Saç Rengi ve Saç Boyama sarı saçlarımı kızıl yaptım pişmanım..............

selinay2002

Boy:1.65Başlangıç78güncel72.1hedef 60
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
4.105
668
röfleli güzel saçlarıma kıydım ne yapabilirim eski halime dönmek için önerisi olan varmı kızlar..............................

aynı hatayı bende yaptım kafamı taşlara vuruyorum 2 senedir ben çikolata kahveye boyatmıştım o haldeyken dönemedim alttaki röfleli yerler uzamadan yapılmaz yanar dediler yapmadılar benimde çok sık röfleydi 6 ay bekledim ama yabancı biriyle yaşıyo gibi oldum alışamadım ağla ağla mahvoldum...2 defa açtırmaya çalıştım cayır cayır yandı...2. açtırmayı 1 hafta önce yaptım zaten bitti saçlarım nasıl bişi bu ya dönemiyosun canım tamamen uzaması gerek kestirerek kurtulabiliyosun kuaför yaparım dersede inanma para için yaktılar saçlarımı okadarda heveslenmiştim şuan berbat bi halde hiççç kurcalama benden tavsiye mecburen idare edicen...

sarı röfleli saçlarımdsan sıkılıp bakır yaptım sonuç ilk yıkamada hüsran bakır bakırlıktan çıktı sonra kahveye boyattım zamanla açıldı altta röfle üstte koyu kahve iğrençti şuan saçlarımı kısa küt gibi kestirdim renk renk görünmesinden sıkıldım ve yıprandılar sonuç hala sarı istiorum yakında tekrar yaptırıcam alttaki saçların gitmesi gerek malesef :)

geçmiş olsun cnm aynı hatayı bende yaptım kızıldan kurtulmak çok zor ne renk boyasan akıo hemen kızıllar çıkıo rengarenk saçların oluyo kabus gibi en sonunda sinir oldum siyaha boyadım şimdi hiç deilse her yıkamadan sonra akan boyaların altından ben burdayım dien kızllarım yok :)

ay kızlar inanmıyorum ya hiç çaresi yok yani
beyaz sabun akıtıyomuş bide onu deneyeceğim

bende aynı hatayı yapmıştım maalesef kafamı vura vura ankarada dağ taş kalmadı valla :sinifsinif:
ama sonra da kızıl kahveye daha sonra ondan kahveye sonrada giderek açtırark karamele sonrada kumrala boyatmıştım kumrallıda 1,2 sene kullandım bu sene nisan sonundada dayanamayıp tekrardan röfle yaptırdım şimdi halimden gayet memnunum tabii bu kadar yaptırdıım saç boyaları saçımı çok yıprattı ve ben geçen sene baya kısa kestirdim bu yüzden ama bu sene tekrardan uzatmaya başladım benden sana tavsiye ara renklere boyatarak kızıldan kurtulabilirsin... çok geçmiş olsun canım opuyorumnanaktan

sağolun kızlar 1 yıl çok uzun ya nasıl yapıyoruz bu hatayı bilmeme valla çççççççççççççççççççç

nasıl olur bilmiyorum ama bi fikir geldi aklıma. önce siyaha boyatsan onun üstüne röfle attırsan nasıl olur? ama belli zaman aralıklarıyla, üst üste olsa yanar.

şu an saçınla sakın oynama. işlem yaptırırsan yanar saçın. uzamasıda uzun zaman alır.

kahvecim siyah tamam ama açılacak yerler paketlenip kalacak. sonra açılacak. ama siyahı açmak zor olur. ne kadar sık röfle istiyorsa baştan onu ayırtacak. ama bunun için zamanı var. siyahı açmak kızıldan daha zor.
kendi saç rengin nasıl?

canım saçınla bence de sakın oynama biraz boyasını akıt mesela beyaz sabun ve kabartma tozlu su ile ciddi şekilde akıyor,sonra boyat..benim saçlarımda yalnışlıkla kızıl oldu 15 gün boyunce beyaz sabun ve kabartma tozu ile akıttıp röfle yaptırdım karamel üstüne..ama hemen yapma sakııınnn!! oreal sürme sürdürme mahfolur ...opuyorumnanaktan

kahvecim siyah tamam ama açılacak yerler paketlenip kalacak. sonra açılacak. ama siyahı açmak zor olur. ne kadar sık röfle istiyorsa baştan onu ayırtacak. ama bunun için zamanı var. siyahı açmak kızıldan daha zor.
kendi saç rengin nasıl?

