Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

günaydınnn, doktoru merak etmiştim bende i sevindim canım herşeyin yolunda olduğuna klomen ne işe yarıyormuş? ne kadar kullanacaksın. temizlik için eline koluna sağlık,

geçmiş olsun olur canım ben öyle feci regl oluyordum ki, afedersin böyle rahim sızım sızım sızlıyordu öyle bir ağrım vardı.

merhaba kuzu, eşine kas olayı çok güldürdü beni, adamcağız diyecek kadına bir haller oldu. Eşin gıcık oluyordur kazanıyorsun ya para :)) pek istemezler onlardan erkeksi konularda onlardan üstün olmamızı pek sevmezler. Kitabın ismi neydi okuduğun arada kaçırdım.

merhaba allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin.

renkliatlas naber? nasıl oldun.

gece bırakmak istemedim ama uykum çok geldi iş yerinde okuyamıorum şimdi bi an önce akşam olsunda gidreyim evimde okuyayım:)devamınıda okurum bakalım filmdense kitabı tercih ediorum ben insanları kendi hayal dünyanda yaşatmak daha güzel sanki

canım hayırlı olsun ve inş bu kez meleğin kollarında olsun..sağlıcakla.. darısı başımıza..

ohh mis :)) ben ütüleride bitirdim :)) yupppi :) darısı sana şeker :) onu okumadım.aslında niyetlendim ama seri sırasını bilmiyorum.madem gerçek olaylarmış okuyayım.ben çok severim tarihin her türlüsünü ... beğendin mi peki ?

sıralamasını bi ara yazsana canım.bende okurum belki .. severimde tarihi ..

günaydın canım :) bende diyorum ceza derste neden değil :) ingilizce molasıymış :)

:) daha çok para kaybettim aslında ama kazandıklarımda var .. ama dediğinde doğru erkeklerin maddi üstünlüğe tahammülü yok gibi.zaten ikimiz için biriktiriyorum bende.bide gıcık ediyrum ev alcam görürsün diye :)) valla taktım kaslara :) yapacak başka çaresi yok ... valla diyecek bizim kadın kafayı sıyırdı yokluğumda :)) neyse ki şimdilik kıvanç tatlıtuğ ol filan demiyorum :))

canım ateşböceği yolu nu okudum. 2 kızın dostluğu var ama aile olayı bayağı kapsamlı .. çocuk eğitiminde yanlışlar varsa yol gösterebilecek bi kitap gibi. vaktin olursa tavsiye ederimde hamilesin ya bide çok ağlarsın valla :KK43: bide annen aklına gelebilr :KK43:( yada okuma senide çok etkiler galiba :KK43:(

AA klomenin hamilelğe yardımcı olduğunu duymuşum inş ilk aydan uğurl olur :)

ohh işleri bitirmişsin .. borsa oynuyordun demi ben de çok meraklıyım ama hiç cesaret edemedim eşime söyledim bi kere caiz değil dedi bana:44: vazgeçirdi...

tudor hanedanını anlatan bi seri o kitaplar ingiltere kralı 8. henry ve ailesini anlatan seri
1. mahkum prenses
2.boleyn kızı
3.boleyn mirası
4. kraliçenn soytarısı
5. bakirenin aşığı
6. öteki kraliçe

güzel heyecanlı bi seri ama okumazsan çok şey kaybetmezsin :KK1: entrikalarla dolu yaşamlar...

inş yarayacak :) bende alayım o zman o kitabı ... gerçi elimde çok merakla okumayı bekleyen 5 kitabım var ama olsun.. onlarıda bekletirim. bu ara koştur koştur kitap okuyorum ya :))
ne güzel vaktin var okumaya ben çıkcam eve gitcem yemek yapcam yemek ye sofra kaldır bulaşık falan derken saat 9 olur ütüler duruo yıkancak ve asılacak çamaşırlar duruyo benim iim 12 ye kadar anca biter yazık banaaaaa

kitaba daha yeni başladım 50.syfadayım ama ilk sayfaları bile sevdim oku beni oku beni diyo:)klomen işe yarar inşallah bakalım hayırlısı canım yaa çok kasmak da istemiorum kendimi:)

canm banada klomen verecek galiba...ahhhhhbu seminer..seminere gitmeiş olsa bende başlamış olacaktım..biz yumurta takibi yapacağız canım iğne verecek mi bilmiyorum..yumurtlama döneminde şehir dışında olacakmış..diğer aya kaldı nasip vardır bunda bi hayır...
filmi izlerken hayırrrrrr bu sahneyi kesmişler ,önemli olayları atlamışlar...izleme hayalindeki anne boleyn öyleeeee kalsın hafızanda

hellom bu akşam var mı bi aktivite:))))

candas kas olayına bende koptum..ama kuzey güneyi izlerken şaka ile karışık bende eşime ima ettim azcuk zayıfla diye:KK52:

günaydınnn, doktoru merak etmiştim bende i sevindim canım herşeyin yolunda olduğuna klomen ne işe yarıyormuş? ne kadar kullanacaksın. temizlik için eline koluna sağlık,

geçmiş olsun olur canım ben öyle feci regl oluyordum ki, afedersin böyle rahim sızım sızım sızlıyordu öyle bir ağrım vardı.

