Kavitasyon yaptıran var mı?

Power plate ve pasif jimnastik de kavitasyonla beraber olursa faydası olurmu yoksa sadece radyofrekans falan mı işe yarıyor?benim ki o şekilde paket ondan merak ettim..

Teşekkür ederim. Öncelikle ben kilo takıntılı biriyimdir ve hayatım diyetlerle geçer. Uzun zamandır hiç kilo veremiyordum. Versem bile hiçbir şey yemememe rağmen, aynen geri alıyordum. Bir yerde hata yaptığımı düşündüm ve diyetisyene gittim. Tam 45 günde 2 kilo verip, 1 kilosunu son 1 haftada geri aldım ve bu sürede bayağı ağır bir diyet listesi uyguluyordum. Hem de deliler gibi spor yapıyordum.

Diyetisyen de bir sorun olduğunu düşündü ve bütün t3, t4, tsh ve anti-tpo değerlerime bakıldı. Sonra da tiroid ultrasonum çekildi. Böylece öğrenmiş oldum. Şüpheleniyorsanız, siz de gidip test yaptırın.

Merhaba yazdıklarını okuduğumda aynı kendimi dinliyormuş gibi oldum. ben 1 marttan beri kilo vermeye çalışıyorum ve 55 gündür de diyetisyen eşliğinde rejim yapıyorum ama 2 kilo verip 1 ay boyunca o 2 kiloyu da alıyorum sürekli aynı şey tekrar ediyor ve gerçekten de uyuyorum benim kadar da azimli hırslı ve dirayetlisi yoktur heralde resmen inat ettim fakat olmuyor. diyetisyenim bile şok oluyor o vazgeçicek nerdeyse. ama ben baktırdım t3,t4 ve tsh ıma tamam biraz alt sınıra yakın ama normal değerler arasında çıktı sonuçta. sende bariz bir düşüklük var mıydı onu merak ettim. anti-tpo ve ultrasonuma bakılmadı. senin hangi aşamada çıktı bu sorunun acaba? bana cevap yazabilir misin sana zahmet olmazsa? çünkü gerçekten artık sinirlerim de bozuldu psikolojim de :KK43: beni en iyi sen anlarsın heralde. bu arada ben de 3 senedir haftanın en az 3 günü spor yapan birisiyimdir. son bir yılda çok a ni bir şekilde 10 kilo aldım ve kabullenemiyorum :KK43:
lütfen cevap yaz :KK43:

Power plate ve pasif jimnastik de kavitasyonla beraber olursa faydası olurmu yoksa sadece radyofrekans falan mı işe yarıyor?benim ki o şekilde paket ondan merak ettim..

Ben de araştırırken gördüm.
Power plate için zayıfladıktan sonra yapılmalı diyordu.
Yoksa vücudun kas oranını arttırıp bir daha kilo vermeni çook fazla zorlaştırıyormuş.
Yine de araştırmadayım ..

Ben de araştırırken gördüm.
Power plate için zayıfladıktan sonra yapılmalı diyordu.
Yoksa vücudun kas oranını arttırıp bir daha kilo vermeni çook fazla zorlaştırıyormuş.
Yine de araştırmadayım ..

Hadi yaaaa..
eeee ben kiloyu ne ara vericem de gidecemmmm...ölme eşeğim ölme zaten 2 senede gide gide 13 kilo gitti :)) zaten zamanı var bu kampanyaların hemen kullanmak gerekiyor artık kasmı olur,yağ mı erir deneyip görecez..:))

sayın mor kurbağa.bende aynı sorundan muzdaribim.bu arada merak edenlere 3.seans kavitasyon bitti ama hiçbir işe yaramadı.5 seans kaldı bakalım fark olacakmı.

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum eğer bu çekler gerçekten düzmece değilse bende gidicem çok merak ediyorum..mutlaka buraya yaz olurmu:KK71:

tamam cnm mutlaka yazarım..:KK71:cuma gününe randevu verdiler regl olursanız haber verin iptal edelim dedi uzman ve 2,5 lt suyu gün içerisinde mutlaka içmemi söyledi lütfen geldiğinizde içmeyin işe yaramaz o zaman dedi.

birde dün gazetede gülben ergenin haberini okudum kavitasyon sayesinde basenlerimden kurtuldum ve inceldim yazıyordu dahada umutlandım cumayı iple çekiyorum.:78:

