oğlum beni sevmiyor mu?

angeldust

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
65
0
43
merhaba kızlar;benim sorunum 10 aylık olan oğlum sürekli babasını ve beni ittiriyor kesinlikle bana düşkün değil babasına da düşkün değil bağımsız bir bebek ama anlamıyorum ''anneci bu bizim oğlan'' diye yakınan arkadaşlarım var ve ben çok üzülüyorum bu duruma oğlumuza şimdiye kadar bir kez bile sesimizi yükseltmedik çok hareketli bir bebek başka kimsenin kucağında da durmuyor acaba sebep nedir bileniniz ya da aynı durumu yaşayananız varsa paylaşırsanız çok sevinirim... emzirmenin bebekle aanneyi bağladığı söyleniyor 10 aydır da emziriyorum ama memeye de düşkün değil zorla öpmek zorla herşey zorla çok üzülüyorum çokkkk acaba bu durum geçici midir? ya da ne hata yapıyorum?????

dediğin gibi bağımsız olmayı seviyor demekki, sanmam sevmediğini, olur mu öyleşey, birdedönem dönem bebekler değişiyor, bizimki babacı, ama söylemesi ayıp biryeri sıkışınca annem deyip sarılyooo, yanii işi düşünce anneci,,,tabi dönem dönem değiştiği oluyor

Canım hiç sevmezmi anneciğini mutlaka seviyordur belki dediğin gibi sıkıntıya gelemıyordur mesela benim eşimde öpünce ağlarmış kimseye öptürmezmiş biraz büyüyüncede silermiş biri öpünce yada yıkarmış:)Geçicidir canım sakın üzülme seni sevmicek bebişinde kimi sevcek annesi..Allah ayırmasın..

yok canımya öyle düşünme bencer bu birazda karakteristik sanırım benim kızlasrımın ikiside mıncık mıncık bebekliğinden beri öpülmeyi sevilmeyi çok hazeder büyük kızım 13 yaşında hala daha kucağıma oturur beni sever ben onu öperim kızım yanıma otur öyle seveyim kocaman oldun artık derim yaa anne ben evlenipop gitsemde senin yine kucağına otururum birbirimize sarılıp öpmemeiz için der küçük kızım 10 aylık oda aynı mıncık mıncığız kucağımızda top gibi hoplar durur kaka yaptımı paçama sarılır acıktımı gelşir göğüslerime yapışıp kafasını göğsüme gömer yüzümü sever ama ablamın 2 buçu yaşında kızı var doğduğundan beri kucak sevmez ablam annesi iken artık dayanamaz en sonunda kucağına kıstırıp ağlata ağlata öper sever bırakır sinir oluyorum der her zaman şöyle senin gibi sarılıp doya doya öpüp sarılamıyorum şu çocuğa der bence öyle düşünüpte üzme kendini bir bebek annesini babasını sevmezmi hiç?belkide bebeğinin sevgi dili farklıdır dokunularak değilde belki sevgisini başka şekillerde alıp vermekten hoşlanıyordur büyüdükçe bunu daha iyi anlatacaktır sana emin ol bu şekilde düşünüpte kendinide sıkıp üzme canım..

yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize...evet haklısınız aslında karakteri bu galiba ama çok üzülüyorum işte düşkün olsun istiyorum bana umarım ileride olur... bu arada beg arkadaşım maşallah kızlarına ne şanslısın işte ikranın resimlerini gördüm çok güzel çok büyünce çok canlar yakıcak...

yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize...evet haklısınız aslında karakteri bu galiba ama çok üzülüyorum işte düşkün olsun istiyorum bana umarım ileride olur... bu arada beg arkadaşım maşallah kızlarına ne şanslısın işte ikranın resimlerini gördüm çok güzel çok büyünce çok canlar yakıcak...
saol canım bebeklerinizin cicileriyle resimlerini ekleyelim bölümündede büyük kızımın resmi var ikisi birbirine pek benzemezler büyük kızımda aynı sibel can a benziyor mavi gözlü ve sarışın ikiside çok cana yakın ama ben hakikaten bu durumun karakteristik olduğuna çok inanıyorum bende 5 sevgi dili diye bir kitap var insanlar sevgisini 5 grupta anlattığını dile getiren bir kitap medela bazı çocuklar<za hediye alıp verdiğinde yada onlar aldığında sevgisini anlatırmış kimi insanlar dukunarak sarılarak anlatırmış kimide sözel olarak v.s o m yüzdende oğlun biraz daha büyüsün oda sana sevgisini bir şekilde belli edecektir emin ol.

bizimkide babaya çok düşkün ben hiç umrunda değilim
haftada 1 dedsini görür
onunda kucağındayken kimeye gitmez benden kim istese uçar
daha çok küçükler üzülme canım

benle hiç işi yok benim oğlanın da...ama ne yapsın bütün gün benle..sıkıntı basıyordur çocuğa..akşam babasına uçuyor resmen...sonra ondan da sıkılıyor...kova bebekleri bunlar canları neyi ne zaman isterse...

kardelende düşkün değil bana hiçte olmadı babasına aşık
ayline katılıyorum kova burcu bebekleri için herkes anne herkes baba
bütün insanlarla anlaşabilirlermiş

evet kesinlikle kova burcu bebekleri öel şekil a daki benim oğlan kime versen gidiyo hemde güle güle heç umru bilem değil valla aman kızlar işe bide iyi tarafından bakın işiniz falan olduğunda en aızndan yakınıznıdaki biri oaylar sever sizde rahat edresiniz yada bakıcıya yda bebeğini başkasına bırkamak zorunda olan anneler açısından şanslıyız en azından arkamızdan ağlamazlar

valla ben memnunum bu durumundan oğluşun...kimseyi yadırgamıyor, yabancılamıyor...güler yüzlü de bir bebek...dünyanın bin türlü hali var..anne hep yanında olamazsa ne olcak?? en azından kendi kendine yetebilecek çocuklar olacak bunlar...inşallah tabi...daha eni topu 10 aylıklar....10 kere huy değiştirir bunlar...

valla ben memnunum bu durumundan oğluşun...kimseyi yadırgamıyor, yabancılamıyor...güler yüzlü de bir bebek...dünyanın bin türlü hali var..anne hep yanında olamazsa ne olcak?? en azından kendi kendine yetebilecek çocuklar olacak bunlar...inşallah tabi...daha eni topu 10 aylıklar....10 kere huy değiştirir bunlar...

aslında evet benim oğlumda kimseyi yadırgamıyor ancak henüz 10 aylık ve anne çocuğu oldukları için düşkün olan bebeklere de özenmiyor değilim...kendine yetebilicek çocuk olmalarını kestirmek şimdiden zor düşkünlükleriyle bunu bağdaştırabilmek ise güç...ama napalım kova burcu bebeği bunlar hakkikaten kpır kıpır bağımsızlar...çok düşkünlüğü bıraktım azıcık göğsüme yatsa sakince ya da ne biliyim öpünce ittirmese benim derdim bunlar :KK43: ama hepinize ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM yalnız olmadığımı bilemk içime su serpti...

aslında evet benim oğlumda kimseyi yadırgamıyor ancak henüz 10 aylık ve anne çocuğu oldukları için düşkün olan bebeklere de özenmiyor değilim...kendine yetebilicek çocuk olmalarını kestirmek şimdiden zor düşkünlükleriyle bunu bağdaştırabilmek ise güç...ama napalım kova burcu bebeği bunlar hakkikaten kpır kıpır bağımsızlar...çok düşkünlüğü bıraktım azıcık göğsüme yatsa sakince ya da ne biliyim öpünce ittirmese benim derdim bunlar :KK43: ama hepinize ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM yalnız olmadığımı bilemk içime su serpti...