merhaba kuzu, eşine kas olayı çok güldürdü beni, adamcağız diyecek kadına bir haller oldu. Eşin gıcık oluyordur kazanıyorsun ya para :)) pek istemezler onlardan erkeksi konularda onlardan üstün olmamızı pek sevmezler. Kitabın ismi neydi okuduğun arada kaçırdım.

ohh işleri bitirmişsin .. borsa oynuyordun demi ben de çok meraklıyım ama hiç cesaret edemedim eşime söyledim bi kere caiz değil dedi bana:44: vazgeçirdi...

tudor hanedanını anlatan bi seri o kitaplar ingiltere kralı 8. henry ve ailesini anlatan seri
1. mahkum prenses
2.boleyn kızı
3.boleyn mirası
4. kraliçenn soytarısı
5. bakirenin aşığı
6. öteki kraliçe

güzel heyecanlı bi seri ama okumazsan çok şey kaybetmezsin :KK1: entrikalarla dolu yaşamlar...

aaa ben 2.den başlamışım candaş kitap 820 sayfa canım:):):eek:nuda bil yani:)ben dan brown nın bütün kitaplarını okudum müthişti hepsi filmini hiç izlemedim kitaba ihanet olmasın dedim:)

canm banada klomen verecek galiba...ahhhhhbu seminer..seminere gitmeiş olsa bende başlamış olacaktım..biz yumurta takibi yapacağız canım iğne verecek mi bilmiyorum..yumurtlama döneminde şehir dışında olacakmış..diğer aya kaldı nasip vardır bunda bi hayır...
filmi izlerken hayırrrrrr bu sahneyi kesmişler ,önemli olayları atlamışlar...izleme hayalindeki anne boleyn öyleeeee kalsın hafızanda

candas kas olayına bende koptum..ama kuzey güneyi izlerken şaka ile karışık bende eşime ima ettim azcuk zayıfla diye:KK52:

iğne hemen vermez canım sanmıorum klomen tedavisi 3 aylık bi tedavi ara vermek lazımmış sonrasında herşeyin hayırlısı hakkımız da inşallah zaman çabuk geçio bide güzel geçse keşke...

melek3 canım adet düzenimiz değişebiliyor..ayrıca ilkinde hemen hamile kalıp kürtajdan sonra bekleyenler var..yani kürtajdan sonra arkası açık falan değil malesef..ben zaten ilkinde de zor hamile kalmıştım hala beklemedeyim..umarım ikinci hamileleiğin hemen ve sorunsuz olur...çok şükür burdaki arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinde ikinci bebekleri sağlıklı oldu ve tekrar bi düşük olmadı..bu benim moralimi yüksek tutuyor..
bende katılıyorum maalesef:KK43: kürtajın ardı açık değil snki ... sen ilkine 10: ayda hamile kaldın, ben korunmalı hamile kaldım.ama sonuç itibariyle aynı zmanlarda hamile kalıp aynı zmanlarda kürtaj olmamıza rağmen hala beklemedeyiz.. en azından 2. lerde düşük olmamsı umudumuzu yükseltiyor...

1. mahkum prenses
2.boleyn kızı
3.boleyn mirası
4. kraliçenn soytarısı
5. bakirenin aşığı
6. öteki kraliçe

saol canım bitirdim :) eşimde caiz değil diyo ama dinleyen kim :)) ama çokta karışmıyo tek dedği ben borsada para biriktirip kaybedincede ağlayamam diyo :) haksızda saylmaz aslında :)
mahkum prensesi korsanlarda bulmam zor olabilir ama olmadı orjinal alırım :) emeğe saygısızlık biliyorum ama orjinaller çok pahalı... mesela serinin 3. sünden başlasam anlamadığım yerler olabilir mi ?
ne güzel vaktin var okumaya ben çıkcam eve gitcem yemek yapcam yemek ye sofra kaldır bulaşık falan derken saat 9 olur ütüler duruo yıkancak ve asılacak çamaşırlar duruyo benim iim 12 ye kadar anca biter yazık banaaaaa
canım benimde aslında vaktim varda evde hiç okumam sadece işe gelip giderken otobüste okurum.birde dün fırsat yarattım okumak için ... bazen işyerinde okurumda geçen hafta okudum şefin gözüne battım.şimdi bana eften püften işler getiriyo .. eğer vasıtayla gidiyosan işe orda oku derim ... bide alışkanlık kazanınca zorluyosun okumak için.bende 3 gündür gece yatmadan okuyorum ... eşimde çok okur allahtanda gelince sıkıntı olmaz :) ama ev yorgunluğnda da haklısın bazen beyin ve vücut öyle bi yoruluyo ki istesende okuyamıyosun ...