Merhaba yazdıklarını okuduğumda aynı kendimi dinliyormuş gibi oldum. ben 1 marttan beri kilo vermeye çalışıyorum ve 55 gündür de diyetisyen eşliğinde rejim yapıyorum ama 2 kilo verip 1 ay boyunca o 2 kiloyu da alıyorum sürekli aynı şey tekrar ediyor ve gerçekten de uyuyorum benim kadar da azimli hırslı ve dirayetlisi yoktur heralde resmen inat ettim fakat olmuyor. diyetisyenim bile şok oluyor o vazgeçicek nerdeyse. ama ben baktırdım t3,t4 ve tsh ıma tamam biraz alt sınıra yakın ama normal değerler arasında çıktı sonuçta. sende bariz bir düşüklük var mıydı onu merak ettim. anti-tpo ve ultrasonuma bakılmadı. senin hangi aşamada çıktı bu sorunun acaba? bana cevap yazabilir misin sana zahmet olmazsa? çünkü gerçekten artık sinirlerim de bozuldu psikolojim de :KK43: beni en iyi sen anlarsın heralde. bu arada ben de 3 senedir haftanın en az 3 günü spor yapan birisiyimdir. son bir yılda çok a ni bir şekilde 10 kilo aldım ve kabullenemiyorum :KK43:
lütfen cevap yaz :KK43:

morkurbaga sana da kolay gelsin. hakikaten çok benziyoruz. ama umarım sende hashimoto yoktur. özel mesaj hakkım olmadığı için buradan yazıyorum.

şimdi bak benim de önce t3, t4 ve tsh'a bakıldı. t3, t4 normal aralıktaydı. tsh'da sınıra yakındı sadece, yani o da normal gözüküyodu. anti tpo'ya da bakıldı. bu değer 9 olması gerekirken 250 çıktı. doktorlar o zaman guatr'a meyillisin, başka bir şey yok dediler. ben de diyetisyenle birlikte diyete başladım. ama dediğim gibi 45 gün sonunda yine kilo veremeyince tekrar testler yaptırdım. bir endokrinoloğa gittim ve durumu anlattım. eskiden istediğim kadar kilo verebildiğimi ama uzun zamandır ne yapsam olmadığını söyledim. diyet listemi de yanımda götürdüm. doktor bana 'sende kesin bir şey var' dedi. sonra da yine aynı testleri ve tiroid ultrasonunu istedi. ordan da hashimoto olduğum anlaşıldı. ve bir sürü vitamin eksikliğim çıktı, oysa ki ben çok dikkatli beslenirim. meyvemi, sebzemi, etimi ihmal etmem. ama hepsine hashimoto sebep olmuş, farkında değilmişim. bu hashimoto denen şey ilk başlarda t3 ve t4'e dokunmuyor. tsh'ı da biraz oynatıyor. asıl bu değerlerden değil, anti-tpo değerinden ortaya çıkıyor. çünkü hashimoto bir tiroid sorunu değil, bağışıklık sistemi sorunu. vücut durduk yerde antikor yani anti-tpo üretmeye başlıyor ve tiroid bezlerine saldırarak tiroidleri iltihaplı hale getiriyor. bence bir an önce bir endokrine git ve bu dediğim testleri yaptır. eğer yine herhangi bir sorun çıkmazsa vitamin testleri yaptır. bende maşallah hepsi yerlerdeydi. bir de kilo vermeyi engelleyen başka hormonlar da varmış. galiba bir tanesi de stres hormonuymuş, bana diyetisyen söylemişti.

umarım hashimoto değilsindir. kolay gelsin :80:

arkadaşlar bu arada ben daha önce de yazmıştım, ama sonra unuttum. sadeceask sağolsun, hatırlattı. ben de kuponla almıştım. ama daha önceden bayağı paralar verip 5 seans almışlığım da olmuştu. henüz 3 seans bitti. toplamda 2,5 cm incelme var kalça ve bacaklardan. ben memnunum. 12 seans sonunda bence gözle görülür incelme olacak. şimdiden bacaklarımda elime gelen bazı yağlar yok oldu, bacaklarım daha bi toparlanmış gözüküyor. ama tabi daha önce de dediğim gibi sürekli rejim yapıyorum ve sporumu aksatmıyorum.

