Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

inşallah işe yarar abla geçtiğimiz ay dediğin gibi hiç haber alamadık bu aydan umutluyum bakalım hakkımızda hayırlısı sırayı kim alacak

arkadaşlar başımdan bir buçuk ay önce kürtaj geçti kürtajdan sonra hamile kalmanın zor olacagını söylüyorllar ama ilk zamanlarda hamile kalma şansımız daha yüksekmiş falan işte her kafadan bir ses aklım karıştı bazen ister istemez karamsarlığa kapılıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim başından böyle bişey geçiripte tekara hamil kalanlar ne kadar süred kaldılar bekliyorum cevaplarınızı:emir_bebek:

merhaba ilk önce merak etmeyin herşey nasip işi ama bir örnek isteyeceksiniz galiba geçen mart ayında boş gebelikten dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım 2. bebeğim olacaktı şimdi çok tatlı bir oğlum var ve eşimle ona bir kardeş istiyorduk biraz üzüldük tabi ama oluruna bıraktık ve şu anda1 aylık hamileyim allah inş buna ömür verir doktorlar en az 3 ay ara verin diyorlar bence acele etmeyin inş zamanı geldiğinde rabbim en güzel hediyeyi size de verecektiriyi günler

aman uzak dur o zman :) bende okuycam onu..çok geç kalmış olabiliriz ama olsun :) beeğndin mi peki ?
ayşe kulin'i ve anlattığı kadın potrelerini seviyorum, önce aşk ve erkeklerde kendini arayan güçlü ama güçsüz kadınlar sonra kendi gerçekleriyle buluşup devleşen kadınlar :) Beğendim daha bitmedi tabiiki.

efendime söyliyim biz haftada 3 dü :) ilk 3 ay korunduk son 2 haftadır haftada 1'e indirdik :)))

bugün ssk sgk işlerini hallettim geldim, Şimdi biraz uyuyacağım. öpüyorum sizi.

opik pek ateşlenmiş hayırdır hatunlar çocuklar var burda:)

böle muhabbetler açılmışken benimde bişi anlatasım geldi bi gün eşimin annesi telefon etti akşam 8 e doğru oğlum biz size gelces evdemisiniz günlerden cumartesi ertesi gün tatil e napılır sabaha kadar dans:)neyse ben sinir oldum tabi hafta sonu oturmaya gelcekler diye onların gelmeleri 9 u bulurdu kesin ben 9 a 10 kala falan kocacımın yanına gittim öptüm kokladım fitili ateşledim neyse sevgili kayınvalidemler maaile teşrif etti bizimkinin surat kızarmış biçimde sürekli mutfağa gelip laf söleyip duruyo aaa bi baktım benim sevgili kocacıım 10 da uyuklamaya esnemeye başladı annesi uykunmu var oğlum dedi el cevap

evet anne çok yorgunum midem çok ağrıyo uykum var gözlerim kapanıyo hasta olcam heralde sonra canım erkek tarafı 22.15 sularında evimizden ayrıldılar e bizde yatıp uyumadık tabi:)

ayyyy ben kötü bi gelinimm dimiiii

vayyyyyyy beeee benim aklıma hiç gelmez..

chnb bende sendenim canım.haftada 1-2 o kadar..tüyo verin bakim bu işin sırrı ne:84::84: ayrıca bazı arkadaşlarım var eşinin istemediği konuları ,özel isteklerini falan cazibelerini kullanarak kabul ettiriyorlar..ben nerde eşim hayatta sevmez öyle şeyleri kızar ayrıca...elimde bi koz olsun çok isterdim ahhhhh ahhhh:KK60::KK60:

kızlar başka bi topikte hamile olduğunuzu eşinize nasıl haber verdiniz diye bir sayfa var.orda bi bayan yazmış..evinin kapı tokmağına bebek çorabı takmış eşinin öyle anlamasını sağlamış ama malesef onu kaybetmiş..bir daha hamile kalırsam bu sefer asansörün numara bölümüne örneğin 4. katta oturuyorsa 4 ün üstüne bebek çıkartması yapıştıracakmış..çok hoşuma gitti hemen aklıma güzel fikirler geldi:)))

chnb bende sendenim canım.haftada 1-2 o kadar..tüyo verin bakim bu işin sırrı ne:84::84: ayrıca bazı arkadaşlarım var eşinin istemediği konuları ,özel isteklerini falan cazibelerini kullanarak kabul ettiriyorlar..ben nerde eşim hayatta sevmez öyle şeyleri kızar ayrıca...elimde bi koz olsun çok isterdim ahhhhh ahhhh:KK60::KK60:

cancazım bizde çok bişiler yaşayan çift değiliz yeni evliyiz ama bende eşimde düşkün değiliz haftada 2 kesin bazen 3 e çıkıo e oda yetiyo da nolsun :)ben kayınvalideme pislik olsun diye onlar her geldiklerinde eşimi ayartıorum çok oturmasınlar diye benim saf kocam hala anlamadı bu olayı:)bizde hergün bişiler yaşamıos valla şimdi 2 günde bir olması lazım ya bunun banyosu var saç taraması kurutması var erken yatamıcan oyy oyyy zor gelio valla

erkeğin 2 şansı vardır.biri iyi kadın ikincisi kötü kadın. Ama kadının öylemi. Bunun odunu var öküzü var kazması var .varogluvar:KK60::KK60::KK60:

kızlar başka bi topikte hamile olduğunuzu eşinize nasıl haber verdiniz diye bir sayfa var.orda bi bayan yazmış..evinin kapı tokmağına bebek çorabı takmış eşinin öyle anlamasını sağlamış ama malesef onu kaybetmiş..bir daha hamile kalırsam bu sefer asansörün numara bölümüne örneğin 4. katta oturuyorsa 4 ün üstüne bebek çıkartması yapıştıracakmış..çok hoşuma gitti hemen aklıma güzel fikirler geldi:)))

arkadaş baya yaratıcıymış bu konuda benim kadar öküzü olamaz heralde ben dayanamayıp telefonda sölemiştim akşamı bekleyemedim çenemi tutamadım kocamdan önce 10 kişi öğrenince vicdanım rahat etmedi:)iş yerinde öğrenmiştim çünkü

erkeğin 2 şansı vardır.biri iyi kadın ikincisi kötü kadın. Ama kadının öylemi. Bunun odunu var öküzü var kazması var .varogluvar:KK60::KK60::KK60:

ah o yedi kocalı hürmüs filmi varya ordaki kadınların işve cilvesine bitiyorum bende hiç yok öyle işve cilve içinden gelecek insanın bana kalsa kocamın koynuna yatayım tv filan izleyelim saçımı okşasın öpsün koklasın ohhh dünyalar benim olsunn

heh günlük burda bak ceza tüyoları ondan al :)

heh günlük burda bak ceza tüyoları ondan al :)

cancazım bizde çok bişiler yaşayan çift değiliz yeni evliyiz ama bende eşimde düşkün değiliz haftada 2 kesin bazen 3 e çıkıo e oda yetiyo da nolsun :)ben kayınvalideme pislik olsun diye onlar her geldiklerinde eşimi ayartıorum çok oturmasınlar diye benim saf kocam hala anlamadı bu olayı:)bizde hergün bişiler yaşamıos valla şimdi 2 günde bir olması lazım ya bunun banyosu var saç taraması kurutması var erken yatamıcan oyy oyyy zor gelio valla

bu ay için başarılar o zaman..eşimin ailesi şehir dışından geldiği için böyle bir ayarlamaya gerek yok nasılsa gitmezler:KK60::KK60:

bu ay için başarılar o zaman..eşimin ailesi şehir dışından geldiği için böyle bir ayarlamaya gerek yok nasılsa gitmezler:KK60::KK60:

geldilermi kalırlar bide ya anlaşabildikten sonra aslında çok korkunç bişi diil ama ille sorun oluyo ben düşünemiorum ailyele birlikte yaşamayı allah korusun beni mahvederler sinirden

ben çıkıorum herkese hayırlı akşamlar akşam çok yazışmayın kıskanıom heee:)

günlük ablacım tüyoları beklioruz ben daha yeni evliyim ama hiç gelmio içimden adamıda kendime benzettim 1 senede napmam lazım:)=

inşallah işe yarar abla geçtiğimiz ay dediğin gibi hiç haber alamadık bu aydan umutluyum bakalım hakkımızda hayırlısı sırayı kim alacak

ya nedense bende bu ay umutluyum..geçen sene eylül ayında tam da bu zamanlar doktor tedavisine başlayalım dedik ekim 21 de hamile olduğumu öğrendim...belki ondandır bu umut....