1 ay geç olsun sağlam olsun :) aslında olmadan kendiliğinden gelse daha iyi olurda kısmet ..bakacağız artık bu ay değil mi :)

ya evet sorma :) bide daha o diziyi izlemiyorum ben :) bide izlesem hepten sapıtacam yani.diyorum ki gerkirse spor salonuna git :) bi ara gitmişti epeyce bi şekle girmişti.sonra kendine apırlık aldı... ohh sende iyi yapmışsın eşini ikna ederek :) arada tehdit etmek lazım demekki , erkekler anca böyle hizaya giriyo galiba :)) zafer bizim olur bu tavırlarla :))

aaa ben 2.den başlamışım candaş kitap 820 sayfa canım:):):eek:nuda bil yani:)ben dan brown nın bütün kitaplarını okudum müthişti hepsi filmini hiç izlemedim kitaba ihanet olmasın dedim:)

evet öyle olmuş :)) biliyorum canım bayağı kalındı.benim okuduklarımın en inceside 600 sayfa zaten :) alışkınım yani .. sadace kitabın serisi çok oluğu için ortalama 2 ay ayırmam lazım ... filmide kitabı izleyince izlersin artık :) bende uçurtma avcısının filmini izleyecem daha hee ..

filmi izlerken hayırrrrrr bu sahneyi kesmişler ,önemli olayları atlamışlar...izleme hayalindeki anne boleyn öyleeeee kalsın hafızand

canım yok vallahi ama pusudayım 1 de kalkıp biraz ortalık toparlayacağım, :))

nazlım aminn inşallah.

renkliatlas iyidir cancan.

bende ser kitapları seviyorum alacakaranlık, alaycı kuş benim favorilerim (ergen) kitapları ama süperler. Candaş eğer kitap öyleyse almayayım zaten annem bu aralar dediğin gibi ful aklımda :) bende adı aylin'i yarıladım :)))

bende katılıyorum maalesef:KK43: kürtajın ardı açık değil snki ... sen ilkine 10: ayda hamile kaldın, ben korunmalı hamile kaldım.ama sonuç itibariyle aynı zmanlarda hamile kalıp aynı zmanlarda kürtaj olmamıza rağmen hala beklemedeyiz.. en azından 2. lerde düşük olmamsı umudumuzu yükseltiyor...

saol canım bitirdim :) eşimde caiz değil diyo ama dinleyen kim :)) ama çokta karışmıyo tek dedği ben borsada para biriktirip kaybedincede ağlayamam diyo :) haksızda saylmaz aslında :)
mahkum prensesi korsanlarda bulmam zor olabilir ama olmadı orjinal alırım :) emeğe saygısızlık biliyorum ama orjinaller çok pahalı... mesela serinin 3. sünden başlasam anlamadığım yerler olabilir mi ?

canım benimde aslında vaktim varda evde hiç okumam sadece işe gelip giderken otobüste okurum.birde dün fırsat yarattım okumak için ... bazen işyerinde okurumda geçen hafta okudum şefin gözüne battım.şimdi bana eften püften işler getiriyo .. eğer vasıtayla gidiyosan işe orda oku derim ... bide alışkanlık kazanınca zorluyosun okumak için.bende 3 gündür gece yatmadan okuyorum ... eşimde çok okur allahtanda gelince sıkıntı olmaz :) ama ev yorgunluğnda da haklısın bazen beyin ve vücut öyle bi yoruluyo ki istesende okuyamıyosun ...

1 ay geç olsun sağlam olsun :) aslında olmadan kendiliğinden gelse daha iyi olurda kısmet ..bakacağız artık bu ay değil mi :)

ya evet sorma :) bide daha o diziyi izlemiyorum ben :) bide izlesem hepten sapıtacam yani.diyorum ki gerkirse spor salonuna git :) bi ara gitmişti epeyce bi şekle girmişti.sonra kendine apırlık aldı... ohh sende iyi yapmışsın eşini ikna ederek :) arada tehdit etmek lazım demekki , erkekler anca böyle hizaya giriyo galiba :)) zafer bizim olur bu tavırlarla :))

anlarsın canım bende ilk boleyn kızını okudum.. hepsi ayrı dönemi anlatıyor ,ama hepsini okuyunca kafada birleştiriyorsun şu sundan snra bu bundan sonra diye...

açlık oyunları serisini tek geçerim ama !! filmi çekiliyo 2012 martta sinemalarda bakalım hayalimdeki gibi canlandırmışlar mı:KK1:
kızlar bende mi klomen alsam:KK1: ile dr mu demesi lazım..ultrasona bakıyorum bişe anlmadım overler ve uterus yazmış baktım sanki küçük noktalar gördüm 5 6 tane onlar yumurtalar mı ki:KK1: hiç biş anlamadım

canım yok vallahi ama pusudayım 1 de kalkıp biraz ortalık toparlayacağım, :))

nazlım aminn inşallah.

renkliatlas iyidir cancan.

bende ser kitapları seviyorum alacakaranlık, alaycı kuş benim favorilerim (ergen) kitapları ama süperler. Candaş eğer kitap öyleyse almayayım zaten annem bu aralar dediğin gibi ful aklımda :) bende adı aylin'i yarıladım :)))
aman uzak dur o zman :) bende okuycam onu..çok geç kalmış olabiliriz ama olsun :) beeğndin mi peki ?
anlarsın canım bende ilk boleyn kızını okudum.. hepsi ayrı dönemi anlatıyor ,ama hepsini okuyunca kafada birleştiriyorsun şu sundan snra bu bundan sonra diye...

