Tüp Bebek Merkezleri Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görenler

apar topar muayenede anladı yani:KK43:yumurta tembelliği tedavi edilcek bi olaydır enazındna sebep üzerine gidilir,daha önce bulunmadıysa.seninde allah yardımcın olsun.

evet aynen öyle doktor apar topar bı muayneyle senın yumurtalıkların cok tembel dedıı..Ve ben de cıkolata kıstı evre dort varr..İşimiz cok zor transfere kadar bıle gıdemeyebılırsın dedıı..Sımdı gonal f ve menapur adında ıgneler famara adında bır ılac kullanıyorumm Persembe de anatolıaya kontrole cagrdılar

arkadaşlar birde hangi sebepten dolayı tüp bebek yaptırıyorsunuz yazarmısınız benim ki erkek infertiletisi

evet aynen öyle doktor apar topar bı muayneyle senın yumurtalıkların cok tembel dedıı..Ve ben de cıkolata kıstı evre dort varr..İşimiz cok zor transfere kadar bıle gıdemeyebılırsın dedıı..Sımdı gonal f ve menapur adında ıgneler famara adında bır ılac kullanıyorumm Persembe de anatolıaya kontrole cagrdılar[

biliyorum çok zor ama sen o cümleyi hatırlamamaya çalış"işimiz çok zor transfere gideemezsin"falan..nekadar zor vakalar var ve başarıyolar,doktor bira zhazırlıklı ol diye demiş olabilir,hiiçç belli olmaz,allah herşeyi eniyi bilir değilmi*tabiki onlarda bilir ama rabbbimin izniyle..inşaallah herşey yolunda gider,bende lucrin 11.gün adet olunca başlıycam diğerlerine...

ceymiii..benim kendiliğinden evlendim 2ay sonra haile kaldım, 2aylıkken kaybettim,sonrada bir iki kere erken düşük gibi bişeyler yaşadım:KK43:(bunlar ilk yıldı..1.aşılamamda kimyasal gebelik çok kötüydü sevinemedden kaybettim,2 ve 3.aşılama negatif,son aşılamam 1yıl önceydi ve teşhis yokkkk..açıklanamayan yani..3.aşılamayı olmak istemedim proftu birkere daha dene dedi,olmadı.bekledik yine bebek yokkk:KK43:artık şimdi tüpbebek..bülent hoca dediki eşime"eşinin rahmi yumurtalıkları iyi"eşimde güldü"sebep yok bebekte yok"dedi.bende polikstik overden şüphlendim hep sonradan oldum diye kilo alıp verememelr çok dikkat edrim,tüylenme v.s adetim düzenlidir genelde.anlıycağın umarım tüp aşamasında sorun çıkmaz korkum buuu..yıllarca oyalanmamışımdır,umarım..sanada çok geçmiş olsun canım..

ceymiii..benim kendiliğinden evlendim 2ay sonra haile kaldım, 2aylıkken kaybettim,sonrada bir iki kere erken düşük gibi bişeyler yaşadım:KK43:(bunlar ilk yıldı..1.aşılamamda kimyasal gebelik çok kötüydü sevinemedden kaybettim,2 ve 3.aşılama negatif,son aşılamam 1yıl önceydi ve teşhis yokkkk..açıklanamayan yani..3.aşılamayı olmak istemedim proftu birkere daha dene dedi,olmadı.bekledik yine bebek yokkk:KK43:artık şimdi tüpbebek..bülent hoca dediki eşime"eşinin rahmi yumurtalıkları iyi"eşimde güldü"sebep yok bebekte yok"dedi.bende polikstik overden şüphlendim hep sonradan oldum diye kilo alıp verememelr çok dikkat edrim,tüylenme v.s adetim düzenlidir genelde.anlıycağın umarım tüp aşamasında sorun çıkmaz korkum buuu..yıllarca oyalanmamışımdır,umarım..sanada çok geçmiş olsun canım..

canım inan bende şu zamana kadar sebepsiz infertilite biliyordum kugere göre test yaptırınca altından neler çıktı neler morfoloji %1 hareket 0 şimdide dna hasar testini bekliyoruz umarım iyi gelir sonucumuz benim korkum tüp bebekte şansım ne kadar olcak anlayacağın of of of.........

canım inan bende şu zamana kadar sebepsiz infertilite biliyordum kugere göre test yaptırınca altından neler çıktı neler morfoloji %1 hareket 0 şimdide dna hasar testini bekliyoruz umarım iyi gelir sonucumuz benim korkum tüp bebekte şansım ne kadar olcak anlayacağın of of of.........

ben de sebebsiz biliyorum kendimi anma sebbsiz değildir bir nedeni vardır harhalde
kugere göre ne demek canımayrı bir spegram mı

bende sebepsiz biliyorum,hamileliklerimde oldu off bilmiyorum umarım bizde tüpte sorun çıkmaz,inş.sonucunuz iyi gelir canım,allahtan ümit kesilmez....