1,65 boy 46 kiloydum önceden.
doğumla beraber 64 oldum,13 ay oldu doğum yapalı ve şuan yine 46 kiloyum
ama tek sorunum karın bölgemin çok yumuşak ve biraz sarkık olması

bu kavikasyon işlemi sıkılaştırma yapıyormu..??? lütfen bilgisi olan yazabilirmi

aris güzellik merkezi ne bugün kayıt yaptırdım bayramdan sonra başlayacam
kavikasyon / lenf drnj. / power plt.. işlemleri
ardından da çatlak tedavisine başlıcam..

sizleri okuyunca biraz kafam karıştı dediğim gibi ben kilo vermek istemiyom sadece sıkılaştırma istiyom
ama sıkılaştırma için bu işlemi önerdiler çoğu yerden bilgi aldım

bilmiyorum ne yapsam

Son düzenleme:
Kuzenim yaptırdı toplamda 5 kilo vermiş.
Ama yaptırdığı yer 4 beden incelme garantisi vermişti halbuki...
Yediklerine, sporuna da dikkat ettiği halde...
Ben gördüklerime dayanarak önermiyorum kavitasyonu... :KK19:
Para tuzağı tamamen...

arkadaşlar bu arada ben daha önce de yazmıştım, ama sonra unuttum. sadeceask sağolsun, hatırlattı. ben de kuponla almıştım. ama daha önceden bayağı paralar verip 5 seans almışlığım da olmuştu. henüz 3 seans bitti. toplamda 2,5 cm incelme var kalça ve bacaklardan. ben memnunum. 12 seans sonunda bence gözle görülür incelme olacak. şimdiden bacaklarımda elime gelen bazı yağlar yok oldu, bacaklarım daha bi toparlanmış gözüküyor. ama tabi daha önce de dediğim gibi sürekli rejim yapıyorum ve sporumu aksatmıyorum.

selam
bende tam olarak fiyatı çok uçuk olmayan kavitasyon yapan ama sonuç alabilmiş birini arıyordum.

Nerde yaptırdığını kuponu nerden aldığınu öğrenebilrmiyim bu konulara yabancıyım özelden mesaj yazamıyorum henüz 50 olmadıda mesaj sayım:kk77:

tamam cnm mutlaka yazarım..:KK71:cuma gününe randevu verdiler regl olursanız haber verin iptal edelim dedi uzman ve 2,5 lt suyu gün içerisinde mutlaka içmemi söyledi lütfen geldiğinizde içmeyin işe yaramaz o zaman dedi.

birde dün gazetede gülben ergenin haberini okudum kavitasyon sayesinde basenlerimden kurtuldum ve inceldim yazıyordu dahada umutlandım cumayı iple çekiyorum.:78:

umarım düzgün bi yerdir canım olumlu sonuç alabilirsin bende çok kilolu değilim ama 5 kilo kadar fazlam var simit bölgemde,işimden dolayı spor merkezine birtürlü gidemedim eve koşu bandı aldım,hem kavitasyona başlayıp hemde yürürsem faydasını görüceğime inanıyorum..

güzel sonuçlarını bekliyorum:78:

off kızlar ya ben verdiğim kiloların yarısını almışım ramazandan sonra saldım yedim nutellaları sonuç 63 kg şok oldum resmen hemen sporuma başladım yazık ya param yandı 3 ay
Neyse şu 7 seans 139 luk paketten aldım bu pazarda randevum var.
ama nasıl beslenmeliyiz sitede bi yerde protein yeme karbonhidrat yeme diyor
diğer yerde protein ye diyo pek anlamadım
bol su okeyde beslenme muamma...
Şimdi 2 ayda 4 kilo hedefindeyim allah yardımcımız olsun

kızlar bende ilk defa bugün böle bişeyin arayışına girdim
zaten çok yemek yiyen biri değilim düzenli diet yapmasamda yediklerime dikkat ederim fakat hızlı bir şekilde doğumdan sonra kalan göbeğime çare arıyorum.
yarın gidip araştırıcam kavikasyonu fakat anlayamadığım powerplate ide siz aynı salondamı yapıyorsunuz

umarım düzgün bi yerdir canım olumlu sonuç alabilirsin bende çok kilolu değilim ama 5 kilo kadar fazlam var simit bölgemde,işimden dolayı spor merkezine birtürlü gidemedim eve koşu bandı aldım,hem kavitasyona başlayıp hemde yürürsem faydasını görüceğime inanıyorum..