açlık oyunları serisini tek geçerim ama !! filmi çekiliyo 2012 martta sinemalarda bakalım hayalimdeki gibi canlandırmışlar mı:KK1:
kızlar bende mi klomen alsam:KK1: ile dr mu demesi lazım..ultrasona bakıyorum bişe anlmadım overler ve uterus yazmış baktım sanki küçük noktalar gördüm 5 6 tane onlar yumurtalar mı ki:KK1: hiç biş anlamadım

filmlerini önce izlemezsem okuycam bende :)

aman ne olcaksa bizim halimiz... umutsuz anne aday adayları olduk resmen :))

candaşcım umutsuz anne adayları dedin yaa :KK1: dün umutsuz ev kadınlarını izledim çok hoş yaa.. çeşit çeşit evlilik tipleri var orda ceyda düvenci var ya onun canlandırdığı evlilik aynı bizim ki eşiyle dialogları felan :KK1::KK1: adam sürekli o iş peşinde kadın yorgunum cart curt diyo adam hepsine bi bahane buluyo yapmak için:KK1::KK1: aramızdaki tek fark onların 4 çocuğu olmuş:KK1: bizim daha yok ama yani o enerjiye göre bizimde 4 tane olması gerekiyordu:KK1: üstelik ayrı olmamızza rağmen:KK1::KK1: bi dialog daha vard ı ceyda düvenci ye soruyolar ya senin eşin sürekli yurt dışıdna şüphelenmiyor musun aman benden uzak dursunda ne yaparsa yapsın:KK1::KK1:bazen bende öyle oluyorum uzak dursun artık benden diyorum:KK1::KK1: duş almakdan usandım:KK1:
isveçte yazlarımı geçiriyorum ya genelde , orda çok davet eden oluyor bizi ,tam çıkacaz eşim yapışıyo hadi diyo allah kahretmesin diyorum yaa çıkacaz , ben yaparsam abdestsiz çıkarım sorumlusu sen olursun diyorum abdestsiz çıkamazsın diyo:KK1: saçlarım kıvırcık kremlemem vigolamam gerekiyo, kaç kere öyle ıslak saçla çıktım dışarı , şuan gribim ya başım beynim ağrıyo sinüsler dolmuş hep benim herif yüzünden , bu yaz her gece sahurdan sonra ıslak kafayla yattım gerçi bebek çalışması yapıyorduk ama:KK1: adamında işine geliyo normalde gün aşırı olması lazım bizim günde 2 kere oluyo:KK1: bebek felan olmuyo bu yüzden :2: valla ben benim adama anlatamıyorum :2: bak hasta ediceksin beni diyorum ama umrunda değil.. ilk seneler daha kötüydü şimdi ne diyo ilk zamanlar diye diye artık sana korkuyorum sevişelimmi demeye diyo:KK1: yuh diyorum buda korktuğun halin mi ? düşünün ilk 2 sene günde 3 kere oluyordu:KK1: manyakca bişey ama başka kimseye de soramıyorudm bilmiyorum diğer erkekler nasıl

candaşcım umutsuz anne adayları dedin yaa :KK1: dün umutsuz ev kadınlarını izledim çok hoş yaa.. çeşit çeşit evlilik tipleri var orda ceyda düvenci var ya onun canlandırdığı evlilik aynı bizim ki eşiyle dialogları felan :KK1::KK1: adam sürekli o iş peşinde kadın yorgunum cart curt diyo adam hepsine bi bahane buluyo yapmak için:KK1::KK1: aramızdaki tek fark onların 4 çocuğu olmuş:KK1: bizim daha yok ama yani o enerjiye göre bizimde 4 tane olması gerekiyordu:KK1: üstelik ayrı olmamızza rağmen:KK1::KK1: bi dialog daha vard ı ceyda düvenci ye soruyolar ya senin eşin sürekli yurt dışıdna şüphelenmiyor musun aman benden uzak dursunda ne yaparsa yapsın:KK1::KK1:bazen bende öyle oluyorum uzak dursun artık benden diyorum:KK1::KK1: duş almakdan usandım:KK1:
isveçte yazlarımı geçiriyorum ya genelde , orda çok davet eden oluyor bizi ,tam çıkacaz eşim yapışıyo hadi diyo allah kahretmesin diyorum yaa çıkacaz , ben yaparsam abdestsiz çıkarım sorumlusu sen olursun diyorum abdestsiz çıkamazsın diyo:KK1: saçlarım kıvırcık kremlemem vigolamam gerekiyo, kaç kere öyle ıslak saçla çıktım dışarı , şuan gribim ya başım beynim ağrıyo sinüsler dolmuş hep benim herif yüzünden , bu yaz her gece sahurdan sonra ıslak kafayla yattım gerçi bebek çalışması yapıyorduk ama:KK1: adamında işine geliyo normalde gün aşırı olması lazım bizim günde 2 kere oluyo:KK1: bebek felan olmuyo bu yüzden :2: valla ben benim adama anlatamıyorum :2: bak hasta ediceksin beni diyorum ama umrunda değil.. ilk seneler daha kötüydü şimdi ne diyo ilk zamanlar diye diye artık sana korkuyorum sevişelimmi demeye diyo:KK1: yuh diyorum buda korktuğun halin mi ? düşünün ilk 2 sene günde 3 kere oluyordu:KK1: manyakca bişey ama başka kimseye de soramıyorudm bilmiyorum diğer erkekler nasıl

