Çıldırıcam!!

Böyle sert adımlar sağlam bir evlilik kurulmasında büyük engel
Bu tarz insanlar ile asla bu şekilde baş edemezsin sakinlik en büyük silahın olmalı ama uygulamada bildiğini okumalısın
Daha yolun çok başındasın gün sonunda asıl zararlı çıkan sen olursun düğün kalabalık olur aynı şeyi onlarda yaparsa eşin tek kalırsa ne hisseder onu düşün işleri büyütme net çözümler iste akıllı adımlar at. Burada gaza getiren çok yorum görüyorum bu aile ile gaz ile basetmek imkansız umursamaz net ama varlıklarını kabul edecek şekilde bir yol bulmalısın
Burada tabi ki çileden çıkmış halde konuşuyorum ha söylediklerimi yaptım yapmadım diyemem ama inanın sakinliğimi olabildiğince korumaya çalışıyorum. Başından beri yüz göz olmamak adına gorusmuyorum bile doğru düzgün. Bir şeyler anlatıyorlar konuda da bahsettiğim gibi benzeri çok olay yaşadık ilk mobilya olayından sonra ben hep bildiğimi okudum onlarla da asla direkt olarak iletişime geçmedim hep nişanlım aracılığyla ya da ben istediğimi yaptıktan sonra görüp öğrendiler. Bilemiyorum sizi animsiyorum o konuya yorum yapmıştınız sanırım. Nişan günü konusunda da aynı saçmalıkları yaşamıştık başka gün olsun diye tutturmustu hepsi ben gittim günün sonunda kendi istediğim gün de yaptım nişanı hepsi de kalkıp geldi.

Ama bu düğün yeri konusu artık böyle nasıl anlatayım ki size şalter indi resmen beynimde duyduğum anda. Bu zamana kadar atışmalar ya da onlara göre tatsız olaylar yaşandı ama bu son damlaydi ve ilk kez bu kadar net çıkıp karşılarına laf söyledim. Çünkü her şeyden önce beni insan yerine koymayı öğrenmek zorundalar gibi geliyor

Daha yolun başında senin hayatını kontrol etmeye çalışan iki tane garip görümce ile evlenince ne yapacaksın düşündün mü ? Kesinlikle nişanlın sert çizgiler çekmeli , sen yüz göz olmamalısın bu kadar . Nişanlın da sen de mesafe koyup asla işlerinize karıştırmayacaksınız yoksa evliliğinde çoook sorun olur. İş nişanlında bitiyor o çeki düzen verecek bacılarına.
Bende bu şekilde olduğunu düşünüyorum zaten inanın gorumcelerden çok nişanlıma konuşup beynini yiyorum. Umarım onun dediği gibi ilerler işler çünkü evet çok seviyorum aksini iddia edemem ama kendi hayatımı mahvedecek kadar da gözü kara değilim

Pipiliye yine laf yok.. buradaki en ve hatta bence tek sorun nişanlınız.
Laf olmaz olur mu lütfen.. Kardeşlerinin benden duyduğu ne ki bıktırana kadar konuştum resmen onunla. En sonunda o da canın sıkma artık her şey istediğin gibi olacak bu kadar ileri gideceklerini bende on göremedim dedi bakalım dediği gibi olur umarım

Burada tabi ki çileden çıkmış halde konuşuyorum ha söylediklerimi yaptım yapmadım diyemem ama inanın sakinliğimi olabildiğince korumaya çalışıyorum. Başından beri yüz göz olmamak adına gorusmuyorum bile doğru düzgün. Bir şeyler anlatıyorlar konuda da bahsettiğim gibi benzeri çok olay yaşadık ilk mobilya olayından sonra ben hep bildiğimi okudum onlarla da asla direkt olarak iletişime geçmedim hep nişanlım aracılığyla ya da ben istediğimi yaptıktan sonra görüp öğrendiler. Bilemiyorum sizi animsiyorum o konuya yorum yapmıştınız sanırım. Nişan günü konusunda da aynı saçmalıkları yaşamıştık başka gün olsun diye tutturmustu hepsi ben gittim günün sonunda kendi istediğim gün de yaptım nişanı hepsi de kalkıp geldi.