kızlar yaa bitiremedim...kızımda rahat vermiyorki yazayım evcilik oynuyoruz bu arada:)

nazlım, canım klomen hep duyuyorum ama içeriğini yeni öğrendim:)) hayırlı olsun canım klomenin:)) umarım bu ay hamile haberlerinide alacağız...

ceza, sende nazlımla aynı evredesin inşallah sırayla hamile haberleriniz gelecek...

morallerimiz düzelmeye başladı hamile haberleride uzun zamandır almıyoruz inşallah bu ay güzel şeyler olacak cezam bende bu ayda hamile kalmıştım bayram sonu öğrenmiştim, artık yüzümüz gülsün allahım...

chnb, alem hatunsun vesselam boşverya haftada 1 daha iyi bencede kızlara katılıyorum çok yorucu, üzerinden dozer geçmiş gibisin her akşam düşünsene offf...sınıftaki her çocuğun seninki gibi olmasına sevindim insana morral oluyor dimi benim kızda böyle olacağı için:))

minikler, canım çok sevindim sendende bişey çıkmadığına bende 1 adet sonrası başlamıştım hayırlısı olsun canım...

hellom,aman uyu oğlunda yoruldu seninle canım benim...

candaş canım doğru diyorsun o zaman ışıklarıda kapatmak lazım görmesin numaryı:KK34::KK34:

tüyolara gelince nazlım vallahi bişey yaptığım yok dicem doğallık, aynen senin gibi misafir bile olsa evde eşim mutfağa çay tazelemeye gelir mesela öyle bir bakarımki adam bardağı nasıl alıp gittiğini bilemez...evde bir yerden biryere geçerken karşılaşırız mesela bi dudak alırım yerden kesilir:)), sonra masadaysak alttan biraz dokunmalar yaparım kızım yanımızda yoksa tabii o yeter ona:KK60::KK60: yatağa girincede okkalı bir öpücük gerisini getiriyor canım...

senemciğim, canım raporu düzeltmene sevindim..nasılsınız? misafir gelsede yapma bişeycikler onlar seni anlarlar canım off sende benim gibisin hürmetkar annee öptüm kızınıda senide...

kızlar yaşlarımız ne güzel birbirine yakın ve herkez birbirini anlıyor...seviyorum sizi yaa...

nuraycığım nasılsın?

lonelines sen nasılsın canım?

yaa bende kitap okumak çok istiyorum ama hiç vakit olmuyor:KK43:( ama zaman yaratmam lazım çok seviyorum kitap okumayı...

ya nedense bende bu ay umutluyum..geçen sene eylül ayında tam da bu zamanlar doktor tedavisine başlayalım dedik ekim 21 de hamile olduğumu öğrendim...belki ondandır bu umut....

Hımmmm, sonbahar berketli olur derler bakalım bakalım:KK34: Biliyo musun cezacım, ben de hamile kaldığım ay çok umutluydum, belki hatırlarsın. Psikolojik biraz da, morallaeri tepede tutmakta fayda var kesinlikle.

kızlar yaa bitiremedim...kızımda rahat vermiyorki yazayım evcilik oynuyoruz bu arada:)

senemciğim, canım raporu düzeltmene sevindim..nasılsınız? misafir gelsede yapma bişeycikler onlar seni anlarlar canım off sende benim gibisin hürmetkar annee öptüm kızınıda senide...

Ayyyy benim minnoş da büyüse de evcilik oynasak, nasıl özendim bak şimdi :KK9: İyiyiz biz. Misafirler gelmedi. Başka zaman gelecekler artık. Ben de bugün yine rahat durmadım, bebek görmeye gelecek misafirler için şimdiden poğaça, kurabiye falan yapıp dondurucuya attım. Bugün fırına tam 10 tepsi atmışım, saydım :KK1: Annem de yardım etti tabi, kadını getir götürde kullandım :KK1:
Biz de öptük teyzesi seni kocaman kocaman:KK71:

zekisin bence :))

bende bakayım.bende etkilenirim mutlaka .. off burdan video izleyemiyorum ama sinir oluyorum sanırım format vakti geldi .... nasıldı toplantınız ?

İyiydi canım. Biraz yeme sorunumuz varmış. Genel sorunlar konuşuldu, yapmamız gerekenler istendi.

Haber kimden gelirse gelsin çok sevineceğim. 9 ay gitmemek üzere gelsin bebişler inşallah...

efendime söyliyim biz haftada 3 dü :) ilk 3 ay korunduk son 2 haftadır haftada 1'e indirdik :)))

bugün ssk sgk işlerini hallettim geldim, Şimdi biraz uyuyacağım. öpüyorum sizi.