merhaba renkliatlas,

inan beni güldürdün, canim isin hic kolay degil vallah.. Allah sana sabir versin..helede insanin saclari kivircik oldumu, yikamak daha bi eziyet oluyor.. insallah en kisa zamanda hamis olursun - belki o zaman seni biraz rahat birakir esin...selamlar

evet o diziden aklıma geldi zaten :) ama izlemedim ya.ben ay tutulmasını izliyorum.kelbim seni seçtiyle aynı saatte :KK43: şimdi bizde o diziyi izlemek istiyroum ama neyse gündüzleri tekrarından izlerim haftasonu :) inş sizinde olacakta az daha vakti var demekki :) sorunun cevabına gelince , bende eşimin yüzünde sinüzit oldum geçen sene :KK43: ıslak saçla yatmak zorundaydım haftada 1 kere görüşünce maalesefki sıkıntılı bi durum oluyo.gecenin bi yarısı makineyi açıp kurutamıyorum duvarlar aşırı ses geçiriyo.. bizde de günde 2 defa kesin oluyodu görüşünce.ama en az tabi... ya ilkbaşlarda sıkıntı yoktu yani eşimi daha çok anlıyodumda şimdi allah var üşeniyorum yoruluyorum.Allahım affetsin ama şu abdest olayı yorucu ve engelleyici.hani olmasa cidden dert etmeyeceğim.benim eşimde diyo ne kadar isteksizsin diye.bence birçok erkekte böyle düşünüyo gibime geliyo.ne olursa olsun çokta olsa tatmin etmiyo olanı da bizde robot değiliz ya :) yani yalnız değilsin arkadaşım ... bide bizde mesafeler girince dahada geriyo bu durum sanırım.sizin artık bitti hasretlik ya inş düzenede girer :) biraz daha istekli olabilir sonra tamam :) normal :) ben bide gerçekten kavuşmayı şu mecburiyet olayı kalksın diye de çok istiyorum.insan kendini kötü hissediyo.istemesende olacak.. çünk başka vakit yok.e o zmanda mecbri oluyo keyif yok.2 kişi içinde eziyet gibi :KK43:

Son düzenleme:
:) hatice cim inşallah bebiş olurda biraz anlaşıylı olur diyorum ama geçen sene düşük olan bebeğimde , banamısın demiyordu :) yine tam gaz devam.. belkide bebek ondan düştü diyorum bu seferde kızıyo..küsüyo..
candaşım haklısın mesafelerden dolayı gerçekten ama ben 2 ay yanında kalıyorum yazları :KK1: valla inanki pazarlık yapıyoruz , resmen gün sayıyo diyorum ki 1 gün var bi gün yok.. 1 boş bi dolu... tamam diyo :KK1: ve inanki saat sayıyo mesla önceki gün sabah olduysa sabah kataysa saate göre sayıyo:) ona göre olunca yine hergün yapmış oluyoruz :KK1: ben çıkamıyorum işin içinden bence bu yüzcen bebiş olmuyo spermler azalıyo bence:KK1: :KK1:aman bi araya bi gelsekte şu işi bi düzene soksak. yoksa işimiz zor.. saç kurutma mak. çalıştırmakta olmuyo gece gece, hadi isveçte çalıştırıyorum sallamıyorum elin gavurunu.. ama türkiyede yan komşundan utanuyo insan:KK1:

:) hatice cim inşallah bebiş olurda biraz anlaşıylı olur diyorum ama geçen sene düşük olan bebeğimde , banamısın demiyordu :) yine tam gaz devam.. belkide bebek ondan düştü diyorum bu seferde kızıyo..küsüyo..
candaşım haklısın mesafelerden dolayı gerçekten ama ben 2 ay yanında kalıyorum yazları :KK1: valla inanki pazarlık yapıyoruz , resmen gün sayıyo diyorum ki 1 gün var bi gün yok.. 1 boş bi dolu... tamam diyo :KK1: ve inanki saat sayıyo mesla önceki gün sabah olduysa sabah kataysa saate göre sayıyo:) ona göre olunca yine hergün yapmış oluyoruz :KK1: ben çıkamıyorum işin içinden bence bu yüzcen bebiş olmuyo spermler azalıyo bence:KK1: :KK1:aman bi araya bi gelsekte şu işi bi düzene soksak. yoksa işimiz zor.. saç kurutma mak. çalıştırmakta olmuyo gece gece, hadi isveçte çalıştırıyorum sallamıyorum elin gavurunu.. ama türkiyede yan komşundan utanuyo insan:KK1:

Haklısın canım ya, bencede gün aşırı olunca bebeğin gelmesinide etkiliyodur. gelde laf anlat erkeklere.bu konuda idolümüz günlük2011 :) maşallah ona vall, eşi şanslı ... isveçte idare ederde hakikaten tr. de insan çekiniyo :) inş en yakın zamnda tamamiyle kavuşursunuzda düzene girer.bence geçmişte olmayanların acısını çıkartıyo :) bizimde kavuştuğumuz zamanlar böyle olur eminim :)

selam kızlar...

baktım kulaklarım çınlıyor gireyim nete beni çağırıyorlar galiba dedim yanılmamışım:))

herkezin iyi olması dileklerimle canlarım başlıyorum....

candaş ve renkliatlas yaa sizinkiler benimkindende çok isteklilermiş diyemeyeceğim sizin nedeniniz belli canlarım ayrılıktan öylelerdir yaa yazık adamlara napsınlar bulamayınca hiç yok buluncada dibine kadar vurmuş adamlar:KK1::KK1: kavuşana kadar idare edin kızlar... geçen benimde açıkcası canım pek istemiyordu neyse eşim baktıki ben malak gibi yatıyorum:KK1::KK1: yaa istemiyormusun dedi bende söyleyemedim sonra anladı tabii yapmadık neyse sonra ben adet oldum:KK1::KK1::KK1: adam bir haftadır beklemedeydi dün dedimki hadımmı edildin ne oldu sana neden dedi dedim hiç yaklaşmıyorsun ee sen en son istemiyodun sonrada adet oldun hala oluyorsun falan diye düşünüyordum yok dedim hadi gel küstünmü yoksa en son isteksiz görünce beni kırılmıştı sonrası güzeldi bide bana diyorki hayatım sen bittin bugün nerdeyse bir hafta sonra iyi dayandı adam:)) üzüldüm yaa bide hergün iyi geceler diyip yatıyordu yaa dedim bu adam böyle değildi meğer bana kırılmış... kızlar yani bende çok istekli değilim ama eşlerimize cevap vermek zorundayız onlar bizi bu konuda anlamasalarda renkliatlas canım benim eşimde seninki gibi hergün yapıyoruz nerdeyse bende diyprumki bebek olmayacak ya sen onu düşünüyorsun diye olmuyor diyo:)) oda suçu bana atıyor yani....

yaa çok konuşasın var ama kızım durmuyor parka çıkarayım gelince yine yazarım kızlar öpüldünüz...son birşey üzmeyin eşlerinizi numara yapın ama es geçmeyin onlar bizim varımız yoğumuz:))

günlükcan :) haklısın canım adamlar bulunca dibine vuruyolar demekki :)) ama o numara işinide yemiyolar.bi kere yapayım dedim, ben istemiyorum yapmıcam dedi.Niye dedim ? salak mıyım ben numara yaptığını anlamadım mı sandın diyo :)) neyse bu aralar benimde psikolojim iyide idare ediyoruz .. ama hergünde zor be :)) tabi ki varımız yoğumuz eşlerimiz..hoş tutmaktada fayda var .. tabi ben bulabilirsem tutacam :)) kızına iyi eğlenceler, sana iyi gezmeler şeker :)

Son düzenleme:
opik pek ateşlenmiş hayırdır hatunlar çocuklar var burda:)

böle muhabbetler açılmışken benimde bişi anlatasım geldi bi gün eşimin annesi telefon etti akşam 8 e doğru oğlum biz size gelces evdemisiniz günlerden cumartesi ertesi gün tatil e napılır sabaha kadar dans:)neyse ben sinir oldum tabi hafta sonu oturmaya gelcekler diye onların gelmeleri 9 u bulurdu kesin ben 9 a 10 kala falan kocacımın yanına gittim öptüm kokladım fitili ateşledim neyse sevgili kayınvalidemler maaile teşrif etti bizimkinin surat kızarmış biçimde sürekli mutfağa gelip laf söleyip duruyo aaa bi baktım benim sevgili kocacıım 10 da uyuklamaya esnemeye başladı annesi uykunmu var oğlum dedi el cevap

evet anne çok yorgunum midem çok ağrıyo uykum var gözlerim kapanıyo hasta olcam heralde sonra canım erkek tarafı 22.15 sularında evimizden ayrıldılar e bizde yatıp uyumadık tabi:)

ayyyy ben kötü bi gelinimm dimiiii

beğenndimmmmmm

canım cuma moralim bozuktu hafta sonu için planımı misafirlik üzerine yaptım..sabah arkadaşıma kahvaltıya gittim öğleden sonra geldim eve uğramadan komşularıma gittim kapılarını çalıp bize gelin dedim..nasıl olsa evde yalnızım eşim çalışıyo bide ev temiz hazır pasta börek falan da var:KK60::KK60: komşularım az önce gittiler..şimdi yalnızım..yemek yapcam yarın için...

senemcim iyi alışverişler..misafirlerin düşünmesi lazım..ayıp etmişler.
hellom misafir bereketi ile gelirmiş..

renkliatlasım dikkat et kendine az kalmış eşine kavuşmana..kavuşma günü yumurtlama zamanına gelse bari:KK60::KK60::KK60:

minikler iyi gezmeler...bilirim o dedikoduları..sözde bende memleketime gitmek için tayin istemişim:84::84:

chnb ödev için kolay gelsin..özel okullar bazı şeyleri abartıyor..bende bazı şeyleri eşime söylemeden yaparım..kızıp ev ortamının gerilmesindense söylememek daha hayırlı gibi geliyor.

