gebeilk var ama çoçuk ultrasonda görünmüyor

walla kardes ben dış gebelikden korkuyordum sende mol gebelik olabilir demişsin şimdi aklıma birde mol gebelik takılacak ne yapacam bilmiyorum

walla kardes ben dış gebelikden korkuyordum sende mol gebelik olabilir demişsin şimdi aklıma birde mol gebelik takılacak ne yapacam bilmiyorum

ben bir ihtimal olarak söyledim aklınız karışmasın lütfen. dr a hatırlatın o ihtimalide göz önünde bulundursun. bu bekleyişin ne demek olduğunu biliyorum. 10. hafta sonunda herşey belli oluyor. kimi bebekler nadir de olsa 8-9 a kadar gözükmüyormuş. demem o ki kaçıncı haftanız olduğunu bilmiyorum ama 10 hafta sonunda herşey belli olur. nasipse bebeğiniz gözükür değilse Allah hayırlısını versin. bir kayıptan sonra benim şimdi gül yüzlü bir kızım var...

arkadaş bana yardım etdin başınızda yada basakasında böyle birsey duyan yazarmı ben gebeklik tersdi yapdırdım gebeklik çıkdı ama bebeğimi ultrasonda göremiyorlar benide çok korkutuyorlar dış gebelik olur diye lütfen yardım edin şimdiden tşk ederim :1no2:

merhaba, bundan 1,5 sene önce benimde başıma böyle bir olay geldi ve hamilelik kesesi vardı ama bebek yoktu maalesef :1no2: sonra kürtaj olmak durumunda kalmıştım. Ama sen acaba kaç haftalıksın 5-6 hafta olmadan bebeği zaten göremiyorlar , en önemlis bu....

kızlar ben en son 26.09.09 hasta oldum geçende devlet hastanesindeki doktor sordu söyledim bana 3 yada 4 haftalık gebe olabillirsin dedi birde benim abimin nişanı vardı k.maraş gitmişdim eşimde ist çalışıyordu 14.10.09 gitdim bir aydan fazla kaldım sonra ist geldim doktora gitdim bana 3 yada 4 haftalık gebe olabilirsin diyor bu nasıl oluyor anlamadım

siz bu duruma göre 12 haftalık hamile görünüyorsunuz eğer SAT tarihiniz doğru ise en fazla iki haftalık yanılma payı olur ona görede 10 haftalık olabilir 3-4 mümkün değil. eğer dr a eylül yerine ekim demediyseniz...

son adet tarihim dogru çünkü her ay yazarım ben birde doktor bir defa sormadıki kaç defa sordu aynısını dedim zaten doktorda pek kafam birsey almadı dogru düzgün bir doktor arıyorum bakalım inş bulurum

doktor arıyorsan sana yakınsa eğer ıncirli Ethica Ali Paşa Oskay'ı öneririm benimde doktorum,harika bir insan,muayneler en az 40 dakika sürüyor,her soru ve sorununla ilgileniyor,çok rahat ve insana kendini çok rahat hissettiriyor...benimde bebeğim başta ultrasonda görülmedi,bende dış gebelikte korkmuştum döllenmen geç olmuştur üzülme sakın, hamile olduğumu öğrendikten 9 gün sonra kesesi görüldü, işallah hayırlı haberlerini duyarız

doktor arıyorsan sana yakınsa eğer İncirli Ethica Ali Paşa Oskay'ı öneririm benimde doktorum,harika bir insan,muayneler en az 40 dakika sürüyor,her soru ve sorununla ilgileniyor,çok rahat ve insana kendini çok rahat hissettiriyor...benimde bebeğim başta ultrasonda görülmedi,bende dış gebelikte korkmuştum döllenmen geç olmuştur üzülme sakın, hamile olduğumu öğrendikten 9 gün sonra kesesi görüldü, işallah hayırlı haberlerini duyarız

saolsın kardes doktor tavsiyen için tşk ederim zaten doktorda iyi yada kötü bir haber alırsam yazarım ama inş iyi haber alırım senağlama

siz bu duruma göre 12 haftalık hamile görünüyorsunuz eğer SAT tarihiniz doğru ise en fazla iki haftalık yanılma payı olur ona görede 10 haftalık olabilir 3-4 mümkün değil. eğer dr a eylül yerine ekim demediyseniz...

