Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri en etkili krem hangisi

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.572
1
34
kızlar bende göğüslerimi büyütmek istiyorummmmmmmmm.fakat etkili birde krem istiyorum.sizde bugüne kadar kullanıpta iyi etkilerini gördüğünüz kremleri yazarsanız çok sevinirim.bir sürü krem adı var burda.kullanıpta memnun kalanlar lütfen bana yardım edebilirmi?

Son düzenleme:
kizlar yok mu bana yardim edicek kimse?kimsemi krem kullanmıyo yaaaaaa:S en az 10 çeşit kremm adı var yardımcı olun kızlar...............

Son düzenleme:
:)) ben varım kullandım denedim onaylıyorum :KK66: Star Bust die bi krem! Harika bişey hala kullanıyorum ama ilk kutuda etkisini hissedtmeye başladım Şuan hemen hemen 2 beden büyüdü göğüslerim tavsiye ediyorum sanada. Ben daha önce bi çok şey denedim ama bi etkisini göremedim bu çok iyi geldi çünkü sürdüğün anda yanma gibi tuhaf bi his yaratıo ve işe yaradığını hissettiriyor.

canim ben qestro aldim iki kutuyu bitirdim sayilir ama tik yok yani bosa gitti paralar bide ben bi gün bile aksatmadan uygulamistim canim

saolun kızlar çok teşekkürler.yalnız ben bi estetik uzmanın yazısını okudum oda diyoki bu tür şeyler kullanmayın kansere bile neden olabilir diyo?önce bi doktora mı sorsak ki:S

mrb cnm bende yeni bi krem çıkmış probust diye siparişini verdim yurtdışından gelicekmiş ama kansere neden olabiliyo bazı kremler diye duydum o yüzden siparişimi iptal etmeyi düşünüyorum bilmiorum bi akıl verin kızlar:KK43:(

:)) ben varım kullandım denedim onaylıyorum :KK66: Star Bust die bi krem! Harika bişey hala kullanıyorum ama ilk kutuda etkisini hissedtmeye başladım Şuan hemen hemen 2 beden büyüdü göğüslerim tavsiye ediyorum sanada. Ben daha önce bi çok şey denedim ama bi etkisini göremedim bu çok iyi geldi çünkü sürdüğün anda yanma gibi tuhaf bi his yaratıo ve işe yaradığını hissettiriyor.

canım ben touch me kullandım 1 bucuk ay tekrar ındı.bu krem gercekten etkılımı bıttıgınde ıner mı sence.Sen nasıl kullanmaya basladın ole kafana goremı aldın bırımı tavsıye ettı
CADIARZU

cnm ben bıraktım yaaaaaaaaa özellikle kanser yapabilir denmesi ve kullanım zorluğundan ötürü:S

X