sedef hastalığı acele lütfen

damla_06

mutluuuu:)
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
238
0
41
arkadaşlar aylar önce bi arkadaşımdan sedef hastalığıyla ilgili msj atmıştım oda bana kür vermişti..bilgisayarıma format atıldığı için ve özel msj silindiği için tekrar istiyorum o arkadaşım eğer hatıılryosa beni rica etsem yeniden yollayabilirmi kürü

Sedef hastalıgı ıcın evde yapabılecegım bı kur var mı hıcbı care nulamıyorum buna

Arkadaslar ben 3 yildir sedef hastayim ve son 3 aydir inanilmaz artti ve bir arkadasim sayesinde careyi buldum ilgilenmek isteyenler benimle iletisime gecsin ltf

http://www.kadinlarkulubu.com/derma...3721-sedef-hastaligi-olup-care-bulan-var.html

Paylaşımlarımıza üstteki linkten devam edelim lütfen
Eğer nick ini hatırlamıyrsanız arkadaşınıza da o konudan ulaşmanız daha kolay olabilir a.s.

Değerli arkadaşlar, sedef hastalığına kesin çözüm önereceğim. Yakın bir arkadaşım tedavi oldu, reklam olmasın diye yazamıyorum. Ancak samimi olarak tedavi olmak isteyenler tel nosunu bana yazsın, ben ilgili kişiye sizi arattırırım inşallah sizde şifa bulursunuz. Tedavi dediğim klinik filan değil. Bitkisel ürün. yanlış anlaşılmasın. Bu arada bana özel mesaj yazanlara cevap yazamıyorum, henüz mesaj hakkına ulaşamadım kusura bakmayın cevap beklemeyin.

evet arkadaşım yaklaşık 3 aydır kullandığı yöntem sayesinde hemen hemen kurtuldu bu sorundan diyebilirim

arkadaşlar aylar önce bi arkadaşımdan sedef hastalığıyla ilgili msj atmıştım oda bana kür vermişti..bilgisayarıma format atıldığı için ve özel msj silindiği için tekrar istiyorum o arkadaşım eğer hatıılryosa beni rica etsem yeniden yollayabilirmi kürü

benim bir arkadaşım yaklaşık 3 aylık bir tedavi ile hemen hemen kurtuldu

X