güzel sonuçlarını bekliyorum:78:

cnm suadiyede yeri ve sadece spa ve kavitasyon ile uğrasıyorlar.kavitasyondan olumlu sonuc alma kişinin bünyesine göre değişir.kavitasyon kilo verme işlemi değil belkide çoğumuz böyle düşündüğümüz için işe yaramadığını sanıyoruz.neyse yarın ilk randevum bugun ve yarından sonra 2 gün boyunca günde 2,5 Lt su içmemi söylediler.umarım işe yarar:):KK71:

ben kavitasyon - lenf drenaj - power plate toplam 10 seans yaklaşık 2,5 ay sürecek
peşin 890 TL // 8 taksitli 1200 TL

sonrasında çatlak tedavisi yaklaşık 3 ay sürecek ( % 90 kesin dedi,çok iddialılar)
gerçi doğum yapalı 1 yıl oldu benim çatlaklar çok az ve yeni o yüzden keisn biter dediler belkide bilemiyorum görecez bakalım
peşin 1500 TL // 8 taksitli 1600 TL

ben 2 tedavi satın aldığım için bana kolaylık sağladılar
bütün bu işlemlere toplam 10 taksit 2500 TL ödedim..

Aris İstanbul Güzellik merkezinin adanada da şubesi var ..bayramdan sonra başlayacam
gelişmeleri buraya aktarıcam mutlaka

merhaba arkadaşlar.
bende bugün ilk seansımı yaptırdım. bacaklardan 1'er cm, basen 2 ve göbek 4 cm gitti. halbuki ben basen-bacak bölgesine yaptırdım ama göbekten daha çok gitmiş.. 30 dk kavitasyondan sora 30 dk elektroterapiye girdm en sonda lenf drenaj.. ama lenf drenaj bana pek işlevsel gözükmedi açıkcası.. bayramdan sonra perşembe tekrar gidicem. indirim sitelerinden almıştım 8 seansı 150tlye. elektroterapiyi de 250ye aldım yani 400e mal oldu bana bakalım artık...:KK15:

selam
bende tam olarak fiyatı çok uçuk olmayan kavitasyon yapan ama sonuç alabilmiş birini arıyordum.

Nerde yaptırdığını kuponu nerden aldığınu öğrenebilrmiyim bu konulara yabancıyım özelden mesaj yazamıyorum henüz 50 olmadıda mesaj sayım:kk77:

fuldem merhaba, sanırım kurallar gereği gittiğimiz yerin adını yazamıyoruz. ben kızıltoprak'ta 6 seans kavitasyon, 6 seans infraruj ve 6 seans lenf drenaj işlemine 37 tl verdim. bu şekilde aratırsan belki internette adına ulaşabilirsin. benim de mesaj hakkım yok, o yüzden özelden yazamıyorum.

fuldem merhaba, sanırım kurallar gereği gittiğimiz yerin adını yazamıyoruz. ben kızıltoprak'ta 6 seans kavitasyon, 6 seans infraruj ve 6 seans lenf drenaj işlemine 37 tl verdim. bu şekilde aratırsan belki internette adına ulaşabilirsin. benim de mesaj hakkım yok, o yüzden özelden yazamıyorum.

teşekkür ederim gokce_k bilgi için..
dediğin gibi arattım bağdat caddesinde bir yerden bahsediyor sanırım,ama tükenmiş tüh şansıma küseyim o vakit:105:

eveett kızlaarr dün ilk seansıma gittim.basenlerden 1'er cm gitti bile sonrasında yağlarımı vücüttan kolay atmam için olan şu alete girdim tansiyon aleti gibi bacaklardan başlıyo bütün vücüdu şişirip pufff diye havası iniyo :90: sonra DKN denen power plate ye benzeyen alete girdim 11 dk inanırmısınız bir ter boşaldı benden sanki saatlerdir spor yapıyordum:) heryerimi çalıstırdı alet kol,basen,kalça,baldır,bacaklar kısacası ayaklarımızdan boynumuza kadar titredik:KK17: sonuc alana kadar devam edicez dedi güzellik uzmanı aldığım kupon seansları bitsede yine aynı fiyattan tekrar devam ettirecekler ben umutluyum inş işe yarayacak..bayramın 4.günü 2.seansa gidiyorum bir hafta içinde yediklerine dikkat etmezsen geldiğinde sadece 1 haftada yediklerini yakarız ama dikkat edersen vücudundakileride yakmaya yardımcı oluruz dedi.

X