleri buraya bebişlerimizin ilk doğum günü

sevgi84

aşkım oğlum beN...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
332
1
kızlar daha 2 buçuk ay olmasına rağmen aldı beni bir telaş.tatlı bir heyecan var içimde kuzucuklarımızın ilk doğum günleri geliyor özel birşeyler yapmak farklı kutlamalar düşünenler hadi fikirlerimizi şimdiden paylaşalım :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

önce konuyu açtığım gibi ilk paylaşımda benden gelsin.biz eşimle flört dönemimizden beri gittiğimiz bir mekan var pastahane tarzı bir yer.bizde o mekanın yeri çok ayrı.evlenme teklifimi bile orda aldım:kedi: şimdi de oğluşumuzla orda olmak istiyoruz.mekan sahibi tanıdık orayı ayarlarız diye düşündük.ailelerimiz kuzenler ve eşleri çocuklarıyla,bide bikaç arkadaş,kutlamamız böyle olucak iştezemuszemus

bende düğünümün olduğu mekanda eşimle kızımla bi yemek yiyip kutlamayı düşünüyorum resim çekip anı olsun diye parti havasında değil yani...
bakalım kısmet....

bende düğünümün olduğu mekanda eşimle kızımla bi yemek yiyip kutlamayı düşünüyorum resim çekip anı olsun diye parti havasında değil yani...
bakalım kısmet....

canım iyi fikir bende parti yapmak isterim ama burada kimsem yok gurbetteyim.:KK43:(((((

Ben henüz düşünmedim ama sanırım evde sevdiklerimle birlikte kutlarsam daha sıcak bir ortamda olur bebğim daha rahat hareket eder diye düşünüyorum..

eğer maddi durumun elverişliyse ve sevdiğin insanlar yakınındaysa evde ailen le kocamannn bi parti yapmak daha güzel olur tabiki ama benim sevdiklerim yanımda değil :KK43:
o yüzde benim için en iyisi eşimle kızımla kutlamak yoksa en güzel günüm kabus olacak :eek:klava:

sanırım bizde bu ilk doğum gününü aile büyükleriyle kutlucazsositososito
belki sonra kocişim kızım ve ben yemeğe gidip beraberde kutlayabiliriz:jeyyar:

Bende evde düşünüyorum . Eşimin işi gereği manisadayız burada baya çevre edindik. Ailem Aydın da 3 saat mesafe onlar gelir. Eşimin ailesi istanbul da ama gelicez diyorlar doğum gününde.Tabi oğlumun doğum gününe kadar biz manisa da kalırsak. Eşimin çalıştığı şirket ihale ile iş alıyor. Neresi olursa oraya gitmak zorundayız eşim yönetim temsilcisi olduğu için. Memurdan farkımız yok yani geziyoruz

ewt degısık seyler yapmak ıstıyo ınsan. ama bazı yazılar okumustum bende. onlarda dıyodukı saati iyi ayarlayın uyku saati olmasın bebegin. etrafı suslıceksenız abartmayın korkabılır. cok kalabalık bebegı yorar (hele su domuz grıbınden sonra bı yere cıkarmayada korkuyoruz zaten)
ben pastasını ozel bı sekılde secıp evde cok yakınlarımla kutlamayı dusunuyorum.

Bizde erken kutlamayı düşünüyoruz tabii şimdilik eşim biliyorsunuz denizci ve şu anda askerde ocak 20 gibi askerden gelicek ve çok beklemeden gemiye çıkıcak eğer onun katılım tarihi doğum gününden önce olursa partisini babasıyla yapmak için erken kutlamayı planladık .Aslında bende dışarıda istiyorum evde çok yorucu zahmetli olur .Daha çok var gerçi ama şimdiden pasta falan beğenmeye başladım hatta ben yapayım diyorum şeker hamurundan falan Birde burdan pasta resimleri ekleyip birbirimize değişik fikirler sunabiliriz .ilk fikir benden özellikle erkek bebekler için ideal
pasjz.jpg
[/URL][/IMG]

benim aile büyükleri burada değil.arkadaşlara da hediye getir der gibi olur diye üçümüz dışarda kutlayalım diye düşündüm.aslnda ne hayallerim vardı.34 yaşında anne oldum.ve bir daha bebeğim olmayacak.neler neler düşlemiştim ama nerdeeeeeee.... gurbet o kadar zor ki...yalnızlık 4 duvar arasında....