Uyu canım dışarısı yormuştur...

Ohhhh, benden olanlar varmış. Ben bunu doktora söyledim sayı ve morfoloji sorunu mu var diye sordum. Doktor psikolojiktir bu alanda iyi psikoloğa gitsin dedi:)) 4 kez hamile kalmışım diye öyle dedi...

Benimkiler hiç orijinal olmadı. İlkini eşim yanımdaydı sağlık ocağında öğrendik, ilk sözü yandık, yandık oldu.aŞERME İSTEKLERİ GELDİ AKLINA SANIRIM. Zaten geldiği ile gittiği bir oldu. 2.de kanda öğrenmiştim. İngilizce kursuna gidiyordum. Eve gelince dedim ama tepkisini unuttum. 3. de evde halam kardeşim annemler vardı.O gün de tartışmıştık. Görünce testi çok sevindi ama. 4. de okuldan gelmişti lavaboda gösterdim testi.Hayırlısı dedi. Sarıldı. Hiç doya doya sevinemedik. Biz ne kadar plan yapsak da bence havalara uçamayacağız:))

İnşallah canım.Amin...

chnb, alem hatunsun vesselam boşverya haftada 1 daha iyi bencede kızlara katılıyorum çok yorucu, üzerinden dozer geçmiş gibisin her akşam düşünsene offf...sınıftaki her çocuğun seninki gibi olmasına sevindim insana morral oluyor dimi benim kızda böyle olacağı için:))

tüyolara gelince nazlım vallahi bişey yaptığım yok dicem doğallık, aynen senin gibi misafir bile olsa evde eşim mutfağa çay tazelemeye gelir mesela öyle bir bakarımki adam bardağı nasıl alıp gittiğini bilemez...evde bir yerden biryere geçerken karşılaşırız mesela bi dudak alırım yerden kesilir:)), sonra masadaysak alttan biraz dokunmalar yaparım kızım yanımızda yoksa tabii o yeter ona:KK60::KK60: yatağa girincede okkalı bir öpücük gerisini getiriyor canım...

kızlar yaşlarımız ne güzel birbirine yakın ve herkez birbirini anlıyor...seviyorum sizi yaa...

nuraycığım nasılsın?

lonelines sen nasılsın canım?

yaa bende kitap okumak çok istiyorum ama hiç vakit olmuyor:KK43:( ama zaman yaratmam lazım çok seviyorum kitap okumayı...

Canım ben de halimden memnunum. Bu ay bebek düşünmedik ya eşim çok istekliydi. Tabi 2 günde bir en istekli halimiz:)) Bbebek zamanı köşe bucak kaçtı desem yeridir:))
Okulda senin de böyle olur canım merak etme. Canım oğlum az önce elinde kalem masa başında sızmış. Fotoğraflarını çektim:)) Dün geç yattık. Sızdı şimdi az uyusun yaptırırım ödevlerini...
Ben de kızların hepsini çok seviyorum. Bir de gerginlik yok burada çok güzel...

Hımmmm, sonbahar berketli olur derler bakalım bakalım:KK34: Biliyo musun cezacım, ben de hamile kaldığım ay çok umutluydum, belki hatırlarsın. Psikolojik biraz da, morallaeri tepede tutmakta fayda var kesinlikle.

Ayyyy benim minnoş da büyüse de evcilik oynasak, nasıl özendim bak şimdi :KK9: İyiyiz biz. Misafirler gelmedi. Başka zaman gelecekler artık. Ben de bugün yine rahat durmadım, bebek görmeye gelecek misafirler için şimdiden poğaça, kurabiye falan yapıp dondurucuya attım. Bugün fırına tam 10 tepsi atmışım, saydım :KK1: Annem de yardım etti tabi, kadını getir götürde kullandım :KK1:
Biz de öptük teyzesi seni kocaman kocaman:KK71:

Maşallah canım. 10 tepsi bayağı işine yarar. Süt olsun diye kompostoluklar da koy bol bol...

slm, ben yeniiyim buralarda.... 10 gün önce 8 haftalık bebişim öldü. sonra kürtaj oldum.... hala depresyondayım... insan kendi başına gelmez sanıyo. ama ne zaman ne olacağını kimse bilmiyo işte....

X