sevgilim sandığım adamın eşi tarafından darp edildim

İşin ilginç yönü artık meslek ayırt etmiyor bu fuhuş konusu. Gündüzleri öğretmen,mühendis,mimar,hatta avukat olup geceleri para karşılığı fuhuş yapan insan da var. Eskiden fuhuş yapanların başka meslekleri yoktu,olmadığı için fuhuş yapıyorlardı,şimdi durum değişti. Artık ayırt da edilemiyor sizin gibi yaşayan kadınlar. Ha tek bir adamla yatın ha binlercesiyle,fark etmiyor. Adam bekar da olsa onun kapatması oluyorsunuz. Sorun sadece adamın evli olması da değil yani. Para için her moka evet demeniz.

Ay olur mu dini nikah yapiyorlarmış yersen ve hep adamın eşi sorunlu ve ayrılmıyor hep aynı senaryo öteki enazından ben buyum mesleğim bu diyor da bunlarda hiç ar yok. Ve eşe dil uzatıyolar resmen. Nikahlı karısı o alooo kendinize gelin onlar ne yapsa metresler hakediyolar.
Arkadaşım da gelinlik giydi utanmaz güya evlenmiş süsü veriyor kimi kandırıyor herkes arkasından konuşuyor arkanızdan kapatma diye konuşuluyorsa öyle aşkın içine etsinler.
Zehir zıkkım olsun öyle aşk. Pardon mal mülk aşkı bu asıl gerçek aşkın adını da pisletiyorlar.
Fakir olsa bu kadar yaş farkı olan adama bakar mı yaa..

Yani pes dicem başka da bişey diyemicem resmen metres olmayı istiyorsunuz
Herşeyi geçtim hadi gözümü kapattım adam tokat atıyor ağzını kapatıyor tehdit ediyor karısı ve babası tarfindan şiddete uğruyorsun(sözlü ve fiziksel) ama sen hala onu çok seviyorsun (yalan söylemesi Ș...... Olması evli ve çocuklu olmasını hadiiiii geçtimm....)
Bknz. arkadaşlar bu bir şuur kapanmasıdır.. Beyin etkin değil ve muhtemelen sadece para 💵 ile çalışıyor..
Sevdiğin adam değil parçacıkları..damlasu bacım

Son düzenleme:
Konu sahibi sadece sana şunu önereceğim.Sorunlu bir evliliğin içinde harcatma kendini,önüne bak.
Eşi seni darp ediyor ama kocasından ayrılmaya yeltenmiyor.Oysaki o kadının asıl sorunun seninle değil kocasıyla olması gerekli.Sevgisiz bir evliliğin yarabandı olma.Uzak dur o insanlardan

Ailemin rızası yok kacarak evlenecegim diyen ekonomik özgürlüğe sahip olmayan koca derdinde olan kizlara ibret olsun bu post.Kactigıniz kocanız bahsi gecen herif gibi yaparsa ailenize sırtınizı döndüğünüzle kalırsınız.Bir de böyle millete arkanızdan konusurlar gidecek yeri yok bilmem ne serefsiz herif.Siz de bundan sonra görüsmeyin bosanacagım falan derse inanmayın bosanacak olsa bosanırdı zaten.Sizin bastan pahali hediyeleri evi falan kabul etmemeniz lazımdı muhtemelen zenginliginden etkilendiniz.Insan bir e devletten bakar hic mi samimiyetiniz olmadi ben esimle 18 yasindayken tanıstim 20 yasinda sevgili olduk o zaman o yasta evli olmadigini/olmayacagini bildigim halde vukuatli nüfus örnegine ve adli sicil kaydına bakmıstım kendiminkini de göstermistim insan bir bakar eder evinde kaliyorum pahali hediyeler aliyor bu adam neyi kamufle etmeye calisiyor diye.

Son düzenleme:
20 yaşında başkasının kirasını verdiği evde otururken aileniz nerede?Demiyor mu sen bu evi hangi parayla tuttun?Pahalı hediyeler kimsenin mi dikkatini çekmedi etrafınız da da bu şekilde devam ettiniz?
Ya herkes herşeyin farkında aslında. Sadece işine gelmiyor kimsenin. Para için artık herkes tüm değerlerini satıyor. Evli adamın parasını yiyenden de öyle de bir güzel çıkar ki buna inanıyorum. Eskortluğun adı ve şekli değişti sadece

Konu sahibi gerçekten o leş adamın layigisiniz..
gidin hemen barışın kendinizi zamanınızı vücudunuzu kullandirmaya devam edin
Sonunuz Zaten belli bizden ne istiyorsunuz onu anlamadım