BENDE KÜÇÜK PRENSESİMİN DOGUM GÜNÜ İÇİN ŞİMDİDEN HAZIRLIKLARA BAŞLAMAK İSTİYORUM:))) COK HEYECANLIYIM...
BEN BİR PARTİ EVİNDE YAPMAK İSTİYORUM KISMET OLURSA....
VE KONUKLARIMIZA İKRAM ETMEK İÇİN SEKİLLİ KURABİYE VE KÜÇÜK SÜSLÜ KUTULAR İÇİNDE LAVNTA OLUP ÜZERİNEDE DERİNİN RESMİNİ KOYUP VERMEYİ PLANLIYORUM....PASTAMIZ SEKER HAMURUNDAN OLUCAK....BELKİ YİNE KENDİM YAPARIM BELKİDE HAZIR ALIRIM...ALLAHIM SEN SAĞLIKLA 1 YASLARA 10 YASLARA 20...30...40........50...60...70...80..........YASLARA ERMELERİNİ NASİP EYLE....SEN YAVRULARIMIZI KORU YARABBİM....

ÖRNEK PASTALAR

ayyyyyyyyyyyy pastalar harika.bende bu pastalar gibi değişik ve gösterişli bir pasta istiyorum:emir_bebek:

ilk pastaları nede olsa. güzel bişey olsun.ama ben evde yapamam bu pastaları yaa keki bile tutturamıyorum. sipariş versek nerden verebiliriz acaba?

Ben bugün diş bugdayı yapıyorum oğluma..Bu pastadan ve kurabiyelerden sipariş verdim..

Tubik iyi bi pastaneye bi iki gün önceden sipariş verince yapıolar..15 kişilik 90 tl ödedik pastaya ..

Doğum gününü babaannesi, anneannesi ve dedeleriyle ewde kutlamayı düşünüyorum..Fikrim değişmesse tabii...

:emir_bebek:

Eklentiler

• $diş 2.jpg
    $diş 2.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 117
  • $diş bugdayı kurabiyesi.jpg
    $diş bugdayı kurabiyesi.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 120
kızlar ben doğum gününde kostüm giydirmeyi düşünüyorum pek hoşuma giden bişey bulamadım iki tane beğendim
biri noel baba
yeni yıldada giydiririm dedim
bakalım siz beğenecekmisiniz fikirleriniz neler

tavank.jpg

noelbaba.jpg

pastayıda böyle istiyorum zaten hayalimdi ilk yaşgününde 1 yazılı pasta yaptırcam diye

1yaspastasi2.jpg

Bende dısarda yapıcam aıle arasında ve bırkac arkadas...gunduz yapıcam cocugumun duzenı bozulsun ıstemıyorum...ortamı susletmeyı dusunuyorum..balonlar susler vs...kocaman pasta ve hatıra dogum gunu ıcınde davetıye yaptırmak ıstıyorum ama hıc bırı ıcın suan bı hazırlıgım yok ocak ayında baslarım..

kızlar ben doğum gününde kostüm giydirmeyi düşünüyorum pek hoşuma giden bişey bulamadım iki tane beğendim
biri noel baba
yeni yıldada giydiririm dedim
bakalım siz beğenecekmisiniz fikirleriniz neler

tavank.jpg

noelbaba.jpg

Ayy Yelizcim çook güzel bişey bunlar çokta cici ayrıca peki bunları nerden alabilirizki fiyatları hakkında herhangi bir fikrin varmı?yada her hangi bir net adresi?güzel bir fikir doğrusu...

X