yok canım ya kaç defa sordu bende hep aynı seyi soyledim zaten ekimde k.maraş gitmişdim bir ayda fazla kaldım

merhaba, bundan 1,5 sene önce benimde başıma böyle bir olay geldi ve hamilelik kesesi vardı ama bebek yoktu maalesef :1no2: sonra kürtaj olmak durumunda kalmıştım. Ama sen acaba kaç haftalıksın 5-6 hafta olmadan bebeği zaten göremiyorlar , en önemlis bu....

kardes benim en son adet tarihim 26.09.09 onda sonra adet olmadım ama iki defa kanama oldu sonra tekrar kandan gebelik testi yapdırdım 212 çıkdı onda sonra ki 606 daha sonra ki 1707 çıkdı bunlar kanam oldukdan sonra yapdırdım birde bende kesede bebekde görünmüyor offfff senağlama

arkadaş bana yardım etdin başınızda yada basakasında böyle birsey duyan yazarmı ben gebeklik tersdi yapdırdım gebeklik çıkdı ama bebeğimi ultrasonda göremiyorlar benide çok korkutuyorlar dış gebelik olur diye lütfen yardım edin şimdiden tşk ederim :1no2:

canım benim aynısı benimde başıma geldi evde test yaptımpozitif çıktı doktora gittim çocuk yok dış gebelik bu 3 günm sonra gel alalım dediler ben hemen başka doktora gittim yapılan vajinal muayenede kuzum gözüktü doktor bebeğin yerinde merak etme dedi...şimdi uzun ömürlü olsun 2 yaşında kızım var...bence sende hemen başka doktora git...

canım bence beta hcg ölçtür yani kanda hamilelik değeri 48 saat sonra birdaha ölçtür çift katlıyormu dış gebelikde değerler düzenli artmaz ve lekelenme başlar genelde kanama başlar dış gebelikde beta hcg düşük olur az artar mol gebelikde tam tersi çok yüksek olur doktorun bunları yaptırmadımı hiç beta hcg ölçtürmedimi çift katlayıp katlamadığına bakmadımı eğer bunları yapmadıysa bence doktorunu değiştir belkide yeni bir gebelikdir henüz kese görünmemişdir bence işinin ehli bir doktora git

canım benim aynısı benimde başıma geldi evde test yaptımpozitif çıktı doktora gittim çocuk yok dış gebelik bu 3 günm sonra gel alalım dediler ben hemen başka doktora gittim yapılan vajinal muayenede kuzum gözüktü doktor bebeğin yerinde merak etme dedi...şimdi uzun ömürlü olsun 2 yaşında kızım var...bence sende hemen başka doktora git...

kardes beni devlet hastanesin doktoru şişli betemar gönderdi orda transvaginal usg bakdı altan ve ne keseyi nede bebeği gördü sadece sağ yumurtalıkda birsey var ama hareket etmiyor dedi sonuçlara kendi doktorum bakdı oda birsey anlamadı ve bana üstü bakalı bir sekilde özele gitdedi ve hcg degerlerim

10.11.09 beta 192 ilk

17.11.09 beta 212 ikinci

24.11.09 beta 606 üçüncü

04.12.09 beta 1789 buda sonuncu

canım bence beta hcg ölçtür yani kanda hamilelik değeri 48 saat sonra birdaha ölçtür çift katlıyormu dış gebelikde değerler düzenli artmaz ve lekelenme başlar genelde kanama başlar dış gebelikde beta hcg düşük olur az artar mol gebelikde tam tersi çok yüksek olur doktorun bunları yaptırmadımı hiç beta hcg ölçtürmedimi çift katlayıp katlamadığına bakmadımı eğer bunları yapmadıysa bence doktorunu değiştir belkide yeni bir gebelikdir henüz kese görünmemişdir bence işinin ehli bir doktora git

kardes benim beta sonuçlarım şimdi bendeki ne gebelik oluyor ?