1.5 yıla yakın bir süredir devam eden bir ilişkim vardı kendisiyle arkadaşımın arabası bozulunca tamir ettirmeye gittiğimizde tanıştım oto tamir dükkanının sahibiydi kız arkadaşımın erkek arkadaşı bizi oraya götürdü arkadaşlarmış araba tamir edilirken üst katta otururken tanıştık sonra kız arkadaşımın sevgilisine beni beğendiğini söylemiş yakın bi tarihtede doğum günüm vardı doğum günüme geldi hiçbir samimi muhabbetimiz olmamasına rağmen elinde kocaman bir çiçek kovası ve pırlanta bileklik hediyesiyle o gece kutlamadan sonra başbaşa kaldık hakkında bildiğim tek şey ismi ve sahibi oldugu dükkandı ilk gecemizde yakınlaştık kendisini ikinci görüşümdü zamanla birbirimizi tanıdık ama o benim hakkımda tuhaf bi şekilde eski hayatımda yaşadıklarıma kadar her şeyi biliyordu kendisine anlatmamama rağmen zamanla ona daha çok bağlandım yanında kendimi prenses gibi hissediyordum ikinci ayımızda bana ev tuttu neredeyse beraber yaşıyorsuk diyebilir haftanın hemen hemen ger günü iş çıkışı bana gelirdi sanki evliymişiz gibi masalar hazırlardım çok komik gelicek ama her akşam elinde ekmek poşetiyle gelen bişey lazımmı diye soran bir adamdı benden 14 yaş büyük ben 20 yaşındayım 19 yaşında görücü usulu köylerinden bi kızla evlendiğini bi çocuğu oldugunu ama 27 yaşında boşandıgını söyledi bana hatta çocuğuyla fotoğraflarını falan gösterdi isimlerimiz aynı hatta cocukla bunu hep dile getirirdi neredeyse her pazar sabahı kahvaltıya gider gezerdik kendisininde evi vardı defalarca gittim hatta normalde tek yaşadıgı iki haftada bir pazar günleri çocugu gördüğü için ev tuttugunu söylemişti bana normalde beraber yaşardım seninle ama cocugum için diğer evi kapatmıyorum diyodu bende inanıyodum o kadar rahattıkki el ele kol kola heryere giderdik ben onunla fotograf paylastıgımda asla tepki falanda vermiyodu kendiside çevresi yüzünden benle fotograf paylaşmadk istemediğini söylüyodu yok işte benim dostum kadar düşmanım var benim başımı belayamı sokucaksın illa cezaevinemi giriyim gibisinden kavga cıkartıyodu bende bi süre sonra vazgectim korkulcak bi durum olsa benim paylasmamı istemez dedim ben cok kontrol manyagı bi insan değilim hatta hayatımdaki insanı cok merak etmeyi sevmem zırt pırt aramam darlamam etmem bu benim mizacım buda onun işine geliyomus tabi çok sonradan anladım dün geceden beri hastanedeydim cumartesi akşamı dükkanına gittik dükkanında üst katta bi oda var yatak odası oradaydık babası ve varlıgından haberim olmayan eşi tarafından resmen basıldım zaten kendisini görmeden bağırış sesleri geldi elemanı hemen çıktı yukarı abi yenge geldi diye bağırmaya başladı kapının önünde benimki neye uğradıgını şaşırdı bende ne yengesi diye tepki verdim tabiki tokat attı ağzımı kapattı tehtid etti bişey smylemiyim diye eşi o sırada kayınbabasıyla bastı bizi eşi sinir krizi geçirmeye başladı babası başladı bana küfür etmeye bu sefer sevgilim babasının üdtüne yürüdü o sıradada eşi üstüme saldırdı bende zaten neye ugradıgımı şaşırmışım sonra elemanı karşı dükkandaki adamları cagırmıs zor ayırdılar ben bayılmışım adamlar beni hastaneye götürmüş eşiyle noldu bitti hiç bilmiyorum sabaha ksrşı hastaneye geldi özür dilemeler yalvarmalar yanımdan kovunca bu sefer telefondan rahatsız etmeye başladı yok işte kendime şunu yaparım yok işte ben sensiz nefes alamıyorum affet beni herşeyi açıklıycam yok beyzadan nefret ediyorum ona elimi sürmüyorum ondan kuduruyo kaçarak evlendi ailesi kabul etmez diye geri gidemiyo ondan bu hareketleri sen ona bakma ne istersen yaparım beraber yaşarız yok nikah kıyarız neler neler söyledi hastanenin önünde beklemiş taksiyle giderken takip etti bide taksiciyle dalaştı abonemdi taksici indirmedi beni oda sinirlendi güvenlikler zor tuttu sitenin girişinde taksici beni evime çıkarttı yanımda kaldı bi kaç saat aşağıyı inletti tabi manyak polis çağırmıslar şimdide bana mesaj stıyor barışmak için bende bunu söylediğime inanamıyorum ama çok seviyorum onu kendimi aşık olmam ben sanıyodum ama çokk çok büyük konusmusum az önce stori atmıs fotoğrafımızı
diyelim ki resimlerimi yaktın diyelim ki aşk mesajlarımı sildin adımı da kara kaplıya yazdın
ama anıları nasıl unutacaksın şarkısını koymus storisini görünce zatem mesaj arama bombardımanına tutuyodu hepten daha çok sardı bugun izin aldım ama yarında işe gidicem güzellik salonunda çalılıyoeum oradada sorun çıkartıcak rezil edicek beni diye çekiniyorum ama çok seviyorum geri dönmek istiyorum ama diğer kadınada acıyorum ne yapıcahımı bilmiyorum aşkımdan resmen ölücem o kadar özledimki onu gel desem gelir hatta muhtemelen çoktan sitenin yakınlarındadır benden adım beklşyo çok iyi tanıyorum onu
Adam hakkında bilgi edinirdim nasıl hemen ona güvenip sevgili oldunuz !! Anlamıyorum bu tür kadınları

Evli olduğunu anladıktan sonra bırakmalıydiniz
Sonrası için size güzel şeyler yazamayacagim ben de.
O kadın için üzülüyorum sadece ve çocukları için

Darp raporu al şikayetçi ol kim sana vurduysa benim tek yapacağım bu olurdu.40 tane yalan söyleyen adamada güvenmem ben olsam.ne aşkı ya cidden bu kadar rezalete insan buz tutar.

sonunda adam merhamet duygusu karısına yaptıklarını düşündükçe evine eşine binbir bahane ile geri dönecek kadın hırsını da sizden almış eşi affedecektir.
olan size geçen zamanınıza olacak .bu rüya gibi hayatınız başınıza çökecek ...
çok yazık olacak vazgeçin ama belliki dinlemeyeceksiniz geçmiş olsun şimdiden umarım bir başınıza bu yaşayacağınız süreci atlatabilirsiniz

X