bvlgari parfüm

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
kızlar bvlgari omnia green jade nasıl biliomusunuz strawberry de indirimde 58 lira fiyatı

bende bu kokuyu bir süredir almak istiyordum.

peki bu site gerçekten güvenilir mi?ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacağımda

bana parfüm için başka siteler önermişlerdi.bu konuda strawberry güvenilir mi?daha önce alışveriş yapan var mı? fiyatta bay uygun bir hafta önce 144 tl fiyat vermişlerdi.

bende bu kokuyu bir süredir almak istiyordum.

peki bu site gerçekten güvenilir mi?ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacağımda

bana parfüm için başka siteler önermişlerdi.bu konuda strawberry güvenilir mi?daha önce alışveriş yapan var mı? fiyatta bay uygun bir hafta önce 144 tl fiyat vermişlerdi.
Strawberry mükemmel bir site.Piyasadan kat kat ucuz, ürünler %100 orijinal ben yaklaşık 15 defa sipariş verdim. İlk siparişim elime geçmedi ama mail attım tekrar gönderdiler.Sonrakilerde de hiçbir sorun yaşamadım. Parfüm dışı siparişler istanbula bir haftada ulaşıyor. Parfümler biraz daha geç geliyor. Memnun kalacağınızdan eminim.

ben aldım geçen hafta geldiler. bi sorun çıkmadı düşünüorum bvlgariyi de. şişesi özellikle çok güzel

Çilekten göül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz çok güvenilir bir site.Arada geç gelmelerfalan oluyor ama telafiside var hemen ilgileniyorlar.Bence hiçkaçırma bvlgari yeşili kap....:)

omnia çoook ağır yaa lokum gibi kokuyo niye dolduttum bilmiyorm ablamın gazına geldim yok biraz durunca çok güzel kokuyo falan filan şimdi oda parfümü olarak kullanıyorm bide yerleri silerken kovaya sıkıyorum viledayı salladıkça oda güzel kokuyo :KK70::KK70::KK70:

omnia çoook ağır yaa lokum gibi kokuyo niye dolduttum bilmiyorm ablamın gazına geldim yok biraz durunca çok güzel kokuyo falan filan şimdi oda parfümü olarak kullanıyorm bide yerleri silerken kovaya sıkıyorum viledayı salladıkça oda güzel kokuyo :KK70::KK70::KK70:

omnia green jade den mi bahsediyorsun canım?

kızlar bvlgari omnia green jade nasıl biliomusunuz strawberry de indirimde 58 lira fiyatı

canım fiyat 59 olmuş ama ben daha alamadım.çünkü bu sitelerden nasıl alışveriş yapacağımı bilemiyorum .birkaç kez denedim ama olmadı.yarın bankama gidip
sadece bu alışveriş için bir kart çıkartacağım.sonrasını bana anlatan olursa çok sevinirim...

bvlgari jasmine noir harika bi parfüm daha bugün denedim annem için ve aşık oldum inanılmaz da kalıcı.

bvlgari jasmine noir harika bi parfüm daha bugün denedim annem için ve aşık oldum inanılmaz da kalıcı.

Canım merhaba,
Bende strawbwrey den sipariş verdim kokusu nasıl pudra kokusu gibimi temiz bir kokumu ? inşallah güzel çıkar ağır kokuları sevmiyorum:sinifsinif:

X