10.11.09 beta 192 ilk

17.11.09 beta 212 ikinci

24.11.09 beta 606 üçüncü

04.12.09 beta 1789 buda sonuncu

canım seni üzmek istemem ama sağlıklı bir hamilelik değerleri değil bu dış gebelikde olabilir kimyasal gebelik olsa değer düşerdi banada bu değerler dış gebelik artışlarına benziyor ben dış gebelik geçirdiğim için azdan çokdan anlayabiliyorum benim değerlerimde benzer şekillerde artmışdı peki lekelenme varmı kanama hiç olmadımı bende olmuşdu ama olmadığı durumlarda olabilirmiş.Birde dış gebelik çok kolay teşhis edilebilen birşey değil şak diye bu dış gebelik diyemiyorlar çünkü tüpde görebilmeleri için beta hcg nin daha yükselmesi gerekiyor ama senin bu durumda beklemen risk aslında tüpün patlasa iç kanama yapsa tüpünde tehlikeye girer senin hayatında amacım seni korkutmak değil ama çok rahat bir şekilde beklememen gerekiyor zaman kaybetmemek lazım böyle durumlarda.Ben ameliyat olmamışdım iki doz kemoterapide kullanılan bir ilaçla gebelik ürününü öldürmüşlerdi beta hcg düşmeye başlamışdı benimde bir türlü emin olamamışlardı rahimde kese yok düzensiz artan bir beta hcg en sonunda emin olmak için rahim içine kürtaj yapılıp çıkan şeyleri patolojiye gönderip pataloji sonucundada rahimden çıkanların gebelik ürünü olmadığı anlaşılınca zaten geriye dış gebelikden başka bir olasilik kalmayınca iki doz kemoterapide kullanılan ilacı iğne olarak vurmuşlardı yavaş yavaş düşmüşdü sonlanmışdı hamilelik vucut kanamayla dışarı atıyor sonra zaten

Ama mol gebelik değil kesinlikle aslında mol gebelik dış gebelikdende tehlikeli bir şey mol gebelik olmasın daha iyi bence

Ama mol gebelik değil kesinlikle aslında mol gebelik dış gebelikdende tehlikeli bir şey mol gebelik olmasın daha iyi bence

kardes saolsın yazdıkların için inan var ya hamile oldugum gunden beri çok kötüyüm çünkü bir türlü dogru düzgün birsey demedi doktor ne dış gebelik diyor nede bebek görünüyor sadece doktor tek birsey diyor belki küçük onun için görünmüyor geç döllenme olmuşdur dedi ama benim içim hiç rahat değil bakılım pazartesi ne diyecek doktor offf bir belli olsa içim rahatlayacak

canım seni üzmek istemem ama sağlıklı bir hamilelik değerleri değil bu dış gebelikde olabilir kimyasal gebelik olsa değer düşerdi banada bu değerler dış gebelik artışlarına benziyor ben dış gebelik geçirdiğim için azdan çokdan anlayabiliyorum benim değerlerimde benzer şekillerde artmışdı peki lekelenme varmı kanama hiç olmadımı bende olmuşdu ama olmadığı durumlarda olabilirmiş.Birde dış gebelik çok kolay teşhis edilebilen birşey değil şak diye bu dış gebelik diyemiyorlar çünkü tüpde görebilmeleri için beta hcg nin daha yükselmesi gerekiyor ama senin bu durumda beklemen risk aslında tüpün patlasa iç kanama yapsa tüpünde tehlikeye girer senin hayatında amacım seni korkutmak değil ama çok rahat bir şekilde beklememen gerekiyor zaman kaybetmemek lazım böyle durumlarda.Ben ameliyat olmamışdım iki doz kemoterapide kullanılan bir ilaçla gebelik ürününü öldürmüşlerdi beta hcg düşmeye başlamışdı benimde bir türlü emin olamamışlardı rahimde kese yok düzensiz artan bir beta hcg en sonunda emin olmak için rahim içine kürtaj yapılıp çıkan şeyleri patolojiye gönderip pataloji sonucundada rahimden çıkanların gebelik ürünü olmadığı anlaşılınca zaten geriye dış gebelikden başka bir olasilik kalmayınca iki doz kemoterapide kullanılan ilacı iğne olarak vurmuşlardı yavaş yavaş düşmüşdü sonlanmışdı hamilelik vucut kanamayla dışarı atıyor sonra zaten

iki defa kanama oldu ama kan tahlili gene yüksek çıkdı

Canım kanamanın olması kan değerini düşürten birşey değil zaten dış gebelikde kanama olur bende hep kanama vardı lekelenme şeklinde.Ne diyeyim inşallah biz yanılıyoruzdurda normal gebelik çıkar ama dış gebeliksede üzülme benim dış gebelik sonlandıkdan 4 ay sonra hamile kaldım şimdi 11 aylık bir kızım var unutuluyor o günler gelip geçiyor kalbini ferah tut

mol gebelik sanıldığı kadar tehlikeli değil sadece bilgi olsun diye söylüyorum....ama ne olursa olsun ihmal etmeyin....

X