Ama bu düğün yeri konusu artık böyle nasıl anlatayım ki size şalter indi resmen beynimde duyduğum anda. Bu zamana kadar atışmalar ya da onlara göre tatsız olaylar yaşandı ama bu son damlaydi ve ilk kez bu kadar net çıkıp karşılarına laf söyledim. Çünkü her şeyden önce beni insan yerine koymayı öğrenmek zorundalar gibi geliyor

Gün sizin evet ama ikisi farklı ve birinde siz ev sahibi konumundasiniz diğerinde onlar. Takı beklentisi de farklı. Nisanda da geldiler burada da susup otururlar diye kendinizi gaza getirmeyin buradaki yorumlar ile hiç gaza gelmeyin
Konu olarak çok hatirlamiyorum bir bakayım
Kilit nisanliniz. O çözerse çözer yoksa iş çok anlamsız yerlere gider kimse mutlu olmaz e ne tekrari ne telafisi olan bir gün

Tmm şimdi baktım hatırladım. O zamandan gelen birsey var o zamanda çoğu kisi ayni şeyi söylemiş sen nişanı istediğin gibi yap çünkü ev sahibisin düğünde öyle olmayacak şeklinde.
Ne desem bilemedim şu an

O da onların istediği gibi değil bizim istedigimiz gibi güzel bir düğün olsun istiyor. Konuştum onlarla dedi ama orada değilim ki ne yaptılar ne ettiler çok bilemiyorum. Bana da iyice sinirlenmeyeyim diye her detayı anlatmıyor kaosun içindeyim ama dışındayım aynı zamanda
Dışında olun. Girmeyin içine. Yani nişanlınız müdahale ediyorsa konu size yansımadan kapanmış olmalı bence.

Tmm şimdi baktım hatırladım. O zamandan gelen birsey var o zamanda çoğu kisi ayni şeyi söylemiş sen nişanı istediğin gibi yap çünkü ev sahibisin düğünde öyle olmayacak şeklinde.
Ne desem bilemedim şu an
Bilemiyorum şu an için nişanlım sen artık düşünme bunları diyip bana hiçbir şey söylemiyor. Ama illa bende bir şeylerden haberdar olacağım o zaman belli olacak sanırım neyi nasıl yapmam gerektiği şu an için tartışmalar dışında çok bir şeyden haberim yok. Dediğiniz de haklısınız biraz daha sakin kalmayı deneyebilirim kavga etmenin sonu yok başkalarının da dediği gibi bir ömür sürer gider bu kavga

Bence çokta iyi yapmışsınız . Dinsizin hakkından imansız geliyor . Gerektiğinde laf söylemeyince siz sakin kaldınız diye susmazlar. Hem ortalık biraz toz duman olsun nişanlınizin tavrını görmüş olursunuz . Evlendikten sonra iyice şeyini cikarabilirler. Şimdiden sizden nasıl tepki aldıklarını görsünler ki ugrasamasinlar.

Ayrıca korkmayın . Onlar yaptıkça siz daha büyük tepki verin ki sizin geri adım atmayaciginizi anlasınlar.

Bence çokta iyi yapmışsınız . Dinsizin hakkından imansız geliyor . Gerektiğinde laf söylemeyince siz sakin kaldınız diye susmazlar. Hem ortalık biraz toz duman olsun nişanlınizin tavrını görmüş olursunuz . Evlendikten sonra iyice şeyini cikarabilirler. Şimdiden sizden nasıl tepki aldıklarını görsünler ki ugrasamasinlar.