arkadaşlar anatolia tüp bebek merkezindeki doktorum hakan yaralı hocama buradan sonsuz teşekkür ederim. ben kendisiyle tedaviye başlamadan önce tanışlmıyordum internette bayağı bi araştıam yaptım ve sonunda anotlia da karar kıldık ve doktorum hakan bey d. sayesinde ikizlerim oldu çok teşekkrüler hakan bey.:KK1:

cnm günaydın testini nerede yaptırdın benimde eşimin toplamda 10 tane falafan spermiyogram testi var çoğuda kugere yöntemlerine göre yapıldı ve sonuçlar hep normal çıkıyordu sora bizde bi tüp bebek merkezine gitmiştik öyle görüşmek amaçlı orda tekrar test istediler eşimden ve sonuç morfoloji %o çıktı bizim tabi moralimiz çok bozuldu bütün testlerimizi alıp eskişehirde bir üroloğa ve profa gittik her ikiside problem olmadığını söyledi ve içimiz rahat etsin diye tekrardan test yaptılar her ikisinde değerler yine normal çıktı kendi dr umada götürdüm oda bana bu tür testlerin ticaret güden merkezlerde yapılmasını değil üniversite hastanelerinde yapılması gerektiğini söyledi ve anatoliaya geldiğimizde bülent hocada baktı oda problem gözükmediğini söyledi biraz uzun oldu ama demem o ki daha öncekiler nasıl çıktı bilmiyorum ama tek bir sonuçla moralinizi bozmayın demek istiyorum

cnm günaydın testini nerede yaptırdın benimde eşimin toplamda 10 tane falafan spermiyogram testi var çoğuda kugere yöntemlerine göre yapıldı ve sonuçlar hep normal çıkıyordu sora bizde bi tüp bebek merkezine gitmiştik öyle görüşmek amaçlı orda tekrar test istediler eşimden ve sonuç morfoloji %o çıktı bizim tabi moralimiz çok bozuldu bütün testlerimizi alıp eskişehirde bir üroloğa ve profa gittik her ikiside problem olmadığını söyledi ve içimiz rahat etsin diye tekrardan test yaptılar her ikisinde değerler yine normal çıktı kendi dr umada götürdüm oda bana bu tür testlerin ticaret güden merkezlerde yapılmasını değil üniversite hastanelerinde yapılması gerektiğini söyledi ve anatoliaya geldiğimizde bülent hocada baktı oda problem gözükmediğini söyledi biraz uzun oldu ama demem o ki daha öncekiler nasıl çıktı bilmiyorum ama tek bir sonuçla moralinizi bozmayın demek istiyorum

canım cevabın için teşekkür ederm benim bir aşılamam var ve bundanda bir kızım var daha sonra tekrar çocuk isteyince 3 aşılama daha yaptırdım tutmadı sonra tüp bebeğe karar verince ankrada bir tüp bebek merkezinde test yaptırdım orada morfoloji 1 çıktı harekette az çıktı internette biraz araştırma yapınca kaan hocayı bulduk orada tedaviye başladık şimdi spermlerin dnasına bakılacak eşimin fsh bakıldı oda biraz düşük çıktı ama en son sperm testi yaptırığımızda sayı 100 milyon işe yarar 50 milyon ama hareket yok arkadaşlar size tavsiyem spermlerin dnasınada baktırın iyi bir androloğa

ben de sebebsiz biliyorum kendimi anma sebbsiz değildir bir nedeni vardır harhalde
kugere göre ne demek canımayrı bir spegram mı

krugerde spermin morfolojisini yani yapısınıda öğreniyorsun eğer yapısındada sorun varsa hamilelik olmuyor aslında tüp bebek merkezlerinde yapıyorlar yada ankarada ankara üniversitesinde iyi bir adrolog var kaan hoca o size bu konuda çok yardımcı olur umarım sorun çıkmaz

bende nasip olursa başladım anatoliada tedeviye rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş.

bende nasip olursa başladım anatoliada tedeviye rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş.

bende başlıyorum lucrin vuruyorum adetim gecikti 4gün sonra oldum,p.tesi başlıycaz bkalım adetin 3.günü..bakalım nasl gidecek anatolia günlerim,rabbim hepimizin emeklerini boş çıkarmasın inşaallah...

arkadaşlar anatolia hastaları ,ne alemdesiniz?nasıl gidiyor....

12 gün 316

14 gün 631

16 gün 1377 b hcg inşallah olmuştur kızlar. Günler geçmek bilmiyor.Yüce rabbim inşallah benim kini ve tüm dileyenlerinkini tamamını erdirir.

12 gün 316

14 gün 631

16 gün 1377 b hcg inşallah olmuştur kızlar. Günler geçmek bilmiyor.Yüce rabbim inşallah benim kini ve tüm dileyenlerinkini tamamını erdirir.

nergis anatoliada mı oldun tedavini.biraz anlatırmısıınn.hayırlı olsun sonuçlarınnnnn..bende orda tedavi gördümmmmmmmm

X