yumurtlama döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kiz mi erkek mi

yumurtala döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kizmi,erkekmi?

• erkek

OY: 71 58,2%
  • kiz

OY: 51 41,8%

• Ankete Katılan
    122
ankate bakilirsa bu yöntemde yari yariya olmus.en iyisini rabbim biliyor hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallahh

esra beebgin cinsiyetni neye benzetti canim tahmin ettigi ne??
bende yum günü tek iliskiden hamis kaldim.bakalim rabim ne nasip etcek

feyzacım kimselere söylemedik eşimle ben biliyorum tek benzettiği için.erkeğe benzetti 3 testte söyledim dedi dur bakalım biz denedik taktir allahım.

feyzacım kimselere söylemedik eşimle ben biliyorum tek benzettiği için.erkeğe benzetti 3 testte söyledim dedi dur bakalım biz denedik taktir allahım.
insallah rabbim muradini versin canim
benim ilk oglumda 11+2 haftalikti doktor erkek dedi
ve dogru cikti canim.erkek olunca erken belli oluyor yanilma olmamistir am kimseye dememekde haklisin kesinlessin sonra dersin.insallah saglikli birsekilde alirsin.
canim bir soru mdaha olacak.sen ovulosyon günü yaptim diyorsun ya ilk gittiginde doktor gec döllenme olmus falan dedi mi yda sata göre ayni mi gitti senin??

amin canım teşekürler inş. seninde gönlüne göre versin.cevremde erkege benziyo deyip erkek olan akrabam ve arkadaşım çok ama yinede tedbir.canım ben 5 gün adet gecikmesiyle gitttim dr. kan tahlili verdim.ultrasonda baktı kese oluşmuş ama 20 25 günlük dedi yani saydım yumurtlama gününde tam denk geliyor.geç döllenme demedi ama yumurtlama günü olduğunu bildi adet tarihimle aynı olsaydı 4haftalık derdi kısmet artık kız erkek fark etmez sağlıklı olsunda.

kızlar bugün dr. gittim 17 haftalığım.bebeğimin cinsiyeti kesinleşti.oğluşum oluyo. inş. sağlıklı dünyamıza gelir.noniş, karabiber sizlerede nasip etsin sağlıklı oğluşlar.

kızlar bugün dr. gittim 17 haftalığım.bebeğimin cinsiyeti kesinleşti.oğluşum oluyo. inş. sağlıklı dünyamıza gelir.noniş, karabiber sizlerede nasip etsin sağlıklı oğluşlar.

teşekkür ederim canım çok sevindim gözün aydın olsun::))))))Allah bize de nasib eder inşallah...

çok sağol canım.sağlıklı doğar inşallah. en yakışıklı ve en yaramazından sana versin inşallah güzel allahım amin.

Merhaba bende ard arda 2 ay klomen ve Çatlatma ıĞnesıyle 36.saatte ılıŞkı oldu yanı yumurtlama gÜnÜ fakat hamıle kalamadım.bır rahatsızlıĞım yok.bu ay ara verdım nısanda bır daha denıycem bır kızım var saĞlıklı hayırlı bır oĞlu olsun ıstıyorum.bÖyle denemek gÜnahmı acaba ben sadece Şansımı arttırmak ıstıyorum.sızce yıne klomen ve Çatlatma ıĞnesını denıyımmı kızlar lÜtfen cevaplarınızı beklıyorum

bence günah degildir.biz bildigimiz yöntemlerle tedbirimizi alıyoruz takdiri Allaha bırakıyoruz
bu sadece bebek cinsiyeti için gecerli degil.güncel yaşantımızdada bunu yapmıyormuyuz.yerimizde oturup Allahın dedigi olurmu diyoruzz

Merhaba bende ard arda 2 ay klomen ve Çatlatma İĞnesİyle 36.saatte İlİŞkİ oldu yanİ yumurtlama gÜnÜ fakat hamİle kalamadım.bİr rahatsızlıĞım yok.bu ay ara verdİm nİsanda bİr daha denİycem bİr kızım var saĞlıklı hayırlı bİr oĞlu olsun İstİyorum.bÖyle denemek gÜnahmı acaba ben sadece Şansımı arttırmak İstİyorum.sİzce yİne klomen ve Çatlatma İĞnesİnİ denİyİmmİ kızlar lÜtfen cevaplarınızı beklİyorum

merhaba canım,umarım bu yöntemleri deneyerek bir oğlun olur:))))bu yöntemlerin günah olduğunu sanmıyorum,insanlar var oldukça böyle yöntemler mutlaka olmuş yeni birşey değil,öte yandan tüp bebek yaptıranları düşünsene durup bekleyerek bebişleri olmuyor, ancak müdahale ile oluyor o zaman onların ki daha büyük bir günah bizimki masum kalır yani:::))))))))))

klomen ve çatlatma iğnesiyle 37.saat ilişki bu ay oldu. hamilemiyim bilmiyorum.belli olunca yazarım

arkadaşlar bizde cocuk çalışmalarına başladık bu ilk denememizdi ve adetten 2 sonra oldu daha önce niyetim olmadığı için hiç araştırmadım birden karar verdik yani yumurtlama dönemi v.s hiç bilgim yoktu ama burda okuduklarımdan anladığım kadarıyla bizim kız çoçuğu muzun olma ihtimalimi var kız cocuk istiyorum inş öyledir

X