hayatım elbette yalnız değilsin...ben kendimden biliyorum..benimde öyle ahım şahım düşkünlüğüm yokmuş...ve her yaş döneminde de gücümün yettiği her işi kendi kendime başardım...bağımsız ruhlu çocuklar böyle oluyor...yardım istemez, müdahale istemez, yalap şalap öpülmek istemez, vıcık vıcık ilişki istemez, dene-yanıl yöntemini benimser...ben yeri geldi bir ameliyata kimseye haber vermeden gittiğimi bilirim..bir başıma...yorgun ama kendi kendine başarmış olmanın getirdiği dingin ve zafer dolu bir ruh hali oluyor bu tip insanlarda...sanırım bu tip bebeklerinde gelecekleri böyle olacak..mesela benim eşim daha bebekken ailesine çok düşkünmüş hala öyle...hep yanında insan istermiş...hala öyle..bir problemi olduğu zaman hala grup halinde çözmek ister...kendi fikrinin yanında 100 kişiye daha sorar...bende tek tabanca ne karar verdiysem onu uygularım...zıt kutuplar hikayesi sanırım:)))) zaten uzmanlarda hep söylüyor bağlılıkla bağımlılığı birbirine karıştırmayın diyor...nice anneler görüyoruz çocukları 30-40 yaşlarına gelmişler ama o anneler hala o çocukları doğuramamışlar psikolojik olarak diyorlar...hala içinde kordon bağı ile kendisine bağlı zannediyor diyorlar...bu durum çocuk içinde çok yük oluyor tabi...ay çenem düştü...ne çok yazacağım varmış benim bu gece...

benim oğluma ben çalışırken annem baktı ve annennesini çok sevmesine rağmen , annenesinin sevme şeklini hiç sevmiyor sürekli kaçıyor.geçen gün de annem sordu beni sevmiyor musun diye o da seviyorum ama sen beni severken çok sıkıyorsun o yüzden sevdirmiyorum kendimi sana dedi...
oğlum 2,5 yaşında.

oğlunuz daha 10 aylık...biraz daha büyüyünce hem memeye düşkünlüğü hem size düşkünlüğü başlar:) o zaman da benim gibi ay bana çok düşkün , tuvalete bile gitmemem izin vermiyor diye söylenirsin tatlı tatlı...:)

benim oğlum mayısta 5 yaşına girecek..doğduğundan beri babasına çok daha fazla düşkün bana karşı çok soğuk..babası da ona karşı çok ilgili ve aşırı düşkün ne dese yapıyor hatta ben evde yanlarında bile olsam suyunu yemeğini yediriyor..oyuncak almayalım dediğimiz halde alıyor cebinde şeker çyukulata falan taşıyıp vereiyor.. beni çok dışlıyorlar...ikisi sanki karı koca gece bile bereber yatıyolar...ben de benden başka kimsenin ilgilenmediği küçük oğlumla ilgileniyıorum ...çok bunaldım artık eşimle kavga ettiğimizde iyice yanına çekiyor oğlumu sanki ben yokum ve b ana ihtiyaçları yok ...nasıl davranayım bilmiyorum ....

benim oğlum mayısta 5 yaşına girecek..doğduğundan beri babasına çok daha fazla düşkün bana karşı çok soğuk..babası da ona karşı çok ilgili ve aşırı düşkün ne dese yapıyor hatta ben evde yanlarında bile olsam suyunu yemeğini yediriyor..oyuncak almayalım dediğimiz halde alıyor cebinde şeker çyukulata falan taşıyıp vereiyor.. beni çok dışlıyorlar...ikisi sanki karı koca gece bile bereber yatıyolar...ben de benden başka kimsenin ilgilenmediği küçük oğlumla ilgileniyıorum ...çok bunaldım artık eşimle kavga ettiğimizde iyice yanına çekiyor oğlumu sanki ben yokum ve b ana ihtiyaçları yok ...nasıl davranayım bilmiyorum ....

hala aynı mı merak ettim

X