GEBELİKTE CİNSİYET PLANLAMA

egeligelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
1
0
25
Merhaba, öncelikle her annenin rabbinden dilediği şeyi bende diliyorum ve önce evladımın sağlıklı sıhhatli, vatanına hayırlı, Allah korkusu olan güzel bir bebek olmasını istiyorum. Ama ondan ayakkabınızın bağcığını bile isteyin, onun hikmeti sonsuzdur dediğimiz Rabbimden de gönlümden geçeni, erkek bebeği diliyorum. Tüm annelerin, anne adaylarının ve gebelik isteyen herkesin Allah gönlüne göre versin.
Size sorum alkali su, protein bazlı beslenme ya da ovulasyon testlerinin piklerini takip ettiğimiz o yöntemlerin dışında ne denediniz ve başarıya ulaştınız merak ediyorum. Her kadının adet döngüsü ve yumurtlama günü elbet farklıdır fakat erkek bebek için yumurtlamanın pik olduğu gün değerlendirilmeli diye biliyorum ve bunun içinde ovulasyon testlerinin önemi çok fazla. Hangi markayı kullandınız, doktorunuzun önerileri var mıydı, ya da beslenme alışkanlığınız nelerdi. Ben şunları uyguladım belki bunlarında etkisi vardır diyebileceğiniz ve benimle paylaşabileceğiniz durumlar nelerdir, önce Allahtan nasip etmesini sonra sizden birkaç ipucuyla vesile olmanızı istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim, beni anlayan bir çok kişinin olacağını biliyorum..

X