Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

İyi akşamlar arkadaşlar..Ben 96 kilo doğuma girip şuan 63 kilo olan biri olarak en büyük diyet sırrım akşam 5 ten sonra yemek yememekti..Ama öyle meyve falanda yok yani sadece form çayı bir bardak ve bol su..Karşılığını 33 kilo vererek aldım..Şuanda kilomdan çok memnunum ve biraz kilo alsam mesela 64 olsam hemen 1 2 gün akşam yemeğini kesiyorum tekrar düşüyorum aynı kiloma..Aslında hedefim 60 ama bir türlü onu başaramadım:kedi:
Akşam yemek yememe gerçekten bir diyet şekli arkadaşlar buna inanın..Hepinize başarılar dilerim...

Merhaba arkadaşlar,

Ben de 70-79 kilo aralığındakiler topiğindeyim ama tesadüfen birşey araştırırken yazınızı gördüm.Benim bebeğim de yaklaşık 1.5 yaşında ve hala 15 kilo fazlayla duruyorum.Canım kaç ayda verdin o kiloyu ve neler yaptın ayrıntılarını yazarsan çok mutlu olucam:dance:

merhaba kızlar..
bugün anca yazabildim, akşam üstü okuldan gelince saat 4 civarı yemeğimi yemiş bulundum.. üstüne de dayanamayıp 2 tatlı bisküvi yedim ama yeme faslı bitti bugünlük..
bugün okuldaki erkek hocalardan biri kiloma taş attı, gaza geldim iice.. okul soğuk olduğundan kazak üstü montlarla oturuyoruz ama havalar ısınıp da onları atınca bu da 3-4 ay demek kiii farkı görecek herkes sositososito
patiska cım hiç üzülme, nerden geliceksiniz bu tarafa bilmiyorum ama ben de güneydoğudayım 1 senedir.. herşeyin hayırlısı olsun canıım, insan heryere alışıyo..

patiska kendini üzme canım insanoğlu heryere alışıyor hem ordaki insanların size daha çok ihtiyacı vardır eminim:teselli:akrep33 arkadaşın çok düşüncesizmiş kilolarını vermiş olsan bile senin kırılabileceğini düşünmesi lazımdı ayrıca inanmadığım birşeyi asla söylemem kırmamak için sessiz kalırım daha iyi beyaz yalanlara inanmam yalan yalandır dost acı söyler derler ya bence dost hatanı söylemeli ve bunu düzeltmek için sana destek olmalı bizim durumumuzda gerekirse benimle beraber diyet yapmalı değilmi yanlışmıyım?ayrıca kızın Allah sana bağışlasın canım benimde bir kız yeğenim var 4.5 yaşında o benim aşkımopuyorumnanaktan bu arada arkadaşlar bugün çok hastayım sabahtan beri yatıyorum :çok üzgünüm:

pırlanta_a vet canım kilolarımızda hedefimizde aynı lethem bende senin gibi birilerine imalı sözlerinden dolayı kızıyorum ve iyice zayıflayıp kapak olsun demek istiyorum şubat tatiline kadarlaelaelaelaelae 17 iti bariyel yemek faslına son verdimsositososito

bugün saat18 gibi yedim yemeğimi yemekten sonra çayla birlikte cokacimcoookburma kadayıf vardı yemedim valla yan gözle bile bakmadım bakalım ilerleyen saatlerde durmumuz ne olacak
şimdi çay içiyorum

arkadaşlar ben ne form çayı içiyorum nede yememden taviz verdim yanlış mı yapıyorum sadece saat 18 yada 19 dan sonra birşey yemiyorum

form çayı alayım ne zaman içmemi çnerirsiniz?:asigim:

patiska kendini üzme canım insanoğlu heryere alışıyor hem ordaki insanların size daha çok ihtiyacı vardır eminim:teselli:akrep33 arkadaşın çok düşüncesizmiş kilolarını vermiş olsan bile senin kırılabileceğini düşünmesi lazımdı ayrıca inanmadığım birşeyi asla söylemem kırmamak için sessiz kalırım daha iyi beyaz yalanlara inanmam yalan yalandır dost acı söyler derler ya bence dost hatanı söylemeli ve bunu düzeltmek için sana destek olmalı bizim durumumuzda gerekirse benimle beraber diyet yapmalı değilmi yanlışmıyım?ayrıca kızın Allah sana bağışlasın canım benimde bir kız yeğenim var 4.5 yaşında o benim aşkımopuyorumnanaktan bu arada arkadaşlar bugün çok hastayım sabahtan beri yatıyorum :çok üzgünüm:
haklısın canım..
yaptığı yanlış ama arkadaşım değil..iş dolayısıyla görüştük..kızım için iyi dileklerine teşekkür ederim şeker cümlemizin çocuklarını allahım her kötülükten korusun..,
geçmiş olsun iyi bak kendine
bugün saat18 gibi yedim yemeğimi yemekten sonra çayla birlikte cokacimcoookburma kadayıf vardı yemedim valla yan gözle bile bakmadım bakalım ilerleyen saatlerde durmumuz ne olacak
şimdi çay içiyorum