Evet öyle oluyor bazen. Ben uyumluyumdur bu konularda.Eşim de tam tersi. Nedeni sorgular hep...

günaydın ablalarımmmmmmmmmmmmmm:)

ben cumartesi gittim canım doktoruma yine içimi rahatlattı adamcağız konuşmalarıyla usgyle baktı rahim temiz kis falan yok şükür dedi klomen verdi çatlatma iğnesi falan vermicem sana sen doğal yolla hamile kaldın vucudunu yormayalım kolmeni kullan bitince 2 günde bir ilişki ilişki sonrası yarım saat kalkma dedi çok düşünme böle bi amacın yokmuş gibi hareket et şartlandırma kendini olmalı diye bunlar daha çok etkiler seni dedi öyle sohbet ettik aldım klomeni dün başladım hadi hayırlısı diyorum bakalım hayırlı huzurlu mutlu haftalar hepimizeeeee

Hadi hayırlısı olsun tatlım. Klomen işe yarasın inşallah. Bu ay es geçtik...Birkaç kişiden haber alsak bu ay...

slmn alykm kızlar bilgsyrm çıktı servsten şükür nasılsınız kürtaj sonrası ilk reglimi oldm ama biraz yogun geldi bide sancm var normalmi

Normaldir canım. İlk adetten sonra genelde korunulmadı. Korunma verdi mi?

Pileo, gözümüz aydın :) testler güzelmiş.. işe şuanda devam etme kararı aldınız sanırm ?

Nazlım,, sanada gözün aydın.şükür :) inş tez gelsin artık bebek...

Senem, sinua, lonelines, ceza, kıtty, günlük, nuray, chnb, taf, yamateke, adını unttuğum arkadaşlarım :KK43: nasılsınız? haftasonu nasıldı ?

benim monotondu :) evde temizlik yaptım aylardan sonra ilkkez (annemlere yani) ... kitap okudum bitti... ağla ağla öldüm valla :KK43: eşimede baskı yaptım.kas yap arkadaş ben kas istiyorum diye :) çocukta yazık akşama hemen başlamış spora :) nerden geldi bu sevda diyo ? tv den dedim.maşallah dedim surat çirkinsede vücut olunca woooooww dedirtiyolarmış ordan dedim :) tamam ama vücut yaparsam kızlarda baksın kıskanma diyo manyak :))

Canım temizlik vakit alıyor ve yorucu oluyor. Bana zor geliyor. Biz de haftasonu veli toplantısına gittik. Orada Can Dündar'ın Musalla Taşı slaytını izlettiler. Ben de çok ağladım ve sınıftan çıktım. Hala çok etkileniyorum bazı şeylere... Birara bak internette var müzikli...

merhaba arkadaşlar

sizin bu yaşadıgınız durumu bende 2 kere yaşadım 2 kere kürtaj oldum ilkinden sonra bi daha hamile kalamayacagıımı düşündüm ikinci kürtajdan sonrada aynı duygulara kapıldım ama inanın daha kolay hamıle kalıyorsunuz ilk bebegime 10 ay sonra hamile kaldım ama 3 aylıkken kalbi durdu alındı 6 ay korunduk ve 6 ay sonra 2. bebege hamile kaldım oda kimyasal gebelikmiş martta kürtaj oldum ve şu an 9 haftalık hamileyim bu bebegeme 4 ay sonra hamile kaldım hiç korunmadık hemen yapabilirsin dedi dr bizde hemen yaptık:)) inş. bu saglıklı olur allah herkesin gönlüne göre versin bu yazıyı yazdım ümitsizliğe kapılmayın diye hep pozitif düşün ki iyi olsun

Canım geeçmiş olsun, ayrıca gözün aydın. Ben bu konularda biraz daha temkinlilerdenim. Bazen eğer vücutta problem varsa pozitif olmak yetmiyor. Siz neden düşük yaptığınızı öğrendiniz mi? 2 düşük tekrarlayan düşük kategorisine giriyor. Bunun için de pıhtılaşma, bağışıklık ve genetik testleri yaptırılıyor genelde. nEDEN OLDUĞU BELLİ OLDU MU DÜŞÜKLERİNİZİN? sEBEBİ VARSA YENİ GEBELİĞİNİZDE ÖNLEM ALMIŞSINIZDIR...

günaydın canım...demek klomene başladın..bakalım ben neye başlayacağım..önümüzdeki adetin 2. günü gideceğim.anlatırsın ne gib işlemler yaptığını..herhalde bundan sonra yumurtlama takibi yapılacak dimi...
ben kitabı okudum harikaaaaaaaa ama sakın filmini izleme ben merakıma yenik düştüm ve izledim pişman oldum..şimdi serisini okuyacağım...
dersim ingilizce ben boştayım ne güzelmiş böyle ohhh 4. sınıf öğretmeni ollmak

cANIM BU AY OLMASADA SONRAKİ AY OLUR İNŞALLAH. Benim de 3. saatim boştu..

allahım hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle ,gönlümün razı olduğunu hakkımda hayırlı eyle.aminnnn

Amin...

