Kavitasyon yaptıran var mı?

Merhaba arkadaşlar Venüs freeze diye bir cihaz varmış ve 6 seansta inanilmaz derecede sıkılaşma görülüyormuş. Ve kavitasyon gibi geçici değil kalıcı bir yöntemmiş.

Kızlar ben internet kampanyalarından kavitasyon, power plate, lenf drenajı ve pasif egzersiz satın aldım. Kızılay'da esmer life güzellik merkezi diye bir yer. Bana dedikleri şey bundan fayda görmek istiyorsanız tam seyansımızı alın ki o 800 tl ya da onu alamıyorsanız destekleyici ürün alın onlar da 120 tl. Yoksa 65 tl'ye aldığım kampanyanın bir faydası olmazmış. şu anda 2. seyansımı yaptırdım. toplam 5 seans 10'ar dk yapıyorlar. yani dakikaları da çok az :KK43: kendimi kandırılmış gibi hissediyorum :KK25::KK25::KK25:

bir de sadece bir bölgeye çalışıyorlar. sadece göbek ya da sadece basen gibi. Ama tam seyansta da 20'şer dk 10 seyans yapıyorlarmış. bilmiyorum tam seyans da az gibi geldi bana. yani kampanyadan çok farklı değil. İnşallah kilo veririm kızlar :26::26::26:

3 değişik yerde yaptirdim.toplam 10 seans fakat hiç bir sonuç alamadim. Yapdikdan sonra inçelmiş gibi duruyor ama uzun vadeli farki sifir :KK43:

Kavitasyonu bende izmirde yaptırdım hiç bir sonuç alamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar göbek bölgemde çok dengesiz bir yağlanma var bu kavitasyonun reklamlarını görüyorum ama
hiç denemedim yan etkisi falan varmı

Ben daha once Izmir alsancakta yaptirmistim bi yere, faydasini gormustum, simdi yarin karsiyaka tarafinda yeni acilan bi yere gidicem, kavitasyon ile birlikte baska uygulamalar daha yapicak simdilik 5 seans ama 10 seansa cikaricam gibi

Benim de iki arkadasim yaptirdi ayri ayri yerlerde ama ikisi de fayda gormedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben internet kampanyalarından kavitasyon, power plate, lenf drenajı ve pasif egzersiz satın aldım. Kızılay'da esmer life güzellik merkezi diye bir yer. Bana dedikleri şey bundan fayda görmek istiyorsanız tam seyansımızı alın ki o 800 tl ya da onu alamıyorsanız destekleyici ürün alın onlar da 120 tl. Yoksa 65 tl'ye aldığım kampanyanın bir faydası olmazmış. şu anda 2. seyansımı yaptırdım. toplam 5 seans 10'ar dk yapıyorlar. yani dakikaları da çok az :KK43: kendimi kandırılmış gibi hissediyorum :KK25::KK25::KK25:

bir de sadece bir bölgeye çalışıyorlar. sadece göbek ya da sadece basen gibi. Ama tam seyansta da 20'şer dk 10 seyans yapıyorlarmış. bilmiyorum tam seyans da az gibi geldi bana. yani kampanyadan çok farklı değil. İnşallah kilo veririm kızlar :26::26::26:

Canim bak az sonra soyleyeceklerime inan çünku bunu ben söylemiyorum hocalarım söylüyor. Bende 1200 tl verip gittim sauna kavitasyon pasif jimnastik radyoaktif vakum ve lenf direnaj aldım ama yağların lenf sistemine sokulup atılması tamamen hayal ürünü böyle birşey zaten yok sağlıklı insanın idrarinda yağ olmaz ama inceldim mi inceledim 1 buçuk 2 beden kadar . Ancak 7 kilo verdim ve bu diyetle oldu sana tavsiyem bu parayı buna vereceğine diyetisyene ve spora ver uzun vadede daha çok faydasını görürsün ama yok illa yaptircam diyosan onlarda sana diyet ve spor yap diceklerdir yani sporla diyeti de yapıcam ama bunu da istiyorum diyosan sen bilirsin ama benim doktorumda zayifladiktan sonrası için tavsiye ediyo ve daha kalıcı olur

BENCE HıÇBıR ıŞE YARAMIYOR gittigim salonda da var uygulayanlar da arkadaşlarım da aynı görüşte alet olarak lpg tek geçerim.....

bencede kesinlikle işe yaramaıyor akapunturla birlikte yaptırıyorum rejimi uygulayamadım o nedenle hiç faydasını görmedim verdikleri rejimi uygularsam zaten alete gerek kamadan kilo verebilirm diye düşünüyorym

kavitasyon ve radyofrekansı birlikte uygulanan bir işlem her seans 4 cm incelme sağlıyor tabii kişiye de bağlı biraz diyetine sporuna uyacak ki yapılanlar işe yarasın paket uygulama olarak sunuluyor 12 seans kavitasyon 6 seans radyofrekans sonuç alınabiliyor elbette ama kişiye de bağlı kesin kararlı olmak lazım...