arkadaşlar ben ne form çayı içiyorum nede yememden taviz verdim yanlış mı yapıyorum sadece saat 18 yada 19 dan sonra birşey yemiyorum

canım ben de aynı senin gibiyim...taviz vermeden yiyorum..ama eskisi gibi yemediğimi farkediyorum..çabuk doyuyorum..doyduğum halde devam eden atıştırmalarım da yok oldu şükür..
cnm ben 18 gibi yemek yediysem 20 sularında da bitki çayı içiyorum..

bende çayımı içiyorum
2 saat sonra 1 meyve yiyorum
acaip faydası oluyor sindirime...
midem kesinlikle dolu ve taş gibi kalmıyor..
şu an bomboş ve acım aslında...
ama midem kapalı ve kapsama alanı dışındakaydirigubbakcemile3

akrep33 pasaklı pırlanta_a mavli ve lethem hepinize verdiğiniz moralden dolayı çooooook teşekkür ederim :1hug:
ben izmir'de doğdum büyüdüm ve oraya aşığım resmen ama hayat işte, meslek tercihlerimiz doğrultusunda farklı şehirlerde yaşamak durumunda kalabiliyoruz. Ama biz isteyerek eşimle ortak kararımız doğrultusunda şırnak'ı da tercihlerimiz arasına koymuştuk, çünkü atandığı kurum rotasyonlu bir kurum ve bugün olmasa daha sonra orada çalışmalıyız zaten yani demek istediğim üzülmüyorum oraya gideceğiz diye, yeter ki sonu güzel olsun ve huzurumuz hiç ama hiç bozulmasın
(bu arada en büyük derdim annemden uzak kalacak olmak, biz üniversitedeyken bile en fazla 2 hafta dayanabildik)
Bir de işte taşınma karmaşası... Bir derdim var kısmına bunla ilgili bir başlık açtım, bakıp fikrinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü sizin fikriniz benim için çok önemli...

Sizi seviyorum... Bu arada bu akşam yemek yediğimizde 7buçuk falandı ama çorba içtim sadece, umarım dengelemişimdir....

kızlar ya çoook üzgünüm..abimin askerliği ile rejim programım alt üst oldu sıkıntıdan sürekli yiyorum..vermeyi bırakın kesin almışımdır..yarın tekrardan başlıyorum inşallah bu sefer bi sekteye uğramaz

Mavli ciğim geçmiş olsun, umarım kolay atlatırsın, bir an önce iyileşirsin

Geçmiş olsun mavli dikkat et kendine.

merhaba kızlar..
bugün anca yazabildim, akşam üstü okuldan gelince saat 4 civarı yemeğimi yemiş bulundum.. üstüne de dayanamayıp 2 tatlı bisküvi yedim ama yeme faslı bitti bugünlük..
bugün okuldaki erkek hocalardan biri kiloma taş attı, gaza geldim iice.. okul soğuk olduğundan kazak üstü montlarla oturuyoruz ama havalar ısınıp da onları atınca bu da 3-4 ay demek kiii farkı görecek herkes sositososito
patiska cım hiç üzülme, nerden geliceksiniz bu tarafa bilmiyorum ama ben de güneydoğudayım 1 senedir.. herşeyin hayırlısı olsun canıım, insan heryere alışıyo..

Evet 3 ay sonra görsünler seni bakalım =))) 2 - 3 ay sonrasını düşündükçe çok mutlu oluyorum.

