Kavitasyon yaptıran var mı?

Valla bence kesin al 1000 tl lik birşeyi 150 tl ye yaptırmak çok avantajlı hem bak bildiğin de bir yermiş ben herzaman alıyorum bu tarz sitelerden hiçbir sorun da yaşamadım, bu arada ilk cevabım da senden geldi çok zarifsin çok teşekkürler :KK70:

rica ederim canım,bende teşekkür ederim dün aldım üç adet,bana kızkardeşime ve anneme,ama almadan önce aradım dedim bak alıyorum sonra yarım yamalak seanslar olmasın yok dediler,hatta bana yakın olduğu için bakırköydeki şubemizde de yaptırabilirsiniz dediler,zaten diyete giderkende fiyatını biliyordum gel yapalım diyorlardı inşallah güzel olur bakalım memnun kalırsam devamını da yaptırırız göbek sorunum hat safhalarda::))))))

Kızlar,
Öncelikle aranıza katılmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim umarım çok güzel dostluklar kurup çok faydalı paylaşımlarda bulunacağız :) Kavitasyonu araştırırken sitenizi buldum ve yorumları okuduktan sonra her ne kadar fayda görememiş arkadaşlarımız olsa da günlük fırsatlarla mailime gelen 8 seans kavitasyonun 1000 tl den 150 tl ye indiğini görünce belki faydası olur diyerek satın aldım.İsim vermek yasak mı değil mi bilmediğimden merkezin ismini vermiyorum eğer değilse sizden gelen yorumlar doğrultusunda ismini de veririm... 2 haftadır doktor kontrolünde diyetteyim şimdiden 1300 gr vermişim :) belki diyetle beraber kavitasyon da işe yarar diye düşündüm aldığım sonuçları yine buradan paylaşacağım...
Herkese sevgiler :KK71:
merhaba canım nerede burası bende merak ettim bana da bilgisini verebilir misiniz. arayıp görüşmek isterim

merhaba kızlar bende indirimli kavitasyon çekinden almayı düşünüyorum son 6 saat kaldı:) 1000TL'lik kavitasyon 7 seans 139 TL'ye suadiyede bir merkez sitesinden baktım güzel bir yere benziyor sonra aradım almadan önce teyit etmek için basenlerim için kullanacağımı söyledim kalça çalışmıyoruz kalçadan aşağısı için işlemi yaparız siz yinede gelin olmazsa başka bir uygulama için kuponunuzu kullanırız dediler. basenlerine kavitasyon yaptıran var mı aranızda işe yarar mı bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ona göre alıcam.

slmm kızlar
bu günlük fırsat yayınlayan sitelerde bende çok görüyorum kavitasyonu ama tam bilmediğim için hiç almayı düşünmemiştim ama şimdi sizin yazdıklarınızı ve fiaytları görünce kesinlikle almalıyım dedim..

ankaralılar benim gördüğüm fırsat 4 seans kavitasyon, 4 seans pasif jimnastik ve 4 seans Power Plate uygulaması 59tl.. fiyat inanılmaz değil mi?
akşama kadar süresi var yararlanmak isteyenlere duyurulur..(istanbulda da bunun gibi çok kampanya gözüme çarptı takip edin kızlar o kadar para vermeyin)

ben dün akşam aldım indirimli kavitasyon çekimi..inşallah hayal kırıklığına uğramam :18:139 tl 7 seans kavitasyon..bir sağlık merkezinde sordum 5 seansı 800 Tl dediler (5 seans size yeter dediler) bu fiyatın yanında 7 seansı 139 bence çok iyi bugün randevu alıcam bakalım ne zamana verecekler şu basenlerimden bi kurtuluyum ohh diycem:) :87:

ben dün akşam aldım indirimli kavitasyon çekimi..inşallah hayal kırıklığına uğramam :18:139 tl 7 seans kavitasyon..bir sağlık merkezinde sordum 5 seansı 800 Tl dediler (5 seans size yeter dediler) bu fiyatın yanında 7 seansı 139 bence çok iyi bugün randevu alıcam bakalım ne zamana verecekler şu basenlerimden bi kurtuluyum ohh diycem:) :87:

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum eğer bu çekler gerçekten düzmece değilse bende gidicem çok merak ediyorum..mutlaka buraya yaz olurmu:KK71:

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum eğer bu çekler gerçekten düzmece değilse bende gidicem çok merak ediyorum..mutlaka buraya yaz olurmu:KK71:

bende bugün aldım inridirimli 8 seans 118 tl yaırn ilk seansım göbem çatladı düşürene kadar tlf :))

bende aldım bugün 8 senans + 8 seansta lenfdranej diye birşey ikisi bir daha ii etki ediyormuş 118 tl

slmm kızlar
bu günlük fırsat yayınlayan sitelerde bende çok görüyorum kavitasyonu ama tam bilmediğim için hiç almayı düşünmemiştim ama şimdi sizin yazdıklarınızı ve fiaytları görünce kesinlikle almalıyım dedim..

ankaralılar benim gördüğüm fırsat 4 seans kavitasyon, 4 seans pasif jimnastik ve 4 seans Power Plate uygulaması 59tl.. fiyat inanılmaz değil mi?
akşama kadar süresi var yararlanmak isteyenlere duyurulur..(istanbulda da bunun gibi çok kampanya gözüme çarptı takip edin kızlar o kadar para vermeyin)

Bugünde devam ediyor kampanya benim de dikkatimi çekti ama karar veremedim

Başladıktan sonraki gelişmeleri haber ver olur mu?
Merak ettim bakalım neler olacak

Ok canım zaten bugün itibariyle diyet ve spora başladım..gidince yazarım

rica ederim canım,bende teşekkür ederim dün aldım üç adet,bana kızkardeşime ve anneme,ama almadan önce aradım dedim bak alıyorum sonra yarım yamalak seanslar olmasın yok dediler,hatta bana yakın olduğu için bakırköydeki şubemizde de yaptırabilirsiniz dediler,zaten diyete giderkende fiyatını biliyordum gel yapalım diyorlardı inşallah güzel olur bakalım memnun kalırsam devamını da yaptırırız göbek sorunum hat safhalarda::))))))
aynı yerden mi bahsediyoruz acaba ben de aradım bu çarş.ya randevu aldım tel.deki kızlar çok şekerdi inşallah hep öyle olurlar ve en önemlisi inşallah bir işe yarar :) Bu arada bu forumda böyle mekan veya merkez ismi vermek serbest mi?yeni katıldığım için bilmiyorum da...

merhaba canım nerede burası bende merak ettim bana da bilgisini verebilir misiniz. arayıp görüşmek isterim

Sesicim,
2 şubaleri varmış biri osmanbey de diğeri bakırköy de ama isim vermek yasak mı değil mi bilmiyorum beni aydınlatırsan ismini de verebilirim elbette seve seve :21:

Kızlar,
baya bir kavitasyon fırsatı alan olmuş herkes deneyimlerini paylaşsın da bakalım gerçekten işe yarıyor mu?Benim ilk seansım çarş. günü haftada bir gidilecekmiş demek ki 8 haftada belli olacak ak koyun kara koyun :)

Kavitasyon: Ölçülemeyen ses dalgalarıyla yağ hücrelerinin patlatılıp küçültülmesi sistemidir. Bir nevi ultra saund dur. Ultra saund tan farkı ise dediğim gibi ses dalgalarının ölçülemeyecek kadar güçlü olmasıdır. Tek başına kullanılması yerine radyo frekans ve veya vakum terapiyle desteklenmesinde fayda vardır.

X