Yazılanları okuyunca şaşırıyorum. Bizim haftada bir ya da en fazla 2 dir. Bir geçen hafta günaşırı istekliydi nasıl olduysa. Ne yediriyorsun eşine?:KK1: Düşüğe normalde neden olmaz eğer rahimağzı yetmezliği varsa ya da lekelenme o zaman yasaklıyor doktorlar canım. Bir yazı paylaşmıştım o yazıda da her günün sperm sayısı ve kalitesini düşürdüğünü yazıyordu. Bir sefer de gün aşırı deneyin bakalım ne olacak? Bir de doktora sor bakalım her gün 2 kere hamile kalmamaya neden oluyor muymuş?

selam kızlar...

baktım kulaklarım çınlıyor gireyim nete beni çağırıyorlar galiba dedim yanılmamışım:))

herkezin iyi olması dileklerimle canlarım başlıyorum....

candaş ve renkliatlas yaa sizinkiler benimkindende çok isteklilermiş diyemeyeceğim sizin nedeniniz belli canlarım ayrılıktan öylelerdir yaa yazık adamlara napsınlar bulamayınca hiç yok buluncada dibine kadar vurmuş adamlar:KK1::KK1: kavuşana kadar idare edin kızlar... geçen benimde açıkcası canım pek istemiyordu neyse eşim baktıki ben malak gibi yatıyorum:KK1::KK1: yaa istemiyormusun dedi bende söyleyemedim sonra anladı tabii yapmadık neyse sonra ben adet oldum:KK1::KK1::KK1: adam bir haftadır beklemedeydi dün dedimki hadımmı edildin ne oldu sana neden dedi dedim hiç yaklaşmıyorsun ee sen en son istemiyodun sonrada adet oldun hala oluyorsun falan diye düşünüyordum yok dedim hadi gel küstünmü yoksa en son isteksiz görünce beni kırılmıştı sonrası güzeldi bide bana diyorki hayatım sen bittin bugün nerdeyse bir hafta sonra iyi dayandı adam:)) üzüldüm yaa bide hergün iyi geceler diyip yatıyordu yaa dedim bu adam böyle değildi meğer bana kırılmış... kızlar yani bende çok istekli değilim ama eşlerimize cevap vermek zorundayız onlar bizi bu konuda anlamasalarda renkliatlas canım benim eşimde seninki gibi hergün yapıyoruz nerdeyse bende diyprumki bebek olmayacak ya sen onu düşünüyorsun diye olmuyor diyo:)) oda suçu bana atıyor yani....

yaa çok konuşasın var ama kızım durmuyor parka çıkarayım gelince yine yazarım kızlar öpüldünüz...son birşey üzmeyin eşlerinizi numara yapın ama es geçmeyin onlar bizim varımız yoğumuz:))

Kırılmış demek eşin. Dediğin doğru bazen isteksiz olunca dönüyoruz sırtımızı aslında dediğin gibi yapmamak lazım...

opik pek ateşlenmiş hayırdır hatunlar çocuklar var burda:)

böle muhabbetler açılmışken benimde bişi anlatasım geldi bi gün eşimin annesi telefon etti akşam 8 e doğru oğlum biz size gelces evdemisiniz günlerden cumartesi ertesi gün tatil e napılır sabaha kadar dans:)neyse ben sinir oldum tabi hafta sonu oturmaya gelcekler diye onların gelmeleri 9 u bulurdu kesin ben 9 a 10 kala falan kocacımın yanına gittim öptüm kokladım fitili ateşledim neyse sevgili kayınvalidemler maaile teşrif etti bizimkinin surat kızarmış biçimde sürekli mutfağa gelip laf söleyip duruyo aaa bi baktım benim sevgili kocacıım 10 da uyuklamaya esnemeye başladı annesi uykunmu var oğlum dedi el cevap

evet anne çok yorgunum midem çok ağrıyo uykum var gözlerim kapanıyo hasta olcam heralde sonra canım erkek tarafı 22.15 sularında evimizden ayrıldılar e bizde yatıp uyumadık tabi:)

ayyyy ben kötü bi gelinimm dimiiii
zekisin bence :)) taktikleri senden almak lazım dmekki :)
Canım temizlik vakit alıyor ve yorucu oluyor. Bana zor geliyor. Biz de haftasonu veli toplantısına gittik. Orada Can Dündar'ın Musalla Taşı slaytını izlettiler. Ben de çok ağladım ve sınıftan çıktım. Hala çok etkileniyorum bazı şeylere... Birara bak internette var müzikli...

bende bakayım.bende etkilenirim mutlaka .. off burdan video izleyemiyorum ama sinir oluyorum sanırım format vakti geldi .... nasıldı toplantınız ?

X