Saç Rengi ve Saç Boyama işte çogu arkadasımızın aradıgı renk!!ama nasıl elde edilir?

brn989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
8
0
arkadaslar kızılmı karamelmi kızılkahvemi bilmem ama bu renk cok güzel hemen hemen herkeze de gider bu renk hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşsın lütfen dikkat ettim sitede bu renkler merak ediliyor hep hepimiz faydalanırız

Eklentiler

• $115sn.jpg
    $115sn.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 936
valla rengi bilmiyom da hatun nasıl oturmuş öyle dikkatim dağıldı valla:))

açık karamel büyük ihtimalle..

bende açık karamel ve bakır karışımı bir renk istiom..

Eğer saçınızda boya yoksa ve saç renginiz çok koyu değilse palette bronz kahve. Saç renginiz koyusa bunun biraz daha koyusu oluyor ama kesinlikle boyanmamış saçta bu oluyor. Boyanmış saçta bambaşka bi renk oluyor.

yeşil gözde hoş durmuş
riskli bi renk
herkese gitmez bence

Benim gözlerimde yeşil-mavi gibi bişi!!

geçen yaz bu renge boyattım...Saçım mavi siyahtı kauförüm açtı böyle bişi oldu...Tabii ben tekrar döndüm siyaha!!! :mymeka:

15 gün sonra düğünüm var ...Tüm kuzenler sözleşmişcesine bu renge boyatmamı istiyor..oysa ben koyu saçın beyaz gelinlikte daha hoş görüneceğini düşünüyorum..düğün sonu bu renge dönerim artık!! :çok üzgünüm:
Siz ne dersiniz? senağlamaÇok az zamanım kaldı

Eklentiler

• $5555.JPG
    $5555.JPG
    28,4 KB · Görüntüleme: 69
Bence de siyah olmalı saçın cnm düğünden sonra boya. Tabi bu renk daha yakışıyorsa sen bilirsin; ama benim tercihim siyahtan yana olurdu.

Benim gözlerimde yeşil-mavi gibi bişi!!

geçen yaz bu renge boyattım...Saçım mavi siyahtı kauförüm açtı böyle bişi oldu...Tabii ben tekrar döndüm siyaha!!! :mymeka:

15 gün sonra düğünüm var ...Tüm kuzenler sözleşmişcesine bu renge boyatmamı istiyor..oysa ben koyu saçın beyaz gelinlikte daha hoş görüneceğini düşünüyorum..düğün sonu bu renge dönerim artık!! :çok üzgünüm:
Siz ne dersiniz? senağlamaÇok az zamanım kaldı
-
Şimdi,eğer bu avatar foto.daki sensen,yüzün sert durmuş siyah ile.O kahve tonundaki renkle olan saçınıda gördüm hafif ten renginde gözükmüş,bence kahve yakışıyor.

Şöyle düşşünelim ASLI TANDOĞAN mesela,renkli gözlü,siyah yaptı bi kere saçını o güzelim kız hırçın görüntüsü oldu filan,ama kahve yaptı melek gibi.Sende kahve ile evlen,melek gibi bişey ol işte canım=)

Yeşilimsi bi renk gibi sanki bu :sm_confused: Melekler Korusunda saç rengi güzel

kesinlikle kahve köpüğü değil boyadım biliyorum arkadaşlar...Tofee de boyadım tonu güzel ama bu kadar açık olmadı....

Ben kendisini hiç sevmesemde sanırım rolünün hakkını verdiğinden ama saç kesimi ve saç rengi mükemmel.

X