Ayrıca korkmayın . Onlar yaptıkça siz daha büyük tepki verin ki sizin geri adım atmayaciginizi anlasınlar.
Aynısını yaşadım . Kayınvalidem düğün mekanı hatta giriş için kendince ilahi seçmiş. Ahahah ilahi düşün 🤣

Bunlarda bu yüzsüzlük varken balayınada bunlar gider 😂Valla Allah yardımcınız olsun zor böle tiplerle.Hic takmayın gidin istediğiniz yeri ve zamanı alın.Diğerini iptal etmek zorundalar.Kafaniza göre nisanlinizla alin ne alinacaksa.Hadsizlikte bi yere kadar.

ay aynısını kv bana yaptı. yok gelinliğin arkası çok açık olmasın yok omzu şöyle olsun en son delirtti e sen giy anne madem içinde kalmış gibi diyince bir dahada ağzını açmadı 🤣

ay aynısını kv bana yaptı. yok gelinliğin arkası çok açık olmasın yok omzu şöyle olsun en son delirtti e sen giy anne madem içinde kalmış gibi diyince bir dahada ağzını açmadı 🤣
Sormayın birde o derdimiz var gelinlik çok açık olmasın diye. Vallahi gittim istediğim içime sinen gelinliği aldım kimse kusura bakmasın biraz uzaktan izlemeyi öğrensinler

Hiç şaşırmadım bu olanlara benzer şeyler yaşadım , nişanlınız neden bu duruma müdahale etmedi ? Siz benim muhatabım değilsiniz nişanlımla biz hallediyoruz deseydiniz keşke ben zamanında direk önünü kestim karışmalarına müsade etmedim eşimle konuştum benim KV nikah çiçeğime bile karışmıştı pazardan aldığı yapay çiceği az kala elime tutuşdurcaktı nikah günü çok moralım bozulmuştu çiçek gelinin çiçeği gelinlik gelinin mesela ev düzmesi zevki gelin ve damadındır. Dış etken benim için ossuruk.. 😀hiç birinin dediği olmadı herşey çok farklı ve plansız oldu çok kavgalı bir düğün yaptık iğrençtı benim için. Ama yine de kimsenin dediği olmadı benim ve eşimin dediği oldu .. mobilya konusunda bana da kendi tanıdıklarının dükkanına götüreceklerdi hiç bakmadım bile biz biraz daha düşünelim mobilya konusunu dedim kestirdim attım kendi kendilerine dolanıp dolanıp baktılar e ne yapacaklar başka ben yokum ortada çünkü 🤣🤣 kendilerine alacak hali yoktu ya ..

Hiç şaşırmadım bu olanlara benzer şeyler yaşadım , nişanlınız neden bu duruma müdahale etmedi ? Siz benim muhatabım değilsiniz nişanlımla biz hallediyoruz deseydiniz keşke ben zamanında direk önünü kestim karışmalarına müsade etmedim eşimle konuştum benim KV nikah çiçeğime bile karışmıştı pazardan aldığı yapay çiceği az kala elime tutuşdurcaktı nikah günü çok moralım bozulmuştu çiçek gelinin çiçeği gelinlik gelinin mesela ev düzmesi zevki gelin ve damadındır. Dış etken benim için ossuruk.. 😀hiç birinin dediği olmadı herşey çok farklı ve plansız oldu çok kavgalı bir düğün yaptık iğrençtı benim için. Ama yine de kimsenin dediği olmadı benim ve eşimin dediği oldu .. mobilya konusunda bana da kendi tanıdıklarının dükkanına götüreceklerdi hiç bakmadım bile biz biraz daha düşünelim mobilya konusunu dedim kestirdim attım kendi kendilerine dolanıp dolanıp baktılar e ne yapacaklar başka ben yokum ortada çünkü 🤣🤣 kendilerine alacak hali yoktu ya ..
Çok garipler gerçekten bu kadar içlerinde kaldıysa kendilerine yapsınlar benimle neden uğraşıyorlar şaka gibi😂 Ama helal olsun size de valla çok zor başa çıkması. Bunlardan sonra bakılır yapılır dedikçe çıldırıyorlar iyice. Bana çok sesleri çıkmıyor bu sefer nişanlımın başının etini yiyorlar. Bende farkındayım nişanlım pasif kalıyor bu konuda pek bir şey söyleyemiyor ama o söylemezse ben varım. Baktım bu durum yok olacak gibi değil o zaman zaten bu işi de oldurmak için uğraşamam. Benim canımdan kıymetli değil sonuçta hiçbir şey

X