şimdi çay içiyorum

Ben form çayı içmiyorum canım. İş çıkışında ehliyet kursuna gidiyorum sadece su içiyorum. Pek vaktim yok. Ama bu marketlerde satılan kayısılı bitki çayı vardı önceden almıştım. Hem tadı çok hoşuma gitti benim hemde bağırsaklarımı çalıştırdı. Ben normalde kayısı yiyince bile hemen çalışıyolar =)) Sade yeşil çay içebilirsin. Rezene içebilirsin. Ihlamur, ada çayı. Ne varsa evde.

akrep33 pasaklı pırlanta_a mavli ve lethem hepinize verdiğiniz moralden dolayı çooooook teşekkür ederim :1hug:
ben izmir'de doğdum büyüdüm ve oraya aşığım resmen ama hayat işte, meslek tercihlerimiz doğrultusunda farklı şehirlerde yaşamak durumunda kalabiliyoruz. Ama biz isteyerek eşimle ortak kararımız doğrultusunda şırnak'ı da tercihlerimiz arasına koymuştuk, çünkü atandığı kurum rotasyonlu bir kurum ve bugün olmasa daha sonra orada çalışmalıyız zaten yani demek istediğim üzülmüyorum oraya gideceğiz diye, yeter ki sonu güzel olsun ve huzurumuz hiç ama hiç bozulmasın
(bu arada en büyük derdim annemden uzak kalacak olmak, biz üniversitedeyken bile en fazla 2 hafta dayanabildik)
Bir de işte taşınma karmaşası... Bir derdim var kısmına bunla ilgili bir başlık açtım, bakıp fikrinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü sizin fikriniz benim için çok önemli...

Sizi seviyorum... Bu arada bu akşam yemek yediğimizde 7buçuk falandı ama çorba içtim sadece, umarım dengelemişimdir....

Patiskacığım Allah yardımcınız olsun tekrar. Anne özleminede işte bilgisayarda kamera açarak telefon ederek alışmaya çalışmak lazım. Zor ama hayat işte ... Yinede iyi şeyleri düşünüp kendimizi motive etmemiz lazım. Eskiden bu olanaklar bile yokmuş. Şanslıyız aslında biz :1closedeyes:
Bende seni ve diğer arkadaşlarımı seviyorum. İyiki böyle bir topikte karşılaştık kaydirigubbakcemile2

şimdi çay içiyorum

ETSA seni tebrik ederim. İradene hakim olup yememişsin zemuszemus
Her yemediğimiz kardır:eek:

Bu arada form çayını yemeklerden 2 saat sonra içebilirsin sanıyorum

kızlar ya çoook üzgünüm..abimin askerliği ile rejim programım alt üst oldu sıkıntıdan sürekli yiyorum..vermeyi bırakın kesin almışımdır..yarın tekrardan başlıyorum inşallah bu sefer bi sekteye uğramaz

İrade irade irade. Gerçekten kilo vericem de ve başla arkadaşım.

a.s.harikasın...
güçlü ve mücadeleci bir yapın var...
anneden ayrı kalmak üzücü evet ama sabredeceksin artık
umarım çok fazla kalmazsınız da bir an önce anneye yakın olursun..

sirke falan bırakıyorum bende artık akşam yemeyip sporumu yapıcam yaza doğru forma kavuşurum inşallah :) kışın kıyafetlerle saklayabiliyoruz fazlalıkları bekle beni yaz ben geliyorum kaydirigubbakcemile3

günaydın şekerler
bugün sabah kaktığımda sanki hafilemişim gibi hissettim kendimi..
aynada daha bi incelmişim gibiydim..
harika yaa
akşamları irademe hakim olduğum sürece her sabah kalktığımda böyle hissedicem sanırım
hem vicdanen rahatım akşam yemedim diye hemde daha hafifim yine akşam yemedim diyeesositososito

Ben bugün sabah kahvaltısında bir poğaça yedim ve şişkinlikten patlıcak gibi hissediyorum kendimi. Uzun süredir yemiyordum sabahları. Sadece meyve ile kahvaltı ediyordum. Ondan sanırım.

Ve bu arada yarın KıLO BıLDıRıMimiz var =))

diyet guzelleri slm kizlar pazartesiden beri bortu bocek ne varsa haslayip yedim 3 lt gecek sekilde suda ictim en gec aksam5 de yemek yeme isini bitirdim bugun tartildim tik yok pirlanta fistik ordamisin canim ne olcak benim halim herkese birsey yaiyorsun banada yaz kizzzzzzzzzzz morel 0 4 senelik bendeki yaglar onuda soyleyim ondan onceki hayatim normal kilomdanda asagi idi

X