ışte ben de bunu çok merak ediyorum,kuru olanın pek faydalı olacağına inanmıyorum..
Ama ıslak yapan yer bulamadım..
Acıbadem Ataşehir'de yapılıyormuş ama kuru..
Islak yöntem 15 günlük aralarla toplam 3 seansta bitiyor,hem zamandan kazanıyoruz hem de daha etkilidir gibi düşünüyorum.
Var mı ıstanbulda bu yöntemi uygulayan bir merkez:uhm:
kuru islak farki medir
arkadaşlar bayadır girmiyordum buradan isim veremiyoruz bldiğim kadarıyla ankara da özel msj yollayın numara istiyorum diye ben cevap veririm. ben daha gidemedim para sıkıtısı eşim 3 4 gün içersinde yollarım dedi bakalım sonuçları bende merak ediyorum size sonuçları yazarım ben aynı zamanda power plate gidiyorum 1 kür de 4 cm basenden gitti öyle düşünüyorum ki kavitasyon da araya girince süper olacak yaptıran arkadaşlar varsa bilgi verirse çok güzel olacak bu arada ek olarak xtra geli de kullanıyorum sporla etkisi oluyor tabiii ki vaad ettiği gibi değil. fiyat bence de baya makul 600 850 lira ama sonucu gitmeden bilemem ıslak kavitasyon a gelince 5 seans ta kesin çözüm diyolar ama 6000 liraya yakın fiyat verdiler ankara da buldum ama o kadar para vereceksem liposakşın yaptırırım 5 değil 15 seansta bitsin ama yeterki bitsin 10 seans kazanacağım diye 5500 lira fazladan veremem. onun yerine hem power plate hem kavitesyon bence illaki çözüm olur. bu arada awt yaptırmayı düşünüyordum yaptıran arakadaş 1 ay sonra geri geldi dedi üzüldüm yanlız bildiği kadarıyla bir süre korumak için gitmek gerekiyor bu arada cwt daha iyi diyorlar bilginiz varsa ve verirseniz sevinirim
ankarada nerede burda yeniyim msj vs zor kesfettim yaridmci olursaniz fiyati ve ne kadar etkili olduguyla ilgili:)

Selam hanımlar,

direkt konuya gireceğim, benim derdim kilo vermek değil sıkılaşmak, şu an ağırlığım 50 kg, boyum 1.62, üst bedenim 34 alt ise bazen nadiren 36 genelde 38, aradaki fark, selülitler ve hafiften gevşek görüntü beni çok rahatsız ediyor, 3 aydır pilates yapıyorum, güçlendim ama selülitlere pek faydası olmadı. Bu durumda kavitasyon mu önerilir, yoksa başka bir uygulamamı, yoksa farklı uygulamaların kombinasyonu mu? Amacım kilo vermek değil, sıkılaşıp, selülit görüntüsünü azaltmak.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Kavitasyon,mezoterapi,Lpg denemediğim şey kalmadı Geçici çözüm.Bırakınca iki haftada aynı şekline dönüyor. Lazer Lipo denedim.
Serkan Sayılkan.Bu isim benim tüylerimi diken diken etmeye yetiyor.Göbiş için gittim Lazer Lipo dedi,sırt ve basende çalışalım dedi.Oldum üç ay geçti harika bir sırt ve basen ancak Göbiş orda duruyor...Revizyon dedi,para almadı ya bir alakasızlık,bir ilgisizlik.
İçerden iki yerinden germiş bide.Şimdi bir yıl geçti,iğrenç biçimsiz engebeli ve bi de üstüne sarkmış bi göbişim oldu.Germeden olmaz dedi.Arkadaşım en baştan söyleseydin,hiç o acıları da çekmeseydim,paramda heba olmasaydı.Yazıklar olsun diyorum,başka da bir şey demiyorum.Serkan Sayılkan mı öleceğimi bilsem gitmem...

Ben lenf drenaj ,kavitasyon, radyo frekans, pasif jimlastik paket olarak satin aldim. 2. Seanstan sonra olcum yaptilar. Gobekten 5 cm incelmisim. Sasirdim hem de cok. Bu iste bi hata olmali diye dusundum.

1 gun arayla gittim. Diyet yapiyorum yuruyus yapiyorum ama 2 gunde 5 cm diywtle ve sporla olcak is degil. Hatta yanlis olctuklerini bile dusundum ne yalan soyliyim neyse 2 seansim daha var bakalim yine incelicekmiyim

Kizlar merhabA; taze taze yazmak istedim.Bugun kavitasyon +lenf-drenaj+power plate seansina gittim ilk kez. İstediğim gibi gecmeyen durumlar oldu tabi ama daha sonraki durumlarida bildiricem :)

Ben 8 seans gittim. Suyuna yediklerime cok dikkat ettim. tam 2 ay surdu sadece 2 cm gitmis. Bence hic bir ise yaramiyor.

İlk seans dedigim gibi bir ise yararmi bilemiyorum ama umut fakirin ekmegi iste :) Belki ise yarar ama hic inceleme yapmadan ve sormadan karin bolgeme uyguladi kadin kavitasyonu halbuki ben basen ve bacaklardan sikayetciydim. Karin bolgesine uygulanir dedi birde uzerine :/ Neyseki ilk seansi deneme olarak saydim. keske ise yarasada bir seans eksik olsa. Benim asil derdim kilo degil sikilasmak ve selulit. Bu nedenle ise yarar belki umidindeyim. Bekleyip gorucez :) Sen hangi bolgene uygulatmistin?

X