öyle olmaz mı diyosun tüh yaa mafoldumben
bende röfleden kızıla döndüm de sarı saçlarıma kavuşmak için böyle yaparım diye düşünüyodum.
bi zamanlar siyah boya üstüne röfle yaptırmıştım süper olmuştu.

öyle olmaz mı diyosun tüh yaa mafoldumben
bende röfleden kızıla döndüm de sarı saçlarıma kavuşmak için böyle yaparım diye düşünüyodum.
bi zamanlar siyah boya üstüne röfle yaptırmıştım süper olmuştu.

hadi yaaaaaaaa! valla kuaförün çok becerikliymiş ozaman siyah olunca kuaförler elini bile sürmüyo bildiğim sen şanslıymışsın...ben bıraktım artık röfle işine 2-3 yıl veda ettim yoksa kel kalıcam kuaför kel kalmayımı böyle dolaşmayımı tercih edersin diyince napim:gitme:

hadi yaaaaaaaa! valla kuaförün çok becerikliymiş ozaman siyah olunca kuaförler elini bile sürmüyo bildiğim sen şanslıymışsın...ben bıraktım artık röfle işine 2-3 yıl veda ettim yoksa kel kalıcam kuaför kel kalmayımı böyle dolaşmayımı tercih edersin diyince napim:gitme:

kolestonun koyu kahvesi mavi siyah çıkıyor belki bilirsindir. bunun üstüne platinin bi ton koyusu bi röfle yapmıştı. harika bi şey olmuştu yanmamıştı da. ama bikaç ay aralıkla yaptırmıştım. yanmamıştı hiç. şimdi kızıl yakıştı bana ama sarı seviyorum ben. napıcam bilmem. konu sahibi arkadaşla aynı detten muzdaribim yani.

canım saçlarını küllü kumral tonlarına boyaya boyaya kızıldan kurtulabilirsin..ama zamanla olur bu..açtırma işlemini de kumral tonu iyice oturunca yaptırabilirsin..hem aradan bikaç ay geçmiş olur ve saçın çok yıpranmaz..ya da bi seçenek daha var..çok açık bi sarıya boya saçlarını, turuncu gibi bişi olur muhtemelen ama bayaa açmış olursun rengini..onun üstüne açık küllü kumral boya..bunu da bikaç kere yap, ancak oturur renk..ama sonuçta çok da koyu renge boyamadan kızıldan kurtulmuş olursun...

bişi daha var..eğer sarıya boyayarak açmayı düşünüyosan diplere en son sürmelisin boyayı..yoksa diplerin çok açılır, uçların koyu kalır..yine de bu riskli bi yöntem..sen en iyisi direkt küllü kumrallarla kurtul kızıldan...dediğim gibi tamamen kurtulunca da sarıya dönüş yaparsın...

sakın saçına boya vurma ne kadar boya katı artarsa sarıya dönmen zorlaşır benımde kızıldı diplerimden bir karışdan azdı akmışdı profesyonel bir yerde açtırdım sonra karamel bakır arası bir renk attırdım biraz yıprandı bi dört ay sonra sarıya döneyim deriken sarı oldum ama saçlarım çok kırıldı kopuodu resmen...bence sacını dinlendire dinlendire dewam et boyama işlemine... ben akıllandım artık ama biz kadınlar dayanamıyoruz belirgin değişiklikler arıyoruz çoğu zaman...:1no2:

Son düzenleme:
sağolun kızlar yaaaaaaaaaaaaaa...................

bu karbonat nasıl kullanılıyoı...........................

X